Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 19. 1. 2018 10:40

Hele hodil jsem do Googlu "Petr Luňák fotograf rozhovor" a na dvou prvních stránkách nic. A teda taky sem ho nezaregistroval....

-- 19. 1. 2018 10:52 --

Hele když zadám bez slova fotograf, tak je první odkaz (jen text):

"Důkazy o ruské vojenské přítomnosti na Ukrajině jsou nezpochybnitelné, říká zástupce ředitele pro veřejnou diplomacii NATO Petr Luňák. "

Teď Radka klepne. PL vede veřejnou diplomacii NATO :-D
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 19. 1. 2018 11:08

Radek71 píše:Kdyz mi ho nalinkujes, tak ti to reknu, ale vubec si nepamatuji, ze bych cetl rozhovor s tebou. Ale kdyz rikas ze ano, tak asi ano, ale vzhledem k tomu, ze nevim ze jo, tak je skoro jasne ze nevim co v nem bylo :-(


Me se zda, ze tu mate nekteri vypadky pameti :)
Jeste si mel k tomu memu (prepsanemu) projevu jiste pripominky, zejmena k casti kde tvrdim, ze na fototechnice zalezi :)

Mimochodem, ten level "google nic nenasel=neexistuje", to je level Ganec, uvedomujete si to? :D
A pritom si staci pamatovat, ze slo o tydenik 5 plus 2. Jak snadne...
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Melancholický Trol 19. 1. 2018 11:18

Pokud jsou Ganec a Luňák tady na digiareně.cz mimoběžky, tak reálný svět zdá se býti nekonečnem, v němž se protínají.
To přece dospělý chlap nemůže myslet vážně. To je jako bych chtěl po Radkovi, aby si pamatoval, kolik let dělám v oboru, nebo co vlastně dělám. Já už jsem to tady totiž taky jednou říkal. A možná i několikrát.
Což o to, Ganec mě má jistě v databázi, až bych se divil, co všechno jsem tu na sebe naprášil. No ale stejně...
edit: Dá se podotknout, že jseš tu pod plným jménem, ale impact factor je pro štamgasty nečekaně celkem vyrovnaný a těch štamgastů je tu kolik? Dvacet? Z fleku si vzpomenu tak na třicet diskutérů, to i ta moje zná nejmíň osm jmen\přezdívek. A zná vás z doslechu.
A teď si jdu najít 5+2 zahraničních zajímavostí, abych neměl příště opletačky.
Melancholický Trol
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 19. 1. 2018 11:53

Ja myslím že lustrovateľní sme tu všetci, dokonca si pamätám že sa tu mihlo pemarovo foto, a na grafice tuším bolo aj foto puntíka.
Myslím že PL so svojou podobou a info o sebe žiadne tajňáše nerobí. :D
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kozakm 19. 1. 2018 12:03

Z mého příspěvku bylo doufám zřejmě, že je myšlený v nadsázce a že se nesnažím tvrdit, že co není na první stránce googlu, tak neexistuje ;)
kozakm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pemar 19. 1. 2018 12:25

Já bych si Petra Luňáka dovedl představit u nějaké akční činnosti, u hasičů, policie, v armádě nebo záchranných složek, má na to fyzický fond a smysl pro spravedlnost. V realitě to ale bývá částo tak, že člověk dělá něco jiného, kvůli okolnostem, rodině atd. Ten rozhovor jsem shodou okolností četl, ale nechám na něm, zda bude chtít o svém zaměstnání diskutovat, já bych to z více důvodů nedělal, ale to je jeho věc.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 19. 1. 2018 12:31

"To přece dospělý chlap nemůže myslet vážně."

Ze si ty nepamatujes, co komu rikas ci pises, je problem tvuj, nikoliv adresata. Mas to logicke mysleni hozene sejdrem.
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 19. 1. 2018 12:46

No spíš bych řekl, že je problém v tom, že si někteří myslí, že si bude člověk pamatovat každou větu/post, co tady kdo kdy napsal. Proboha tohle je hobby-fórum a pro většinu místo na odereagování od skutečných problémů. To má pro normálního člověka informační prioritu asi tak 189, přičemž si člověk detailně pamatuje tak do úrovně 25-30... Problém může nastat v situaci, kdy to část uživatelů bere jako hobby-fórum a jako relax a druhá to bere smrtelně vážně jako sučást svého poslání. Pak můžou vznikat podobná nedorozumění.


Jinak mam teď 16 minut na oběd mezi dvěma meetingama, dělám z homeofficu a tak sem dorazil trochu vypnout během pojídání těstovin... A paralelně přitom hledám na druhém monitoru, jak vybrat RC auto tak, abych mohl pravidelně maskovat výlety do lesa jako expedice a dítě bylo nadšené. Jen aby bylo jasno, jak to tak člověk má.

Btw. jezdíte s tím někdo?
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod bob222 19. 1. 2018 13:11

Ja som malému bobovi kúpil také to vodeodolné a nárazuvzdorné, 4x4, riadi sa to jak tank rajčákmi, dve páčky, každá dopredu a dozadu, kľudne sa to točí na mieste, proste jak téčko.
Len momentálne to odstavila PS4.
Přílohy
450.jpg
450.jpg (36.53 ) Zobrazeno 942 krát
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 19. 1. 2018 13:41

LHE: to jsem rad, ze ses takhle klasifikoval s temi urovnemi. Takze si das jiste priste pozor na to, co pises, aby ses z toho nemusel potupne vylhavat a nakonec se beztak ztrapnit, vid?
Ona jedna vec je priznat, ze si neco nepamatuju a druha vec je tvrdit, ze si to ci ono "urcite" netvrdil. Ty bohuzel nedisponujes egem na variantu prvni. Coz je ten problem, ktery se s tebou tahne od te doby, co si hrajes na pana moderatora. V hospode bych nebyl tak kulantni a jeste bych neco dodal...od vedlejsiho stolu.
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod antoninn 19. 1. 2018 13:45

Já jsem pořídil ze stejných důvodů tohle: https://www.banggood.com/Wltoys-A979-118-2_4Gh-4WD-Monster-Truck-p-916960.html?rmmds=search
Dá se sehnat i u nás, jezdí super..
antoninn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ganec 19. 1. 2018 13:46

Melancholický Trol píše:Což o to, Ganec mě má jistě v databázi, až bych se divil, co všechno jsem tu na sebe naprášil.
Odkladám si od istej doby len fotky/prílohy, ktoré boli do diskusií so mnou prikladané ako dôkazy
=> tak celkom pekne vidím, s kým mám do činenia (nemusím vyhľadávať v histórii, ak si nepamätám):
- či mám do činenia len s trollom, ktorý sa chce len odreagovať, alebo si niečo dokázať
(hlavne ak si odo mňa pýta fotky a zároveň sám žiadne neprikladá)
- s niekým, kto diskutuje vážne a názorne
- alebo si len robí srandu

Od teba tu nemám žiadnu, teda si asi nikdy voči mne žiadnou fotkou nikdy neargumentoval (aspoň v poslednej dobe).
Ale ty podľa nicku trolliť môžeš O:-)
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek71 19. 1. 2018 14:09

Tak co dela PL nevime stale, za to mame dalsi dve normostrany. Tu me napadlo, ze tento efekt je urcite nejak popsanej. A to ten, ze at je tema sebevice mimobezny, tak kdyz se do toho spravne slape a je nejaky nositel myslenky, tak lidi okamzite podlehnou a jdou do toho. Nejvetsi nicitel diskuze jsem ja, vetsinou pri prilezitosti nejakeho napadu Gance. Ted tu mame kauzu, kde to vypadalo ze vetsina udrzi moral, ale neuplynul ani den a uz to mekne a lidi vysvetluji, proc si nekdo neco napamatuje. To jsou uzasny momenty, vemte si, ze prijdete nekam na funpage lidi co renovuji veterany a napisete tam, ze kdyz nalejete do Horcha misto olovnatyho beneli vodu na 50/50 s fritovacim olejem tak bude prvni minutu ticho, pak nekdo napise ze je to blbost a do hodiny bude silena hadka jestli to pojede. A pritom to byli zdravi lide. I ten Kozak musi upozornit, ze to byla legranda a LHE se brani, ze lidi maj moc prace. No s takovym pristupem hlavniho organizatora akce se da zmenit cely svet.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chel 19. 1. 2018 14:32

Ja nasel tohle "Absolvent Vysoké školy ekonomické (VŠE) Petr Luňák stojí v čele strukturovaného financování ve skupině KKCG už přes rok. Co obnáší práce pro finanční skupinu, jíž patří přes dvacet firem, přičemž jen ropná divize generuje hrubý zisk 5 miliard korun a má aktiva v hodnotě 50 miliard, mi ochotně vyprávěl v průběhu jarního odpoledne v jeho kanceláři."
http://www.ilist.cz/clanky/ridi-financo ... -i-letadlo
Světlo, to je, oč tu běží.
chel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ltokar 19. 1. 2018 14:44

Vsetci, co pozadujeme od Ganca fotku ako dokaz jeho tvrdenia, pricom na dokaz toho, ze pozadujeme dokaz musime prilozit vlastnu fotku /= Hlava 22/, si nechajme premenovat nick na "nick"_Troll. Jediny Ganec a Pavlin potom zostanu nepremenovani a mozu vitazne uzavriet vsetky kauzy od zaciatku sveta, az po jeho ukoncenie.
A30, S45, Ixus, FZ18, K-x, E-PL1, Stylus 1, K-5iis, E-M10
ltokar
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků