Nikon D750 vs D610

Diskuze o poloprofesionálních a profesionálních digitálních fotoaparátech

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod marty64 31. 10. 2015 23:31

český servis = zmetci, fušeři, flákači,¨
servis ano, ale asi Vídeň
marty64
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hadravam 1. 11. 2015 13:09

Tak to nejsou dobré vyhlídky.Na tento problém jsem nepřišel hned,protože jsem si myslel že 4 objektiv a ještě za takový prachy pro amatéra musý být bez problémů.Pak jsem něco zkoumal a bylo hotovo.Je pravda že to ničemu nevadí že se s tím takhle ani nehýbe a jinak to maká dobře.Ale ten pocit!Fakt nevím.Ale objektivy i Japonci skládají ručně tak to třeba v servisu zvládnou poskládat na jedničku a budu spokojen.
hadravam
Návštěvník

Odeslat příspěvekod marty64 1. 11. 2015 17:51

ale je to škoda, pověstná svojí kvalitou, službami a přístupem k zákazníkům . . :-D :-D

takže by měli vyhovět, vyměnit to za jiný a basta a tenhle ať si sami vrátí dodavateli, holt ten poveze někam do regionálního servisu o 1 objektiv více, nic zásadního, tam to pořádně rozeberou a seřídí s už si to sami vyrovnají, za tuhle službu jsis přece připlatil u Škody ne ?
to je jasné že sklo za 45 tisíc, něco mít má a něco nemá, já jsem viděl 24-70 kupovaná na ebayi, bez záruky a přivezená českou poštou a byla v pohodě
marty64
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hadravam 1. 11. 2015 22:07

Pokusím se kontaktovat přímo pana Škodu a požádat ho jestli se s tím něco nedá dělat.
hadravam
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mbitman 1. 11. 2015 23:32

Ja bych jim to vomlatil vo hlavu. Jinak ani snad nejde. Sami ti ukazali jiny, kde byla vule zcela mensi. Nekupujes vec na par tydnu za stovku, ale objektiv za 45tis, ktery ma vydrzet treba 10let.
Tak snad by se mohli trochu snazit. Nechapu rady typu kup si Tamron apod. Rozhodl se pro NIKON, koupil NIKON a ma problem s nim:) Tak jsou podobne rady bezpredmetne. Ja osobne jsem spokojen terpve az se tretim kusem. Prvni dva mi vymenili. Co takhle zkusit zavolat rovnou do servisu NIKON v Radotine? Pripadne se tam osobne stavit? Stejnak by to tam Skoda posilal. Ja osobne chodim pouze tam.
mbitman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lotrandor 2. 11. 2015 08:44

Tak ono za měsíc s tím klidně mohl někde praštit i majitel. Neříkám že to udělal, ale dokážu si živě představit tu diskuzi u škodovky.
Lotrandor
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hadravam 3. 11. 2015 13:17

Dnes jsem se dohodl ve Fotoškoda takto.Váš objektiv pošleme na kontrolu do servisu a asi po týdnu vám dáme nový kus.Tak zítra objektiv odvezu.
hadravam
Návštěvník

Odeslat příspěvekod marty64 3. 11. 2015 23:06

aby nový kus neměl mouchu uvnitř, tim někdy trpěly Canony 24-70 :-))
marty64
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hadravam 4. 11. 2015 07:49

No nevím proč musím pro nový objektiv dvakrát,ale co se dá dělat.
hadravam
Návštěvník

Odeslat příspěvekod marty64 4. 11. 2015 11:17

protože tohle je čr, země ve které není islám ale všechno zde vypadá a chová se jako by to už dávno bylo řízeno araby :kuk: :kuk:
marty64
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hadravam 4. 11. 2015 13:10

Vrátil jsem se z Fotoškoda.Musím před službami Fotoškoda SMEKNOUT.Nejen že mi dali ihned NOVÝ objektiv,ale nechali mě ještě vybrat.Zjistil jsem že všechny objektivy mají nějakou vuli na ostřícím kroužku,ale ten co jsem měl měl největší a ještě v ní nějak křoupalo.Udělal jsem pár fotek a zatím asi dobrý.Takže ještě jednou velké uznání za jejich služby.

-- 4. 11. 2015 15:10 --

DSC_1376.jpg
Jeden cvak.Snad je to ostré na plnou díru dost.
hadravam
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lennyl_2 4. 11. 2015 14:46

vidis, ako dobre si pochodil, dali ti funglac novy objektiv a podla test fotky vyzera ze aj ostri presne.
Sony A7 IV + Sony FE 20/1,8G + Sony FE 35/1,4 GM + Sigma 50/1,4 ART DG DN + Sigma 85/1,4 ART DG DN + Sigma 100-400/5-6,3 DG DN
lennyl_2
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Iamc00l 4. 11. 2015 22:36

tak to je dobře že se to povedlo, ale ani nic jiného jim nezbývalo, třeba jen ten vrchní plastový obal byl poškozený a nic jiného v tom objektivu nebylo, pořádně bych si prověřil u nového objektivu schopnosti zaostřit, vytisknul bych si takovou tu pomůcku, pravítko na papíru a pak bych to ze 2 metrů pod úhlem 45° nafotil, několikrát a pořádně to prověřil
Iamc00l
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hadravam 5. 11. 2015 11:16

DSC_1461.jpg
Clona 2.8 myslíte že je to dost ostré.
hadravam
Návštěvník

Odeslat příspěvekod landov 5. 11. 2015 12:10

podla toho, kam to bolo zaostrene...ak na SPZ, tak ostrejsi sa mi vidi napis na zadnom skle.
landov
Expert

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků