Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod antoninn 16. 12. 2018 21:59

Kdysi mi Ganec napsal tohle:
antoninn:
- videl si ako hrám
- od Dudiska vieš, že ma dokážu poraziť aj amatéri
- od Bigglesa a hoax-a vieš, že som happy, keď porazím 12-ročné decko
- od pemara vieš, že neviem chytať podania
=> teda podľa ich rečí teda vôbec neviem hrať stolný tenis!
(no a ja sám dnes na seba prezradím, že ma dnes na tréningu 2x porazil 71 ročný dedo)
Koľko by si vsadil na to, že ma v stolnotenisovom zápase porazíš? ;-)


Pokud by si Ganec pořád chtěl zahrát stolný tenis, tak bych dovedl zařídit hernu ve Zlíně a zahrál bych si s ním. Myslím, že by se to třeba dalo pojmout jako praktický test fotovybavení, při kterém by si zájemci mohli vyzkoušet fotit pohybující se objekty v herně stolního tenisu a následně jako společenská akce ve vybrané hospodě, ale samozřejmě by to záleželo na tom, kolik lidí by mělo zájem. Přespání by teoreticky bylo možné v té herně. Samozřejmě i jinde, myslím, že třeba tohle: http://www.zlinhotel.cz/cs/ by mohlo uspokojit i náročnější zájemce.

Termín řekněme konec ledna nebo začátek února? Třeba nějaká sobota? Co vy na to? Kdo by měl o takovou akci zájem?
antoninn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pemar 17. 12. 2018 06:47

Já to časově nedám, první týden v lednu jsem na lyžích v Rakousku a pak už mi začne pracovní kolotoč. Ale pinčes bych si zahrál (i bez Gance), letošní sezónu jsem nenastoupil ani jednou ani v jedné soutěži a když jsem jednou rozehrával před zápasem 2 spoluhráče z týmu, tak jsem propotil triko a nemohl propadnout dech, takže byste měli všichni velkou šanci se mnou vyhrát.

Tyhle pingpongové akce (bez bab) bývají dobrý relax.

Já bych možná dovedl zařídit hernu v Praze (pokud se trefime do termínu, kdy se zrovna nehraje liga), patří mému kamarádovi, trmácet se do Zlína po D1 se mi fakt nechce, to se přiznám. Pokud byste udrželi balón na stole, tak by mne docela zajimalo AF trackování D500 na míčku (to by mohla být větší challenge, než focení minidronu, úplně objektivní by to ale nebylo, protože úspěšnost začátku série záleží na zručnosti fotografa) s různým nastavením a rozdíl mezi D500 a D850, měl bych motivaci, protože letos asi na pinčes už nepůjdu, vynechám asi i vánoční turnaj (budu na lyžích v Itálii).
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod bob222 17. 12. 2018 08:03

Keby ste dali dobrý termín, prišiel by som Vám robiť mažoreta. :D
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod DUDISKO 17. 12. 2018 08:10

!
Naposledy upravil DUDISKO dne 17. 12. 2018 10:42, celkově upraveno 1
DUDISKO
Návštěvník

Odeslat příspěvekod DUDISKO 17. 12. 2018 08:10

Ja som ako dieťa trochu ťukal do loptičky no na ligistov by som musel mať hodne štestíčka.. A to máte skôr vy bratia češi..
Ja by som bol skôr ako mažoret ochutnávač piva a ostatných poživatin a občas cvaknem dačo aby sme si z fotiek poskladali skladačku udalosti..
No a baby by mi zase nevadili ;-)
Naposledy upravil DUDISKO dne 17. 12. 2018 08:10, celkově upraveno 1
DUDISKO
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 17. 12. 2018 08:19

Určite bez bab!
Ak neholduje fotografovaniu, tak sa začne skôr alebo neskôr nudiť a špekuľovať!
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ganec 17. 12. 2018 08:54

antoninn píše:Termín řekněme konec ledna nebo začátek února? Třeba nějaká sobota? Co vy na to? Kdo by měl o takovou akci zájem?
Som určite za.
Zlín vyhovuje: to sa optimálne dá aj dvoma vlakmi z Bratislavy.
No posledný januárový víkend (25-27) máme firemnú lyžovačku.
Teda hlasujem za február :-)

pemar píše:by mne docela zajimalo AF trackování D500 na míčku (to by mohla být větší challenge, než focení minidronu, úplně objektivní by to ale nebylo, protože úspěšnost začátku série záleží na zručnosti fotografa)
Tak to keby stíhalo, to by som bol celkom prekvapený. Ale tá možnosť tu je.
Začiatok série by mohol byť z položenej loptičky na raketke (aby foťák vedel čo má trackovať).
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 17. 12. 2018 12:18

Nechte to alespon na jaro.
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek71 17. 12. 2018 15:10

Ja tam pozoruju vyvoj... misto "a budou tam kundy vole?"... 5x opakovane "a hlavne bez bab". Zavrseno forem ze Pemar bude spat v telocvicne ve spacaku.
Ja bych si hodil drona z nadhledu kolmo dolu, to bude zajimave jako ty kamery na boxu...
Ona ta Prahaje dopravne schudnejsi z Blavy nez ten Zlin.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 17. 12. 2018 15:34

Radku, u nás sa hovorí, že sex je šport chudoby, my bohatí pijeme! :D

-- 17. 12. 2018 15:37 --

Inak z BA je PHA vlakom totál na pohodu, určite lepšie jak teraz sa trmácať po D1.
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pemar 17. 12. 2018 19:06

Představa, že spím někde v tělocvičně ve spacáku mne pobavila, teoreticky to možné je, ale prakticky jsem to za posledních 30 let neudělal ani jednou. Jinak na jaře se mi pingpong moc fotit nechce, to už radši půjdu fotit třeba plážový volejbal.

Zkoušel jsem včera software na obnovování dat z SD karty a našel jsem přitom 2 roky staré fotky z plážového volejbalu od Miciny, které jsem smazal. Na některých bylo trackování míče zjevně docela challenge:

Obrázek

:-) :-) :-) :-))

Ona prostě fotit “normálně” asi nikdy nebude. Nebyl tam míč, tak jsem ji to smazal.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod Fidko 17. 12. 2018 19:33

Podla mna ma zase talent zachytit podstatu :-)
Fidko
Pokročilý

Odeslat příspěvekod DUDISKO 18. 12. 2018 06:30

Fidko píše:Podla mna ma zase talent zachytit podstatu :-)

Jojo ;-) trafila hihi
DUDISKO
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Davidof 18. 12. 2018 13:10

Trackování vůbec nefungovalo, respektive se nechalo strašně lehce zmást. Jako bys to fotil Ty, pemare ... ;-)
https://www.zonerama.com/Davidoff/190455
Davidof
Expert

Odeslat příspěvekod Devil007cz 18. 12. 2018 18:26

Asi budou pozdni vanoce, ale nemuzu se dockat.... :-D
Devil007cz
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků