Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 11. 10. 2017 13:11

No pokud máme začít mazat demagogii a nepravdu, tak to budeme muset zařídit nějakou posudkovou komisi, co to bude větu po větě vyhodnocovat.


Ale jinak obecně vzato demagogii za osobní útok obvykle nepočítám. Tzn. když mi někde na ulici řekne, že elektromobily můžou ihned nahradit auta na spalovací motor, protože už jsou uplně dokonalý, tak to za osobní útok neberu. Stejně tak jako osobní útok neberu Gancovu demagogii na téma výkonnosti AF Olympusu PEN.
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Dolgor 11. 10. 2017 13:23

A pandořina skříňka? ;-)
Dolgor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ganec 11. 10. 2017 14:02

lukas_highenergy.cz píše:
cport píše:Jinac tohle vlakno samozrejme zaplevelene je a domnivam se, ze LHE a dalsi maji dost nastroju na to, aby to tu cistili. Bylo by fajn, kdyby se tu skutecne netolerovaly osobni utoky a urazky. Jenze tady se mnoha off-topic temata a urazky toleruji dle toho, jestli jsou v souladu s presvedcenim "moderatoru".

Jediné co mohu dělat je mazat příspěvku a zamykat vlákna. Tím to končí.
Radšej offtopicuj.

Podľa pravidiel fóra to chápem skôr tak, že by sa mali mazať úplne iné veci (reklamy, spam, rasizmus a nelegálnosti).
Pri nevhodnom chovaní by sa skôr malo na to upozorňovať (už len kvôli tomu, že keď niekomu zmažeš príspevok, tak si ani nemôže spätne skontrolovať, čo v ňom bolo zlé).

FOE bol tiež moderátor a dokázal z "často opakovaných tém" spraviť samostatné vlákno. To vieš :?:
Keďže si písal čosi v zmysle, že sa tu niektoré témy stále opakujú, tak by sa určite oplatilo...

lukas_highenergy.cz píše:Každopádně klidně budu, co se týče osobních útoků, "přísnější", ale rovnou řikám, že ne zpětně a půjde pryč celý příspěvek. Otevírat to a psát něco ve stylu, že "druhá třetina příspěvku byla smazána, protože neodpovídá pravidlům fóra" je časově nereálný.
Mám ti s tým pomôcť? ;-)
(tiež nemám času navyše, ale keď už to tu čítam, tak spraviť "4 kliky a copy-paste z texťáku" by som ešte zvládol)
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 11. 10. 2017 14:13

lukas_highenergy.cz píše:No pokud máme začít mazat demagogii a nepravdu, tak to budeme muset zařídit nějakou posudkovou komisi, co to bude větu po větě vyhodnocovat.


Ale jinak obecně vzato demagogii za osobní útok obvykle nepočítám. Tzn. když mi někde na ulici řekne, že elektromobily můžou ihned nahradit auta na spalovací motor, protože už jsou uplně dokonalý, tak to za osobní útok neberu. Stejně tak jako osobní útok neberu Gancovu demagogii na téma výkonnosti AF Olympusu PEN.


Ne, ja vazne nemluvim o tom co kdo rika na ulici. O cem mluvim ja moc dobre vis, protoze si sam ze lzi byl opakovane usvedceny (kdyz si mi podsunul neco, co jsem nikdy nenapsal) a flame rozsevas s pravidelnosti v podobe ublizenych vykriku typu "jo jo jo, si nejlepsi motorkar, si nejlepsi bla bla bla"...ale ani to urcite neni osobni utok, vid ze ne?
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 11. 10. 2017 16:15

PL tak proste udelaj nejaky prehled v Excelu nebo hezkou prezentaci, kdo kdy lhal ve spojitosti s necim co si napsal, koho si kdy ze lzi usvedcil, kdo o tobe osklive mluvil, kdo ti ukrivdil a ja nevim jake dalsi kategorie dlouhodobe sledujes a muzes nam to jednou za mesic posilat k okomentovani. Jen bych se zamyslel, jestli neni zvlastni, ze si tady jediny, kdo to takhle detailne a stale dokola resi....
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod pemar 11. 10. 2017 16:34

Já zase pro změnu řeším, jestli koupit na zimu na D7100 a 70-200/4 goretexové návleky. Možná ještě na 85/1.8G a na 20/1.8G. Ono by se tak dalo použít i naopak do poněkud tropičtějšího počasí. Dávat to do igelitové tašky je otrava a minule na Bali jsem musel o tu igelitovou tašku přetahovat s nějakou opicí, která si myslela, že tam najde něco k jídlu.

Ono to rychle uteče a bude zase sníh a hory, máme v plánu to Saas-Fee, mám to místo moc rád, těším se, že tam něco i vyfotím, doufám, že to nebude sněhová vichřice jako minule. Dětem jsem dnes přivezl nové lyže a boty, jsme připraveni vyrazit, ale děti musí ještě zvládnout věci ve škole a já také musím ještě do konce roku splnit pár cílů.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod Puntík 11. 10. 2017 16:48

Já už tu raději neřeším nic, kdosi (koho si vážím) mi připomenul, že lidská hloupost je nekonečná. A jinak tu nic, v čem bych se měl angažovat, k řešení není. ;-)

Zdravím
Puntík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod BigglesO27 11. 10. 2017 17:48

Řeší, ale jen na fóru, aby se stavil na pokec, když už furt mele jakej je chlap a někoho někam furt by chtěl tahat, na to už koule nemá.
No a když tu bylo o nahrazování koníčků, tak byť jsem si dneska pořídil novou (další) hračku, tak nepředpokládám, že kvůli tomu hodím A7II do popelnice...

Obrázek
BigglesO27
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grimjaur 11. 10. 2017 17:55

Doporučuju nenahrazovat, ale doplňovat. Jinak Biggles , myslí ti to politicky :)
Technika : Furt se to mění
http://fotomobil.blog.mobilmania.cz/
Grimjaur
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BigglesO27 11. 10. 2017 18:06

Však o nahrazování nemůže být řeči, ale doplňovat se musí...(hlavně munice) :D
BigglesO27
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grimjaur 11. 10. 2017 18:50

Navzdory Ojro Uhniji. A to mám raději chladné zbraně. Půvab zbraní spočívá v neuvěřitelně vymakaném překladovém slovníku. V Katalánsků takhle gumoléčbou vyučují demograciji. Jen je škoda, že při obraně hranic jsou ozbrojené složky postiženy outlocitem, a spíš bych je definoval jako odzbrojené složky pro srandu králíků uprchlívákú. Hitler byl stejně blb, připravoval sena vylodění do Anglie naprosto amatérsky. Stačilo svlíct z mundůru půlku Wehrmachtu a po dávkách (prosím ne z kulometu) je posílat skrz Lamanč na ostrov. Kdyby ještě před tím začal platit ziskově parazitický sektor, tak tento by se podílel na integraci nácků a kdo by s tím nesouhlasil by byl označen jako náckofob a vůbec deklasovanej živel, se kterým se slušný brit vůůůůbec nebaví. Jo a Mein Kampf by už v té době měl být svatá kniha náboženství. Ale jak říkám, naštěstí ho tahle myšlenka nenapadla, a to se kámošil s prastrejdou onobelovaného teroristy Jásirara Arafata, jistým Alím H. Se divím, že mu tenhle muftí tuhle fintu neporadil. Takže Biggles, myslí ti to politicky a to je dobře.
Technika : Furt se to mění
http://fotomobil.blog.mobilmania.cz/
Grimjaur
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ltokar 11. 10. 2017 18:53

LHE: a zase robis tu istu chybu. PL prispevok si mal zmazat a vsetko ostatne dalej tiez a nepokracovat v tom. Ak to nespravis, bude to len horsie. Alebo odovzdaj moderovanie Gancovi. Aspon bude sranda :) .. ale vidno, ze fakt nema co robit. A kto nema co robit a nudi sa, vymysla somariny.

-- 11. 10. 2017 19:54 --

BigglesO27: ma to zrkadlo, alebo nie ? :D
A30, S45, Ixus, FZ18, K-x, E-PL1, Stylus 1, K-5iis, E-M10
ltokar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Davidof 11. 10. 2017 19:02

Biggles, Itokar

Zrcadlo asi ne, ale kadenci asi ano ... :-)
Davidof
Expert

Odeslat příspěvekod BigglesO27 11. 10. 2017 20:24

Momentálně bezzrcadlo, ale velmi záhy jistou formou skorozrcadla bude hračka vybavena :D
BigglesO27
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Davidof 11. 10. 2017 20:43

Dovybav optikou a můžeš někomu nastavit zrcadlo
Davidof
Expert

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků