Názor na Olympus E-PL7 ??

Diskuze pro všechny zájemce o koupi digitálního fotoaparátu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Almik 14. 12. 2017 23:21

reign: přesně ☺ jsme na tom hádám podobně
FX: Nikon D750, Sigma 35/1,4 Art, Nikkor AF-S 85/1,8 G, blesky SB-800, SB-600
m4/3: Olympus E-M10, Panasonic 12-32/3.5-5.6, Samyang fish-eye 7,5/3.5, blesk FL-36R
Almik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bob222 15. 12. 2017 07:43

Ganec píše:
daveee1992 píše:Ondřeji: Koukám že ten foťak je o polovinu levnější v SR :), dobrý tip!
Asi je preto taký lacný, lebo je len v čiernej farbe (nielen preto, že je to dopredaj)
No a tie sú menej obľúbené ako napríklad strieborné
Čo napríklad mne nevadí (na dizajne mi moc nezáleží .. sám mám čierny PEN-F .. bol lacnejší), ale tvojej priateľke by mohlo

Pre istotu sa jej radšej spýtaj, aká farba sa jej páči najviac



Mimoriadne 100% súhlas s Gancom! :D
Ak sa babenke páči strieborná s hnedou, a dovalíš čiernu verziu, tak máš "zaděláno na prúser". Samozrejme, ak priateľka nie je ten bájny jednorožec, t.j. technický typ čo ovláda základy fyziky.

Ja mám doma zlatú babu, ale fyzika je pre ňu sprosté slovo a výber sa u nej riadi farbami. Keď som jej ukázal auto čo by sa mi páčilo, zahlásila že to nie, lebo je hnusne červené. To isté auto v metle prehlásila za krásne...
Ale zas to má svoje výhody, keď si kúpim nový foťák, tak je to pre ňu hnusné čierne niečo a nerozlišuje. Za to keď som dovalil domov biele L-kové sklo, tak hneď registrovala nákup...
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Devil007cz 20. 12. 2017 14:44

"Za to keď som dovalil domov biele L-kové sklo, tak hneď registrovala nákup..." :D :D
Kdyz se to "blisti" kazda zena spozorni :D
Devil007cz
Návštěvník

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků