Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Grimjaur 13. 1. 2018 22:25

Petře, mě pobavila repka ze Seznamu, kdy mladý reportér vlezl do hospy honosící se jménem Pražská kavárna a zamířil k párečku poměrně nařvaných egonků. Na dotaz koho volili veleduch s brejličkama na provázku (podobně jako vítač Gabal) procedil mezi zuby, že volil a jeho asi přítulkyně pro změnu výrazně odartikulovala jen "A-KA-DE-MI-KA HIL-ŠE-RA" to jsem netušil, že ten polosvlíknutý extremista je už i akademik. Že něco učí na škole vím, ale todle mě velmi výrazně rozesmálo. Společně s řečí těla příslušníků pražských kaváren a kanalizací to mělo svůj nezapomenutelný půvab.
Technika : Furt se to mění
http://fotomobil.blog.mobilmania.cz/
Grimjaur
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 13. 1. 2018 22:42

Panove tohle nemuze vest jinam nez ke zbytecny hadce. A je zbytecny resit to tady. Na Facebooku je na tohle tema kazdy druhy prispevek, tak proc to tahat i sem....


Petr Luňák píše:Me "bavi", jak tu finalovou fejkovou figurku nekteri basti. Holt pro nektere je vse zlatem, co se trpyti. Zejmena pseudo demokraticka kavarna mi prijde neskutecne snadno opijitelna chlebem.


Vsak ti to nikdo nebere, ale urcite sou lepsi mista, kde to muzes vsem vysvetlit nez tady...
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Grimjaur 13. 1. 2018 23:25

ok :)
Technika : Furt se to mění
http://fotomobil.blog.mobilmania.cz/
Grimjaur
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 14. 1. 2018 06:26

Diky :-)
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Radek71 14. 1. 2018 12:21

Politika tu nikdy nebyla, na tom se udusi kazdej. Mohlo by se treba zjistit, ze jinak normalni LHE voli SPD, nebo PL Zelene.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 14. 1. 2018 15:14

Ano, pro Mateje mam slabost. Nema to ted jednoduche, chlapec.
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pemar 14. 1. 2018 16:56

Já jsem zase tenhle víkend nevytáhl foťák z brašny. To počasí mne už nebaví. Podle aplikace Golden hour by se snad měly podmínky na foceni zlepšit ve středu, ale mám tam naplánovanou nějakou schůzi, tak to asi nestihnu. Tenhle týden měly být závody šerpů z Pece pod Sněžkou na Sněžku, byl bych tam jel, ale v sobotu jsme musel ze synem na nějaký Den otevřených dveří a dneska jsem musel jít sportovat, naše jednička v týmu musela na operaci a tak neměli lidi. Výsledek je, že jsem sice byl platným členem týmu, ale strašně mne rozbolely záda, ani Voltaren nepomáhá, doufám, že to přejde.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod bob222 14. 1. 2018 17:42

Ja som dnes vláčil celý deň brašničku s foťákom detto, ani raz nebol dôvod ho vyberať. Ani nasilu.
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 14. 1. 2018 17:49

Ja chtel vytahnout 3,5 letyho syna na dyl do lesa, i kdyz je tam celkem hnusne, tak jsem to maskoval jako "expedici s autem na dalkovy ovladani" a proslo to. Ale teda fotky mam akorat tri z mobilu. Ale na pamatku dobry.
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Radek71 14. 1. 2018 18:29

To je ale presne ono, cokoli se musi maskovat jako "expedice". Zitra jdeme na tajny skautsky testovani novych deskovych her a nevim "jestli to najdeme a jestli nas tam pusti".
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod feanoor 14. 1. 2018 18:48

feanoor
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 14. 1. 2018 20:02

Radku, tak to mas uz vyssi level. Jako tajny testovani novych deskovych her je hodne dobry vykon....
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Melancholický Trol 14. 1. 2018 20:29

Mám dotaz: jaký blesk na D7000 do cca 6000,-?
- velikost nehraje roli,
- pokud by se uměl odpalovat bleskem z těla (teda pokud to ten Nikon umí), bylo by to ideální,
- dostupnost v Praze a v kamenné prodejně, nejlíp u Škody.
Melancholický Trol
Návštěvník

Odeslat příspěvekod landov 14. 1. 2018 20:32

Nissin i40
landov
Expert

Odeslat příspěvekod pemar 14. 1. 2018 20:52

Viděli jste ten Playboy s transgenderovou “modelkou”?
pemar
Expert

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků