Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod pemar 19. 1. 2018 19:41

Jinak článek v pohodě, i když zkušenost je nesdělitelná, málokdo si nechá poradit a tak lidé objevují objevené. On je to ale zpravidla vývoj, chybami se člověk občas něco naučí, mne se doma také válí nějaké ty blesky, odrazové desky a další zbytečně koupené příslušenství.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 19. 1. 2018 19:58

Sem to tak namatkove prosel a v pohode. Cely si to prectu az bude nekdy nalada. Sem dorazil z prace, dostal na 2 hodiny obe deti v ne zcela spokojenem stavu a zena vyrazila nakupovat. Dneska asi vypnu u televize a misto toho, abych ji sledoval budu hledat info o tech RC autech. Zitra jdeme jeste se starym, ale tam vydrzi baterky kulovy a je celkove dost jety...
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod pemar 19. 1. 2018 20:07

Já jsem si tyhle věci nikdy nestavěl, kupoval jsem u Pecka modelářství a dohromady mi to dával bratr, ale asi bych to dal i já.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod Obšák 19. 1. 2018 20:26

Já taky neměl do dnešního večera ánung o tom, že existuje 5+2 :-))
Obšák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rodri 19. 1. 2018 23:20

Ani já jsem dodnes 5+2 neznal, naštěstí. To je přesně ten typ tiskoviny kterýmu se vyhýbám jako čert kříži, takovýhle noviny prostě nedám. Ale článek s PL bych si rád přečetl, bohužel jsem ho nenašel.
rodri
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 20. 1. 2018 02:17

Vzdyt je to prvni odkaz na googlu. A ja to taky nectu, bo to spada pod stbaka.
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 20. 1. 2018 05:31

Tak tos mohl rovnou hodit prepis nebo printscreen toho rozhovoru, ne? Takhkle jsme akorat vsichni zjistili, co to je. Teda ne ze bych cekal, ze to nekdo zacne cist...
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Dolgor 20. 1. 2018 08:31

Odpověď zde:
Screenshot 2018-01-20 08.13.07_cr.png
Dolgor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Grimjaur 20. 1. 2018 09:42

Petr Luňák kandiduje na prezidenta? Něco mi uniklo, nebo o co vám soudruzi k@rva de?
Technika : Furt se to mění
http://fotomobil.blog.mobilmania.cz/
Grimjaur
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 20. 1. 2018 10:12

Petr Luňák píše:
Radek71 píše:Takze az budu ubytovanej zase v Oya, tak se mam stavit k nekomu na patro, kdyz tam vsichni delate? PL a Puntik taky?


Rozhovor se mnou si cetl, kde a co delam tam padlo, tak co je to za otazku? :)


Grimjaur: Odstartovalo to tohle a nasledny udiv PL, ze si nepamatujeme vsechny informace z rozhovoru s nim z vidani 5+2 pro Melnicko... Zbytek uz se na to tak nejak namotal. Jinak ve vysledku jsme se stejne nic zasadne zajimavyho nedozvedeli. Popravde jsem cekal, ze dela neco "akcnejsiho" ale tohle me taky nijak zasadne neprekvapuje... Zbytek clanku mi prijde taky ok. Zadna zasadni kontroverze. Za dve stranky zapadne a uz si na to nikdo nevzpomene. To si lidi rozhodne vic pamatuji tvoje posty s kytarama a hudebniky - to je fakt zajimavy a pro vetsinu uplne jiny svet :-)
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Grimjaur 20. 1. 2018 10:32

Lukáši, nějak jsem to nepobral. Je to kecací vlákno, takže to podle mě kytary, chytré ledničky a blbé auta snese. Ale hry na STASI a Комитет государственной безопасности už mi jdou trošku proti srsti
Technika : Furt se to mění
http://fotomobil.blog.mobilmania.cz/
Grimjaur
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek71 20. 1. 2018 10:44

Tak toto jsem urcit necetl, protoze bych si pamatoval tu EVu, kde jsem nekupoval onehda veci na chatu a pred cca 12 lety crt tv Panasonic pro matku.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 20. 1. 2018 11:23

Grimjaur - tady souhlas, ale z toho clanku nas zacal zkouset PL a divil se, ze ty informace nemame, tak to lidi zacali hledat a resit. Kdyby tady probihala lustrace z druhe strany a dotycny se branil, jako onehda u pemara, tak to jde do kose...
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod standavfr 20. 1. 2018 11:32

Je zajímavý,jak slavný a relativně slavný lidi ve většině případů s tou slávou umí zacházet a někdo po jednom rozhovoru,pár výstavách a několika videích si myslí,že rozhovor s ním všichni znají a posadí se z toho na zadek.Neposadí.A jsme zase u ega,pokory,způsobu komunikace.
standavfr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mikeczcz 20. 1. 2018 12:25

Me hlavně udivuje ta strategie. Pokud to chcete vědět přečtěte si rozhovor ve, kterém to říkám v novinách, které zásadně nečtu protože je vlastní stbák.
Mikeczcz
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků