Fotoaparát na focení interiérů bytů

Diskuze pro všechny zájemce o koupi digitálního fotoaparátu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Hackman1 8. 12. 2017 16:57

Dobrý den,

sháním jako dárek pro realitního makléře fotoaparát do cca 6.000,- na focení místností. Koukal jsem na nějaké, ale moc se nedokáži rozhodnout, jelikož tomu moc nerozumím.
Mohl bych vás zkušené požádat o radu?

Děkuji
Hackman1
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod Hackman1 9. 12. 2017 10:02

To už mám projete. Bohužel rady z roku 2010 jsou mi k ničemu a nebo jsou tak pak rady na fotaky za 15k
Hackman1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod qq_sk 9. 12. 2017 10:27

V tejto kategorii sa az tak neorientujem, ale chcelo by to vyskusat ci taky Nikon COOLPIX A100 prisvetli bleskom miestnosti prirodzene, zacina od ekv. 26 mm co by ako kompromis mohlo stacit, fotit interier naozaj kvalitne (pre dany ucel zbytocne) by rozpocet aj tak zrejme nestacil tak by som skusil aj tuto kategoriu do 3000 Kc. Pre intenzivnejsie celodenne fotenie s bleskom bude asi nutny aj nahradny akumulator.
qq_sk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chel 9. 12. 2017 12:04

Na mistnosti potrebujes sirokac a to tech 26 bude asi jeste malo. Nemluve o tom ze to ma extremne maly cip a tak v pokud tam nebude doslova palit slunko nic nevyfoti. Nesvetelny objektiv to jeste zabije. To uz muze rovnou fotit mobilem.
Za ty prachy asi neni volba. Asi jiny darek ;)
Světlo, to je, oč tu běží.
chel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hackman1 9. 12. 2017 12:11

Co například tento? Nikon Coolpix B500
Hackman1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod landov 9. 12. 2017 13:56

myslim, ze vyhodene peniaze. Ako bolo povedane vyssie - radsej fotit mobilom, alebo dosetrit na nieco s min. 1" cipom a svetelnym objektivom...a aj tak to na inetriery nebude ziadna hitparada.
landov
Expert

Odeslat příspěvekod tajnik 9. 12. 2017 18:37

Hackman1 píše:To už mám projete. Bohužel rady z roku 2010 jsou mi k ničemu a nebo jsou tak pak rady na fotaky za 15k
Rady v roce 2010 byly stejne jako ted - objektiv svetelny sirokac a co nejvetsi snimac. Fyzika je letos stejna jako byla L.P. 2010. Pokud chces neco do 6000,- tak to bude samozrejme starsi model.
tajnik
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků