Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 13. 10. 2017 17:19

No a jak to foceni dopadlo?
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Radek71 13. 10. 2017 18:11

No.... zality pozadi sluncem a model ve stinu... vytahl jsem co se dalo a dalsi foceni az pro difuzi v listopadu. Ovsem jak je v tom moc lidi, tak lajky jenom litaji.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kozakm 13. 10. 2017 19:13

Zrovna když to člověk nepotřebuje, tak je slunečno :)
kozakm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 13. 10. 2017 19:26

No my vyrazime v nedeli na chatu, tak vezmu A7 a snad bude chvilka na par podzimnich fotek. Ale asi si vezmu jen jedno sklo, at me to nenuti moc resit.... Jinak jsem ted vzal ve stredu 6D a 24-70 do Karlina a par fotek mam. Ale ve meste mi to uplne nejde. Krome tech rodinnych od vody nic moc.
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod reign 13. 10. 2017 19:59

Kluci, mám noumáuní puoblém se čtečkou karet https://www.kingston.com/us/flash/readers/fcr-mlg4
Strčím do portu, obsah se zobrazí ale při kopírování z karty do PC najednou finito, PC ji ztratí. Přenos z USB 2.0 funguje normálně, v portu USB 3.0 asi chyba nebude, externí HDD (s kabelem USB 3.0) mi přes něj frčí normálně, flashka USB 2.0 taky. Máte někdo tucha co by mohlo být příčinou?
reign
Návštěvník

Odeslat příspěvekod antoninn 13. 10. 2017 22:33

Máš štěstí, že jdu zrovna kolem. Máš to rozbitý. Chová se to takto stejně se všemi kartami, co do ní strčíš nebo to dělá jen s tou jednou?
antoninn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod reign 13. 10. 2017 23:07

Se všemi.
reign
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 17. 10. 2017 09:54

Tak jak, už je nahradené? U mňa stále oba DSLR + EVF.
Nejako ich to netrápi, nažívať si spolu... 8-)
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 17. 10. 2017 15:46

U me za lonsky rok 72% porozenych fotek bezzrcatko, zbytek zrcadlovka. Neni to teda uplne presne podle cvaku, ale podle poctu ukozenych snimku vcetne nezpracovanych v archivu. Pokud by bylo na pocet cvaku zaverky, tak bude o neco vic ve prospech zrcadlovek, protoze sekvence....
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Davidof 17. 10. 2017 18:27

No, včera na Staroměstském náměstí už bylo nahrazeno, bohužel jen mobily ...

Naše dvě M43 zaznamenaly smutné vítězství bezzrcátek nad zrcadlovkami - skore 2:0 ... :-(

Už ani ti Japonci nejsou to, co bývali.
https://www.zonerama.com/Davidoff/190455
Davidof
Expert

Odeslat příspěvekod Dolgor 17. 10. 2017 20:42

U mě je to 1:1. X-E1 šel do světa, skoro jsem ho nepoužíval. E-M10 nepočítám, fotí s ním primárně ostatní členové rodiny.
Dolgor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kozakm 18. 10. 2017 12:28

Dnes byly oznámeny nominace na Czech Press Photo: https://www.czechpressphoto.cz/cpp/deta ... /2017/305/
kozakm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pemar 18. 10. 2017 13:26

Kdyby to tak v minulosti nezpolitizovali, tak by mne to možná i zajímalo, přesto jsem se podíval a tentokrát se mi i pár fotografií líbí.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod wikxzen 18. 10. 2017 15:01

Já od letošního března jsem na CSC (2003-2017 Nikon/Sigma/Nikkor). Nezajímají mě lidi venku s jinými fotoaparáty, nedělám průzkumy, nečárkuju počet lidí s CSC/DSLR co jsem potkal za ten den. Zajímá mě jen, aby mi fotografové nezacláněli při focení nebo nefotili při focení koncertu v malém temném klubu interním či externím bleskem. To bych jim ty zrcadlovky, kompakty, mobily, ale klidně i CSC nejradši vykopnul z ruky. #sorryjako
wikxzen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 19. 10. 2017 09:09

Takl jsem včera vyrážel do Norimberku o něco dříve, než obvykle a na Rozvadově sem byl už kolem 7:00 a teda po cestě sem míjel uplě neskutečně fotogenickou nízkou mlhu. No a po cestě zpátky sem byl pro změnu na Rozvadově kolem 19:00 a stejně super mlhu sem míjel na Německý straně...Nejhroší je, že člověk uplně vidí ty fotky, ale nemůže s tim nic udělat :-(
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků