raynox msn-202

Diskuze o objektivech, filtrech a předsádkách

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 16. 5. 2017 15:02

FXE1 píše:Som rád, že si pochopil na 3 pokus príčinu vinetácie. Lebo tu si splietal čosi iné "Focus breathing je celkem znamy problem". Na tých objektívoch bol použitý Raynox 150, iný nemám, ktorý je určený na väčšie priemery objektívov. Ty teraz zoberieš tú svoju 202-ku,(ktorá má menší priemer) nasadíš na 14-42 a urobíš to video so zoomom, je to nejaký problém, mne to trvalo 5 min ? A dáš na to odkaz. Veď si s tým ako píšeš už fotografoval.Som zvedavý na Tvoje vytáčky :) Nie je to len o priemere, ale aj o tom, že ten raynox je vo vystupujúcej trubke.


Jakou cenu ma diskutovat s notorickym lharem a nekym, kdo ma evidentne IQ na urovni debila? Zadnou. Taci se v hospode hazou z okna, na internetu nezbyva nez si jich nevsimat.
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BigglesO27 16. 5. 2017 15:08

Proto tě taky velká část ignoruje.
BigglesO27
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FXE1 16. 5. 2017 15:08

For PL
A je to :)
A akú cenu má baviť sa s konšpirátorom, ktorý počíta vek z jedného údaju, nechápuc že tam je veľa premenných, však Ganec 9/11 ?

https://zdravie.pravda.sk/zdrava-dusa/c ... i-naokolo/
FXE1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 16. 5. 2017 17:49

FXE1 píše:For PL
A je to :)
A akú cenu má baviť sa s konšpirátorom, ktorý počíta vek z jedného údaju, nechápuc že tam je veľa premenných, však Ganec 9/11 ?

https://zdravie.pravda.sk/zdrava-dusa/c ... i-naokolo/


Skutecne by me zajimalo, kolik "promennych" skyta neci vek, kdyz na sebe prozradi, jaky je rocnik. Zrejme i v tom lhal. Nekomu je holt lhani vlastni natolik, ze uz to ani nevnima a hlavne si pak nepamatuje co kde placnul. Pak se z tech lzi snazi vykecavat. Notoricky lhar, to je FXE1 aka Ganec Najnilevn.
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FXE1 16. 5. 2017 18:50

Upokoj, sa. Kde je ten ročník, dáme to na pravú mieru. Iste máš o mne založenú zložku, zrejme ako aj o ďalších, však. Baví Ťa prehrabávať sa v informáciách čo kto kedy napísal ? Aj to o niečom svedčí. Ten fascikel o Puntíkovi, by som chcel vidieť :)
Mimochodom a pre čo Ty očakávaš od ľudí férové jednanie, veď Ty nemáš zábrany zverejniť súkromnú poštu, myslím, že ani nevieš čo to znamená , to si mi pekne nabehol na vidly. O tom čo si sa snažil "vypátrať" a zverejniť o iných ani nehovorím. Normálny človek sa s takýmito malichernosťami predsa nezaoberá.....
FXE1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 16. 5. 2017 21:00

FXE1 píše:Upokoj, sa. Kde je ten ročník, dáme to na pravú mieru. Iste máš o mne založenú zložku, zrejme ako aj o ďalších, však. Baví Ťa prehrabávať sa v informáciách čo kto kedy napísal ? Aj to o niečom svedčí. Ten fascikel o Puntíkovi, by som chcel vidieť :)
Mimochodom a pre čo Ty očakávaš od ľudí férové jednanie, veď Ty nemáš zábrany zverejniť súkromnú poštu, myslím, že ani nevieš čo to znamená , to si mi pekne nabehol na vidly. O tom čo si sa snažil "vypátrať" a zverejniť o iných ani nehovorím. Normálny človek sa s takýmito malichernosťami predsa nezaoberá.....


Zklamu te, spisy si o nikom nevedu, pouze si dobre pamatuju, co kdo napsal (to sklerotik a lhar jako ty nemuze samozrejme pochopit). Pak je jen otazkou casu a predevsim chuti to dohledat, tedy v pripade, ze dotycny po sobe nezameta stopy, jako napriklad Puntik. Ty mi nestojis ani za jedno.
Soukromou postu zverejnim vzdy, kdyz se dotycny chova mezi ostatnima jinak, nez posleze v soukrome zprave a hazi na me verejne spinu, ktere se vsak sam v hojne mire "v soukromi" dopousti. Ty ses presne ten typ a muzes si za to sam. Presneji receno kazdy lhar jednou narazi, nebot nikdo neni tak dokonalym lharem, aby si pamatoval vsechny sve lzi.

Uz si se s tazatelem spojil a domluvil se ohledne nakupu te predsadky, ktera prokazatelne pro jeho ucely na jeho objektivu nevinetuje, jak jsem zde dolozil?
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FXE1 17. 5. 2017 03:57

Iba potvrdzuješ svoju diagnózu, " Všetci sú klamári, iba ja nie" a už si to vlákno zakydal dosť, šup na smetište.
https://zdravie.pravda.sk/zdrava-dusa/c ... i-naokolo/

Čo je paradox, paranoja sa nedá liečiť. Najdôležitejším dôvodom je však to, že o liečenie paranoici nemajú záujem. „Oni to neberú tak, že sú chorí, ale že im ostatní robia zle"

Paranoici namiesto toho, aby vyhľadávali knihy, ktoré by im pomohli, vyhľadajú skôr knihu o sprisahaní slobodomurárov
FXE1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 17. 5. 2017 07:56

Takze nedomluvil. Ponauceni pro priste: neslibuj, co nechces splnit. Ikdyz v tvem pripade je predstava o ponauceni naivni. Lhat si take neprestal a nadale diskutujicim podsouvas tvrzeni, ktera nikdy nenapsali.
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FXE1 17. 5. 2017 08:27

Ešte raz a naposledy, po autisticky, ak si ju kúpi a nebude vinetovať, tak mu ju preplatím. Už som daroval viac fototechniky začínajúcim fotografom, ktorú som osobne už nevyužíval, filtre ,medzikrúžky, objektívy, a výbavu pre mokrý proces. A ďalšia debata s Tebou už len na smetišti. Napísal som to dosť zrozumiteľne aj pre autistu ???
Ak máš potrebu, založ si na smetišti ďalšie vlákno.
Začínam mať zlý pocit, že som posledný čo sa Tebou ešte baví.
FXE1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 17. 5. 2017 10:39

A kdyz si ji koupim ja, tak mi ji take proplatis?
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FXE1 17. 5. 2017 10:49

Šup na smetište, tam to preberieme, ale rozosmial si ma :-D Liečbu nepreplácam, na to máš zdravotnú poisťovňu :) Kurňa, Ty sa nezdáš
FXE1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 17. 5. 2017 11:21

Jasne, takze dalsi vytacky a krouteni se. Coz je znamenim toho, ze sis jiz uvedomil, ze si s "tunelem" hloupe klamal. Tak alespon ze tak a tazatel jiz vi, komu muze verit a komu ve vlastnim zajmu nikoliv.
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FXE1 17. 5. 2017 12:01

Áno Ganec 9/11, v plnej miere s Tebou súhlasím a dávam Ti vo všetkom za pravdu.(vrátane WTC) Hlavne pokoj s Tebou, Ty si iný pacient :) Ale aj na takých musí slnko svietiť.....Každý kto to po Tebe číta, nech ďakuje bohu ( a to som ateista), že nemá Tvoju diagnózu ....a už budem s Tebou vždy len súhlasiť, ako s pacientom na bedňu
FXE1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hoax 17. 5. 2017 12:06

Říká se, moudřejší ustoupí. Schválně, kdo z vás to bude?
hoax
Návštěvník

Odeslat příspěvekod FXE1 17. 5. 2017 12:10

Veď som práve ústupil, aj keď pre neho a Ganca mám zvláštnu slabosť..... :love:
Gancovi musel niečo otec zatajiť, veď Dudisko nemôže byť jeho brat, ale tento ...... :D Akoby ich jedna mater mala
Nech už v živote nemám erekciu (na čo by mi aj bola :) ), ak budem na Ganca 9/11 ešte niekde priamo reagovať.
FXE1
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků