Rozbitý Olympus

Diskuze o přístrojích s větším než sedminásobným optickým zoomem

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod pitlord 10. 7. 2010 10:06

Mám stařičký foťák Olympus C-725 Ulta Zoom. Včera večer jsem z něj stahoval fotky do PC. Fotky jsem úspěšně stáhnul, odpojil kabel, a foťák už od té doby nejde zapnout. :roll: Přes noc jsem nabíjel baterky, ráno to zkusil, ale nic. Je úplně mrtvej. Je mi to trochu divný, že po letech bezproblémového chodu se toto stane. Co se s ním mohlo stát? Vím, že je to dnes stará rachotina, ale přes to bych se s ním nerad loučil...
pitlord
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr1968 10. 7. 2010 12:22

Opojil kabel bez odhlášení zařízení?
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pitlord 10. 7. 2010 15:02

Jo bez odhlášení, ale to jsem tak dělal vždy. Nikdy jsem nic neodhlašoval celý léta.
pitlord
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod risomas 10. 7. 2010 16:49

Ja som tiez nikdy nic neodlasoval pri odpajani. Tym to nebude. Inak dobra prilezitost na kupu noveho fotaka nie?
1/2,5” chip nebude asi prilis skvostny do horsich svetelnych podmienok.
C5 X7 Tourer 2.2
risomas
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod armaman 16. 8. 2010 06:51

pitlord píše:Mám stařičký foťák Olympus C-725 Ulta Zoom. Včera večer jsem z něj stahoval fotky do PC. Fotky jsem úspěšně stáhnul, odpojil kabel, a foťák už od té doby nejde zapnout. :roll: Přes noc jsem nabíjel baterky, ráno to zkusil, ale nic. Je úplně mrtvej. Je mi to trochu divný, že po letech bezproblémového chodu se toto stane. Co se s ním mohlo stát? Vím, že je to dnes stará rachotina, ale přes to bych se s ním nerad loučil...


Nemal som tento konkretny typ mal som X-760 a podobnu otazku som tu uz polozil aj ja no vidim ,ze to nebol problem len mojho modelu a tato vlastnost je Olympusu vlastna. Presne to iste som spravil i ja a jedine co aparat robil(nerobil) bolo len to ,ze sa rozsvietila stavova dioda. Neviem ako ty no ja som mal pocit ,ze na vine bol pouzity externy zdroj nakolko nebol original prislusenstvom. Ale ako zistujem v tom to asi nebude.
No a riesenie bolo take ako sa tu nakoniec uz spomenulo, vymenit ho za novy aj vzhladom k tomu uzasnemu čipu čo použiva.
armaman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr1968 16. 8. 2010 07:04

Jaký úžasný chip????? Má 3.34 Mpix :D na 1/2,5 :lol: To znamená,že má relativně větší chip než všechny současné fotoaparáty. Většinou 1/2,3 na 10-14 Mpix.
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků