Kde servisovat objektiv Nikon? Optimus-servis - skusenosti?

Diskuze o poloprofesionálních a profesionálních digitálních fotoaparátech

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 15. 6. 2016 17:38

FOE: no uz vidim ty zastupy lajku, co bezi reklamovat neopravnene BF ci FF.

LOL
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Puntík 15. 6. 2016 17:47

ForeignerOnEarth píše:Z 5 Nikon těl za 11 let jsem měl na seřízení autofokusu 3. Pokaždé to dopadlo perfektně.
Znám se osobně se servisákem........

A o tom to je. Znát servisáka osobně - a vždycky mít při setkání s ním láhev v ruce. Pak to pokaždé dopadne perfektně.
Jako bychom neznali. ;-) :-D

Zdravím
Puntík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pemar 15. 6. 2016 18:02

Když jsem si byl v servisu osobně nechat vyměnit baterie do D500 (v rámci akce), čekal jsem asi hodinu a nejčastěji lidé nosili D750 na servisní akce a různé zrcadlovky a objektivy na seřízení FF/BF, nějaké čištění před prázdninami atp. Na recepci byla nějaká nová paní, neznala vůbec nic, občas tam prošel technik, ten vypadal, že je v obraze, ale řešil, že nestíhá zakázky, které měl dokončit. Náhodný vzorek během hodiny. Nebýt tě paní na recepci a zbytečného čekání, byl bych býval velmi spokojen. Nakonec přesto spokojenost, v Davli jsem si koupil skvělé maso a uzeniny.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod JSP070 15. 6. 2016 22:21

ForeignerOnEarth píše:Z jeho úhlu pohledu to vypadá hodně jinak, než jak se popisuje z pohledu zvláště některých zákazníků, ale asi není v lidských silách seriózně zjistit jak je to doopravdy v každém konkrétním případě. Jak naložit s tvrzením, že většina zákazníků reklamuje foťák v situacích, které jsou zcela bez diskuzí pouze jejich neznalostí a opravdu na foťáku v servisu nelze zjistit vůbec žádnou závadu?

JJ Vyjadreniami prazskeho servisu, ze sa nejedna o zavadu, by som si mohol vytapetovat byt.
Az ked som som im to poslal so znaleleckym posudkom, tak to "uznali". Sposobom sebe vlastnym. Nestihli 30 dnovu lehotu a predajca mi vratil peniaze za fotoaparat, objektiv aj za posudok.
Podobne som dopadol so Sigmou 17-70 C, kde som ani nemusel davat robit znalecky posudok.
JSP070
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dolgor 15. 6. 2016 22:35

Loni koncem léta jsem v pražském servise nechával měnit závěrku v D7000 a bez nejmenšího problému za necelé dva týdny hotovo včetně pošty tam a zpět. Byla to pozáruční oprava.
Dolgor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod KarelV. 28. 4. 2017 11:19

Až bude chtít někdo servisovat DX těla nebo DX skla Nikonu v Praze, tak aby se nedivil, že jej odkážou jinam... aneb od 1.4. platí pro tyto servis u VSP Data, Sezimovo Ústí.
http://www.nikon.cz/cs_CZ/footers/contact_us.page
KarelV.
Návštěvník

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků