Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Mikeczcz 18. 1. 2018 12:51

No já jsem brýle pořídil zrovna včera, večerní řízení už mi dělalo fakt docela problém. Tak zkouším jestli to trochu pomůže od únavy.

Právě domlouvám první korporátní projekt, kde jenom PoC je v řádech milionů a cítím, že bych nějaký rok zkušeností navíc docela hodil. Jinak open space je fakt za trest, bez sluchátek se dělat skoro nedá. Ještě, že jsem je dneska nechal doma a nemám ani ty sr@čkové co byly k telefonu...
Mikeczcz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod standavfr 18. 1. 2018 12:52

Že jsem tak smělý,u Gance se projevil GAS?
standavfr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 18. 1. 2018 12:53

Tak ono je otázka jak moc má člověk v Praze v některých oborech na výběr. Spousta firem to už dotáhla tak daleko, že kancl nemá ani level board -1 (-2) a spousta jich to pomalu přebírá. Já asi taky výhledově opustím muj krásný kancl pro 2 a půjdu sharovat stůl (tady dobrovolně, jako že "leading by example") do open space (tady sem na výběr neměl).
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Grimjaur 18. 1. 2018 12:54

Naposledy upravil Grimjaur dne 18. 1. 2018 13:16, celkově upraveno 1
Technika : Furt se to mění
http://fotomobil.blog.mobilmania.cz/
Grimjaur
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 18. 1. 2018 12:54

Mikeczcz - sluchátka sem už taky začal řešit, ale problém je, že ty uzavřený přes uši nedám přes brýle a ty na uši zase neutlumí. Ale tak furt jsme na tom líp, než ti chudáci, co budou sedět vedle mě, když jsem asi tak půlku pracovní doby na nějakém LiveMeetingu a něco řešíme/dohadujeme.
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Mikeczcz 18. 1. 2018 12:57

No vedle mně zrovna sedí člověk CEO -2, ale vzhledem k rapidnímu rozvoji firmy sedí v kanclu lidi i CEO -5 tak nějak historicky. Předpokládám, že po stěhování se to narovná. Vlastní kancelář má jenom CEO. I spolumajitelé firmy sedí v kancelářích pro 3. Já vlastní kancelář nepotřebuju ani nechci, ale mód, že na každý team meeting hledám zasedačku je k zbláznění.

-- 18. 1. 2018 13:06 --

Tak u nás je takové nepsané pravidlo volat a skypovat v meeting roomu nebo v telefoní budce. To už by se fakt nedalo. V open space je nás asi 50.
Mikeczcz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fidko 18. 1. 2018 13:08

bob222 píše:Open space by som nerozdýchal.



Celkom Ti rozumiem, aj ked sam v open space pracujem. Je to pain. Chodim do prace skoro rano, cca o dve hodiny skor ako ostatni a realne spravim za tie dve hodiny viac nez za zvysok dna.
Fidko
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Radek71 18. 1. 2018 13:55

Me vadi jenom to, kdyz je mi videt na monitor. Vzhledem k tomu ze jsem sluzebne nejstarsi (25 let) tak se nikdo neodvazi mi rikat, kde si mam vybrat misto, je nas tam jenom 8, prakticky ale jenom 3, tech pet jezdi. Kolem mne nikdo nechodi, jsem v rohu. Centrala ma openspace a tam by mi to taky nevadilo, ale ten monitor fakt jo. Stejne jako me vadi, ze kdyz jdu na HR, tak babam vidim na monitor a na pulce je zoot s kabelkama a na druhe nejaky nabytek a doplnky. Nekdy v roce 2000 jsem si to absolutne nedovedl predstavit, to si firma jeste hrala na levely, ja byl D2 a mel jsem narok na vlastni kancelar, to dnes ma tak CEO a minus jedna.
Jako zakazniky mam firmy, co jsou startupy a ty lidi tam jsou spolu 16 hodin, oni prijdou rano na devatou, spolu se nasnidaji, pak spolu delaji, pak spolu obedvaji, pak spolu hraji fotbalek, pak spoku na terase relaxuji a pak v sedm vecer jdou spolu hrat bowling a pak do baru. Na to jsem fakt starej.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 18. 1. 2018 14:16

No, také to spoločné spolunažívanie v práci od svitu do mrku, a potom ešte ísť niekam na víkend na teambuilding a tváriť sa že to človeka baví, to je peklo.
To by som asi radšej v drevenej kukani predával predpečené fornetti.

:)
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Radek71 18. 1. 2018 14:23

Ono je to bavi. Me by to taky v 21 letech bavilo. Navic to jsou lidi co muzou byt doma v najmu 21m2 sami, nebo s ostatnima “venku”. Bejvalej kolega, rocnik 1981 se tam hlasil na operation managera a nevzali ho, protoze ma dve deti a neni cool a HR si mysli, ze by se neucastnil tady toho deni. A mela pravdu, ani rocniky 81 by se toho neucastnil, natoz ja. Takto to bejvalo v cine. Bytovka s delnikama z dilny, v praci pohromade, na dovolenou pohromade, v nedeli vylet pohromade. Tam vlastne komplexne moderovala prace, doktor podnikovej, dovolena, byt, volny cas, konicky taky, jsi modelaril a dilna byla v fabrice, jsi choval vystavni kohouty a na vystavy si jezdil za fabriku. U nas to byl jenom slabej odvar.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 18. 1. 2018 15:11

Čistá zverina. Ale v tých fabrikách je to jasné, tam to nahradia časom roboty. Ono už aj tí ľudkovia sa tak de facto chovajú.
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Fidko 18. 1. 2018 15:24

Fidko
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bob222 18. 1. 2018 15:30

Fu, nechápem, ako to môže z princípu zle ostriť? Že by oly začal dávať nejaké kur=vítka voči objektívom tretích strán jak canon? To by nebol moc dobrý trend.
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 18. 1. 2018 15:46

Mikeczcz: No pokud bych si mel na kazdy LiveMeeting a Call rezervovat zasedacki/budku, tak si z toho muzu rovnou udelat kancl, kdyz vezmu v uvahu pravidlo, ze ani face to face meetingy se nemaji delat u stolu.
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Fidko 18. 1. 2018 16:58

Ja som podobne diskusie videl aj k PRO sklam. Tam bude iny problem.
Fidko
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků