Nikon D7200

Diskuze o poloprofesionálních a profesionálních digitálních fotoaparátech

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Mirekeqx 15. 12. 2018 20:56

Každý má jiné preference, tělo "podobné" 7200 je myslím až 500, jinak pak FF. Podobné myslím - odolné vodě a prachu, 2 karty .... ale záleží na preferencích.
U mne byl jeden z důvodů, proč mám 7200, i cena objektivů ...... a přiznám i trošku velikost a hlavně váha....
Mirek
Mirekeqx
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Obšák 15. 12. 2018 21:13

Za 17 000kč je Nikon D7200 skvělá koupě, mám docela chuť koupit ho jako druhé tělo k Nikonu D800 :-)
Obšák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod landov 16. 12. 2018 12:36

Ja zase uvazujem nad potencialnou D760 k mojej D500 :-)
landov
Expert

Odeslat příspěvekod Obšák 16. 12. 2018 20:19

Jo, proč ne. D500 na rychlost ( a pro teleobjektivy) a případnou D760 pro maximální kvalitu obrazu :-)
Obšák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod landov 16. 12. 2018 20:28

Tak ako vravíš soudruhu...len to potom ešte doma politicky obhájiť ;-)
landov
Expert

Odeslat příspěvekod Obšák 16. 12. 2018 23:28

:-)
Obšák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Salva Pecka 21. 12. 2018 07:30

Sony
Salva Pecka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xx30 5. 1. 2019 14:25

Poradíte někdo s nastavením. Mám pocit, že poslední dobou mi všechny fotky vychází barevně nějak do červena nebo zelena ( takový nějaký teplo červeno zelený nádech ) a to jak v místnosti s bleskem tak venku třeba na sněhu. Vyvážení bílé mám na AUTO1 a fotím na P. Co nastavit a na co se zaměřit. Pokud na fotce v externím editoru v počítači uberu -3 červenou a přidám +3 modrou barvy se srovnají.
xx30
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rodri 3. 6. 2019 11:29

Potrebuju od zkusenych Nikonaku poradit. Odesla nam u D7200 po dvou letech baterka, je totalne mrtva, takze musime koupit novou. Originaly jsou drahy, takze chceme koupit nejakou neoriginalni levnejsi. Protoze jsem nekde cetl, ze jsou s nahradou baterii u Nikonu problemy, budu vdecnej za kazdou zkusenost kterou s neoriginalnima baterkama mate. Dik.
rodri
Návštěvník

Odeslat příspěvekod landov 3. 6. 2019 11:32

Na D7200 som pouzival neorigo baterie v pohode, aj s neorigo battery gripom. Znacku baterky si uz nepamatam.
landov
Expert

Odeslat příspěvekod FXE1 3. 6. 2019 12:16

Na všetky foto a video zariadenia som vždy používal ako ďalšie batérie neorginálne, (Na Nikony, Panasoniky, Fuji). Nikdy som nenarazil na akýkoľvek problém.
FXE1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Zbynek1 3. 6. 2019 13:45

rodri píše:Potrebuju od zkusenych Nikonaku poradit. Odesla nam u D7200 po dvou letech baterka, je totalne mrtva, takze musime koupit novou. Originaly jsou drahy, takze chceme koupit nejakou neoriginalni levnejsi. Protoze jsem nekde cetl, ze jsou s nahradou baterii u Nikonu problemy, budu vdecnej za kazdou zkusenost kterou s neoriginalnima baterkama mate. Dik.


Doporučuji baterie PATONA (jsou očipované a dělají co mají, varábí se v Číně, ale firma německá) https://www.czc.cz/patona-baterie-pro-n ... gKEpfD_BwE . Používám již 3 roky na Nikonu D7200 (vlastním 2 x Nikon D7200)
Zbynek1
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodri 3. 6. 2019 22:32

Zbyňku, jdou Patony nabíjet v originální nabíječce?
rodri
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vocapmen 2. 3. 2020 20:27

Poradi nekdo? Na nizsi clonu 1,8 exponuje v poradku. Do clony 3,5 je fotka mirne prexponovana, ale na vyssi clonove cisla je uz fotka hodne prexponovana a na displeji se objevi Err a nejde zmenit clonu. Musim vypnout/zapnout a zase jde clona zmenit, ale funguje to porad stejne. Objektivem to neni, ten jsem zkousel na jinem tele a tam to bylo v poradku. Taky jsem zkousel jine objektivy na D7200 a ten Err se objevoval porad. Zkousel jsem podle nejakeho navodu precistit kontakty na tele k objektivu, to nepomohlo, pak nekde psali vytahnout a vratit baterii, taky nic. Nejaka jina rada?
Jinak je jeste necely tyden v zaruce, ale radsi bych to vyresil sam. Diky
vocapmen
Návštěvník

Odeslat příspěvekod papun 2. 3. 2020 20:30

Reset do tovarního nastavení si dělal?
papun
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků