Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 12. 9. 2017 08:49

cport píše:Hmm, coze se to planuje? "digiarena" sraz? Nebo "Kdy nahradi bezzrcatka APS-C zrcadlovky" sraz?

Jen cituji ...


Já o žádnym srazu nevim - řešilo se, kdy jet fotit Šumavu kolem Modravy a kdy jet fotit Rýchory. Ale chápu to tak, že jede každý sám. Leda, že by to byl nějaký pokrokový sraz, že se tam sejdeme, ale každý někdy jindy. Obvykle se definují srazy časem a místem, tak bysme to mohli zkusit bez toho času... :-D

-- 12. 9. 2017 09:55 --

Radek71 píše:Je ale pravda, ze kdyz by prijel Ganec, tak bych asi striktne pozadoval, aby aparat mel a aby hovoril vyhradne o nem a svych uspesich. Jineho tematu bych se velmi bal :-(


A pokud by dorazil PL a Ganec, tak bych vyžadoval někoho, kdo bude vše dokumentovat (ideálně právník + policista), protože pak odmítám chodit půl roku podávat svědectví, co že se tam vlastně stalo.
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod bob222 12. 9. 2017 09:44

No ja som out určite, september mám rozmlátený jak cigánsky žigulák v osade a v októbri si doprajem kúpele na srdiečko.
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Petrsek 12. 9. 2017 10:36

Velké odhalení noveho bezrcatko Nikona bude uz ted 21. zari !!!

https://petapixel.com/nikon-says-i-am-c ... unveiling/
Petrsek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ganec 12. 9. 2017 10:37

Radek71 píše:Je ale pravda, ze kdyz by prijel Ganec, tak bych asi striktne pozadoval, aby aparat mel a aby hovoril vyhradne o nem a svych uspesich. Jineho tematu bych se velmi bal :-(
hehe, obávaš sa, že by o tebe vyplávalo niečo na povrch, čo nechceš aby sa ostatní dozvedeli?
(napríklad, že máš vo firme zákaz tráviť čas na recepcii kecaním s recepčnými, alebo nejaká iná blbosť, na ktorej nám vôbec nezáleží, ale ty sa za ňu veľmi hanbíš? :-[ )

bob222 píše:Samozrejme Ganec by urobil jednu foto .. cvakli by sme sa AKA staré skupinové foto z 19 storočia
Ja by som to isto nebol .. ale určite sa niekto s novým foťákom nájde, ktorý by ho chcel využiť.

lukas_highenergy.cz: má vyjsť A7III .. bol by si to ty? :hmm:
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 12. 9. 2017 11:13

Cože sem měl být já spolu s A7m3, co má vyjít? Buď přestávám rozumět slovensky nebo chápat, co myslíš...
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Ganec 12. 9. 2017 11:32

Mohol by si to byť ty, kto by nám spravil spoločnú fotku so svojím novým foťákom?
(to bola akože otázka, či sa chystáš upgradnuť svoju A7)

To je fakt také ťažké sledovať kontext a prečítať si 2 riadky nad otázkou?

-- 12. 9. 2017 12:36 --

Pavel Breit píše:A mimochodem ve výroční zprávě o Penech ani slovo, zmíněno jen OMD....a pak je tam větička o omezeném rozsahu...Takže to vypadá jen na řadu 3xOMD + 1 nějaký Pen (F?..cituji "s přidanou hodnotou" ?). Pokračovatel P5 asi nebude.
To je škoda :'(
Normálne sa zamýšľam nad upgradom mojej E-P5 .. taký PEN-F s najnovším procesorom a bez hľadáčika by mi stačil.
No asi nebude.
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bob222 12. 9. 2017 12:51

lukas_highenergy.cz píše:Cože sem měl být já spolu s A7m3, co má vyjít? Buď přestávám rozumět slovensky nebo chápat, co myslíš...

To nebude problém u Teba. :D
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Radek71 12. 9. 2017 16:01

Kurna, to je nejaky retez oslich mustku v poctu 5 a vic. Nebo jak se z prosby, aby Ganec prezentoval jenom svoji techniku a uspechy na poli fotografie da dojit do bodu, ze by neco prasklo na mne? Konkretne neco treba z prace? Ja tam na konec nedovidim.

-- 12. 9. 2017 17:03 --

Ale pruser v praci by byt mohl, jsem odpovedny za Pokemon day. A v Chicagu to skocilo takovou ostudou, ze o tom delala porad i CNN.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ganec 12. 9. 2017 16:34

bob222 píše:To nebude problém u Teba. :D
Predpokladám, že si chcel napísať "To nebude problém len u Teba" ^^

Mimochodom, poznáš tento vtip?
Kód: Vybrat vše
Cizinec se ptá dvou policajtů na cestu: Sprechen Sie Deutsch? Do you speak English? Parlez-vous francais? Panimajetě pa růsky?

A nic ... policajti se nechytli.

Cizinec odešel a jeden policajt říká druhému: ty, neměli bysme se naučit nějaký jazyk?
A druhý: Proč? Vidíš, kolik jich tenhle uměl a stejně se nedomluvil.


-- 12. 9. 2017 17:43 --

Radek71 píše:jak se z prosby, aby Ganec prezentoval jenom svoji techniku a uspechy na poli fotografie da dojit do bodu, ze by neco prasklo na mne?
Keď sa nebudem riešiť ja, tak sa bude riešiť niečo iné.
A možno poznáš "butterfly effect" .. O:-)
Kód: Vybrat vše
aj niečo tak malé, ako je trepotanie motýlích krídiel, môže v konečnom dôsledku vyvolať tornádo napríklad aj niekde na druhej strane Zeme


Proste neviem ako to robím, ale ja si dokážem všimnúť aj súvislosti, ktoré iným unikajú.
(no už neriešim, že niekto druhý si je týchto súvislostí vedomý, ale pred ostatnými sa ich snaží ukryť, lebo sú mu nepríjemné)
Tak sa mi stáva, že občas na ne nechtiac poukážem => a niekto iný sa kvôli tomu strašne urazí.
Potom začne byť agresívny (keďže sa mi chce nejako pomstiť) a tak si začne vymýšľať/klamať/fabulovať .. prestane byť ostražitý .. začne robiť chyby .. no a potom na seba prezradí aj to čo nechce :oops:
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 12. 9. 2017 18:02

Radku, já taky nepochopil tu narážku na mě - proste Ganec vezme nějaký vstup, 4x to protočí přes chorý mozek a na konci mu vypadne nějaká asociace...
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Fidko 12. 9. 2017 18:19

Ale problem je vo Vas, pretoze Vam unikaju suvislosti :D
Fidko
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ltokar 12. 9. 2017 18:20

Niekto tu raz pisal (asi pemar?),ze Ganec mu pripada ako nedospele dieta, resp. akurat dospievajuce, no musim pripustit, ze fakt, ked som si precital tento jeho posledny post :D

-- 12. 9. 2017 19:21 --

Fidko: tusenie suvislosti ? :D
A30, S45, Ixus, FZ18, K-x, E-PL1, Stylus 1, K-5iis, E-M10
ltokar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dolgor 12. 9. 2017 18:24

Skvělý materiál pro pamětní desku při vstupu do Gancova muzea na Národní třídě.
Ganec píše:Proste neviem ako to robím, ale ja si dokážem všimnúť aj súvislosti, ktoré iným unikajú.
(no už neriešim, že niekto druhý si je týchto súvislostí vedomý, ale pred ostatnými sa ich snaží ukryť, lebo sú mu nepríjemné)
Tak sa mi stáva, že občas na ne nechtiac poukážem => a niekto iný sa kvôli tomu strašne urazí.
Potom začne byť agresívny (keďže sa mi chce nejako pomstiť) a tak si začne vymýšľať/klamať/fabulovať .. prestane byť ostražitý .. začne robiť chyby .. no a potom na seba prezradí aj to čo nechce :oops:
Dolgor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ForeignerOnEarth 12. 9. 2017 18:43

Ano, ano, úplně přesně takto by to vyjádřila většina pacientů psychiatrické léčebny. Od paranoiků přes hysterické osobnosti až po psychotiky. (teď očekávám jednu zcela konkrétní reakci, schválně jestli se strefím)
Naposledy upravil ForeignerOnEarth dne 12. 9. 2017 18:44, celkově upraveno 1
ForeignerOnEarth
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dolgor 12. 9. 2017 18:44

Když zazní něco takového, vzpomenu si na Rimmerovy deníky, bronzový diplom za plavání, záznam smrti (jen pro vlastní potěšení) nebo Rimmerovskou zkušenost: https://www.youtube.com/watch?v=bRCbV4lp9Mo
Dolgor
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků