Jaky objektiv nejvice pouzivate na sve DSLR?

Diskuze o poloprofesionálních a profesionálních digitálních fotoaparátech

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 29. 9. 2016 10:58

Já měl vždycky pocit, že modelky mají vypadat tak, jako že jsou naštvaný a ta práce je hodně otravuje. OK, tady už je to moc (specielně na poslední fotce), ale předpokládám, že šlo o ten samý záměr.

Btw. ví někdo, proč se modelky fotí s "nas_aným ksichtem"? Někomu se to líbí?
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod bob222 29. 9. 2016 11:37

Možno antireakcia na minulú dobu, keď mali všetky povinne americký strnulý úsmev č.5. Takto sú akože "nad vecou". :) :)
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod chel 29. 9. 2016 11:46

Myslim ze jde o to, aby usmev nepritahoval pozornost a oci se divaly na hadry nebo to co prodava.
Světlo, to je, oč tu běží.
chel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod celim 29. 9. 2016 11:54

No i já musím říct, že tak otrávený a znuděný ksicht jsem už dlouho neviděl. Je mi to stejně nepříjemné, jako když na nějakých reklamních fotkách vidím zase ty rozchechtané xichty , kdy aktéři vypadají jak pacienti nějaké PL.
celim
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chel 29. 9. 2016 11:57

chel píše:Z prochazky po Ostrave.
Obrázek
Obrázek
Obrázek

celim píše:No i já musím říct, že tak otrávený a znuděný ksicht jsem už dlouho neviděl. Je mi to stejně nepříjemné, jako když na nějakých reklamních fotkách vidím zase ty rozchechtané xichty , kdy aktéři vypadají jak pacienti nějaké PL.

:D Prazak?
Světlo, to je, oč tu běží.
chel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pemar 29. 9. 2016 14:04

Chybí mi anglické motivy, pečlivě volené úhly pohledu a barvy, určitě prvky, třeba dlažba, cihly, vousáč, anglické klobouky, anglické šály, anglická vlajka na zrcátcích atp. Mladí a úspěšní, trochu divocí, z nějaké nadnárodní reklamky, nebo umělci, architekti, mladí a střelení, tací, kterým nevadí "vyhodit" peníze za britskou stylovku. Ty to musí oslovit. Nuda mi k tomu nesedí.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod chel 29. 9. 2016 14:11

Ja sel kolem a bylo tam auto tak jsem ho cvaknul. Jen je mi proti srsti ze se tu resi vyraz obliceje ... coz muze ale lecos znamenat.
Světlo, to je, oč tu běží.
chel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod antoninn 29. 9. 2016 14:21

Kdyžs fotil auto, proč tam teda ta otrávená osoba zaclání? Je součástí fotky nebo ne?
antoninn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chel 29. 9. 2016 14:22

:D dobry pohled na vec :D
Světlo, to je, oč tu běží.
chel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 29. 9. 2016 16:00

pemar píše:Chybí mi... , vousáč, ....


Ja vim, ze si to tak nemyslel, ale posledni dobou (tak rok mozna dva) mam pocit, ze mi zadni vousaci nechybi a naopak jich dost vsude prebyva. Sem zvedavy kdy ta moda plnovousu a extremne uzkych kalhot zmizi a co ji nahradi. A jak se na ty plnovousace ve skoroelastakach nad kotniky bude koukat za 20 let :-D
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod bob222 29. 9. 2016 17:28

Ja som vousáč od vojny a serie ma že si teraz myslia o mne že chcem byť in... ;)
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pemar 29. 9. 2016 18:25

Přistávající kachna na vodu.

Obrázek

Bylo to docela těžké, protože celkem nevyzpytatelně startovaly proti mně a bylo docela těžké je "trefit", aby byly v záběru.

Nikon 300mm f/4
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod bob222 29. 9. 2016 18:40

Zaujímavé foto. Asi maximálne nároky na AF, ale chudák kachna vypadá jak postihnuté rogallo. ;-)
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pemar 29. 9. 2016 19:03

Já jsem spíše fotil tohle, také jsem od toho nebyl v ideální pozici, blíž už jsem nemohl, protože zbytek rodiny mi mezitím utekl,

Obrázek

Chtělo to jít na ostrov uprostřed řeky a být tak o hodně blíž a z lepšího úhlu, příště.

Nikon 300/4 PF VR respektive 427mm f/5,6.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod chel 30. 9. 2016 08:31

Tak proc jsi nesel?
Světlo, to je, oč tu běží.
chel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků