Nikon D500

Diskuze o poloprofesionálních a profesionálních digitálních fotoaparátech

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod landov 18. 8. 2017 18:28

Skúsil by som ešte raz preinstalovat FW vo foťáku a predtým ešte urobiť tovarensky reset nastavení.
landov
Návštěvník

Odeslat příspěvekod R.EE 18. 8. 2017 18:46

Pemar: zkusim pozdeji podle casu

landov: to uz bylo a ***** platny. tahle aktualizace resila android ne ios, ale zkusil jsem to. reset byl, firmware novy taky. nebudu to drbat dokolecka jako chuj, kdyz na android to jde na prvni pokus a na jeden vyjebany iphone to nedokazou ... ***** uz jsem zase *****
R.EE
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pemar 18. 8. 2017 19:24

Napadl mne ještě konflikt s nějakou aplikací nebo nastavením, třeba Bluetooth spárování s autem nebo MacBookem. Všechny spojení bych vymazal, Bluetooth na D500 vyresetoval nejen přes MENU, ale je na to i nějaký dvouhmat, z hlavy si ho nevzpomenu, ale na infolince ho znají.

To, že ti nejde iOS ve mne vzbuzuje podezření na telefon, prověřil bych Bluetooth spojení jako takové i s jinými aplikacemi. A pokud bylo vše v pořádku, vyresetoval bych telefon a odstranil z něj prakticky všechny aplikace kromě SnapBridge, asi bych si založil i nový účet na testování.

Doporučil bych vyzkoušet reset fotoaparátu.

Co se snapBridge týče smažte nastavení wifi a bluetooth z fotoaparátu a telefonu.
Pro wifi: Menu --> Menu nastavení --> Wifi --> Reset nastavení pro připojení --> (OK, tlačítko na leve straně fotoaparátu)
Pro bluetooth: --> Menu nastavení --> Bluetooth --> Spárovaná zařízení --> Smazat
Stejně tak smažte spárovaná zařízení z telefonu a proveďte párování znovu.

Zákaznická podpora Nikon

Česká republika: 800 900 980

Slovenská republika: 0800 042 053
Pondělí až Pátek: 9.00 17.00
pemar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod landov 3. 12. 2017 16:34

Posledna aktualizacia Snapbridge, ktora vysla tento tyzden (Android), konecne vyzera byt aplikaciou na 100%. Parovanie funguje bezchybne , pridali rozsireny remote control. Proste super.
landov
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pemar 3. 12. 2017 19:13

Na iOS to vyšlo také, ale zatím jsem to ještě neotestoval.
pemar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ttona 10. 12. 2017 19:58

Tak jsem aktualizoval Snapbridge. Přes BT vše funguje dobře, ale wifi se nepřipojí. Na Androidu je foťák připojen , ale při pokusu o spojení ve Snapbridge to hodí po vteřině chybu. takže remonte nejde. Po víkendovém boji budu čekat na další update :(

-- 10. 12. 2017 19:59 --

to landov ,tobě funguje všechno ?
ttona
Návštěvník

Odeslat příspěvekod R.EE 10. 12. 2017 21:10

Ja se s tim drbal dost dlouho nez to zaclo fungovat, pak prijde aktualizace a jsem tam kde jsem byl predtim. ***** jsem jim napsal a dokud nebude dalsi aktualizace, tak na to seru. IOS
R.EE
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod landov 11. 12. 2017 16:31

ttona píše:Tak jsem aktualizoval Snapbridge. Přes BT vše funguje dobře, ale wifi se nepřipojí. Na Androidu je foťák připojen , ale při pokusu o spojení ve Snapbridge to hodí po vteřině chybu. takže remonte nejde. Po víkendovém boji budu čekat na další update :(

-- 10. 12. 2017 19:59 --

to landov ,tobě funguje všechno ?

Pred chvilou som to zasa testoval, funguje na 100% cez BT aj remote cez Wifi. Mam aj updatovany smartfon na Android 8 (Oreo).
landov
Návštěvník

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor