Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod landov 23. 2. 2018 06:06

Ja len k tomu sportu - nie je to sice pinces, ale niektore sportovkyne nemusia ani hrat a su fotogenicke :-)

Obrázek
landov
Expert

Odeslat příspěvekod smikoto 23. 2. 2018 07:30

Jo borci mám u vás panáka sem vás zachránil :D
smikoto
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fidko 23. 2. 2018 08:26

Nas si nezachranil, ale od Ganca mas pochvalu :) Co by ini za to dali ...
Fidko
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ganec 23. 2. 2018 11:00

bob222 píše:Inak tie posledné tamrony signalizujú, že sony bude čím ďalej tým atraktívnejšia. Ak tam dorobia portfólio lacnejších skiel sigma, tamron a tokina, tak pri tej cene tiel to bude naozaj atraktívne. Jen houšť!!!
Zabudol si ešte na Samyang, ktorý na Sony FE spravil pár AF objektívov.
Už aj Tokina pridala AF: https://www.sonyalpharumors.com/new-tok ... announced/
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kozakm 23. 2. 2018 11:11

smikoto píše:Jo borci mám u vás panáka sem vás zachránil :D


Sice jsi na to přišel, ale vlastně jen proto, že ti Ganec dal moc velkou nápovědu. Takže zásluhu má zase G.
kozakm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ganec 23. 2. 2018 18:34

Dám vám aj druhú nápovedu: v názve súboru je program, v ktorom som tú úpravu spravil ;-)

-- 23. 2. 2018 18:39 --

Teda: Movavi Photo Focus
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grimjaur 23. 2. 2018 19:04

To jako teď si máme všichni kolektivně ucrbnout do textilu? No a co?
Grimjaur
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grimjaur 24. 2. 2018 00:30

„Ahoj, holky, co tu děláte?“
„Hrajeme Wimbledon.“
„Můžu si taky pinknout?“
„Ty ne, Ester!“
Grimjaur
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod al.vlado 24. 2. 2018 01:29

:D :D :D to je vyyyystizneee :D
.... uz by som mal ist spat ... o 4 vstavam prave kvoli nej :)
al.vlado
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 24. 2. 2018 06:18

Tak jsem zpatky z tydeni okruzni sluzebky po Nemecku, fotka fotakem zadna, mobilem asi 20.... No stydim se, ale nebylo kdy a nebo co. A co tady? Nejake zasadni tema? Uz by mel byt zase trochu klid, tak budu moct vice sledovat. Jinak zasadni ukol na vikend - udelat par fotek deti. Prvni jich ma z orvniho roku zivota mraky a chudak druhe.... No klasika :-D
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod pemar 24. 2. 2018 06:59

Ledecka má druhé zlato, tady celkem nuda.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 24. 2. 2018 07:16

Jojo taky jsem koukal - ale hlavni duvod nebyla Ester a snowboard, ale Tadeas co nechtel spat od 5:00 a rval. Tak jsem toho vyuzil a kouknul i na snowboard a bomba :-)

-- 24. 2. 2018 07:19 --

Jinak co se foto tyce, tak se celkem tesim na predstaveni Sony A7 III. Ale spis z hlediska, ze by mohlo A7 II klesnout a ja bych vymenil za A7. Hlavne stabilizace by se hodila. A7 III bude hadam ubytecne drahy a lepsi AF u A7 nevyuziju. A nejakou obrazovou revoluci necekam, ze bych menil z tohohle duvodu...
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod pemar 24. 2. 2018 08:03

Já jsem se ráno chystal ven jít fotit do Prahy, pak jsem zjistil, že venku je -8 stupňů Celsia a nechtělo se mi hledat termoprádlo, tak jsem si nakonec udělal francouzské tousty a zůstal doma, Staré Město mi neuteče.

Nikon bezzrcadlovku zatím nepředstavil, a jsem tak trochu skeptik v tom, že to bude perfektní hned napoprvé, takže bych spíše koupil D500 ve fullframovém provedení, uvidíme, jak bude vypadat nástupce D750. Navíc to vypadá, že bezzrcadlovky Nikonu budou mít jiný bajonet, což mi bude vadit. Já nepotřebuji menší foťák na cesty, jen uvítám trochu menší šum na vyšší ISO. Teď má Nikon představit nějakou novinku, ale asi to žádná bomba nebude, uvidíme.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod Grimjaur 24. 2. 2018 09:52

Já jsem čumákovaal až do konce, v mezi čase jsem se nastartoval novinku Kingdom Come a trošku zavzpomínal na šermířská léta. Hra je pecková, vřele doporučuju. Už jsem v Ratajích, na Šibeničáku jsem odbřemenil kata a teď jsem zpět v družině pana Racka a osnovuju pomstu za mrtvé rodiče. Jeden parchant se už může těšit.
https://www.youtube.com/watch?v=CTZ0HJVCcaE
Technika : Furt se to mění
http://fotomobil.blog.mobilmania.cz/
Grimjaur
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Devil007cz 24. 2. 2018 09:58

Ganec píše:
bob222 píše:Inak tie posledné tamrony signalizujú, že sony bude čím ďalej tým atraktívnejšia. Ak tam dorobia portfólio lacnejších skiel sigma, tamron a tokina, tak pri tej cene tiel to bude naozaj atraktívne. Jen houšť!!!
Zabudol si ešte na Samyang, ktorý na Sony FE spravil pár AF objektívov.
Už aj Tokina pridala AF: https://www.sonyalpharumors.com/new-tok ... announced/


Take treba Ten Sammy 35/1.4 je opticky stejne dobry jako Zeiss za dvojnasobnou cenu a AF je s poslednim firmware o dost lepsi.
Devil007cz
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků