Fotoaparát do 39 000kč

Diskuze pro všechny zájemce o koupi digitálního fotoaparátu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod feanoor 10. 11. 2017 20:54

Flor
pěkné fotky z těch Lofot.
Sony A6000 a Samyang?
feanoor
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Flor.cz 11. 11. 2017 00:26

Dolgor: díky za upozornění, už by to mělo být ok. Shodu přísudku s podmětem samozřejmě umím, jen to musím po sobě víc kontrolovat..

feanoor: díky. Přesně tak Sony A6000 + Samyang 12mm
✔️ Galerie pro fotografy zdarma:.. http://_Story_Show_Gallery_.flor.cz
Flor.cz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cport 11. 11. 2017 11:53

Tady je vic lidi, kteri by se, pred zapocetim vaznejsi a smysluplnejsi diskuse, meli ODPYCHNOUT od gramatiky. S dedukci leckterych to tady taky neni valne.

Pro natvrdle - nikdo tu snad nedoporucoval sirokac jako JEDINNY zakladni objektiv. Sirokac je vhodny na ta zakladatelova temata, byt ty se daji jinak fotit prakticky cimkoliv. Samozrejme to predpoklada i zvladnuji jinych veci. A jsem presvedceny o tom, ze koupe vhodnejsiho a levnejsiho objektivu udela zakladateli vic vic uzitku nez predrazena koupe byt i spickoveho tela a lepsiho zakladniho objektivu. Zbytek rozpoctu at radeji vrazi do vzdelani, cestovani za focenim apod.
cport
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ondrasheq 11. 11. 2017 12:46

Mikeczcz píše:představa, že si koupím jako jedinný a první objektiv 10-20, 18-35 a podobné věci je šílenství.


Kolega měl první rok jako jediné sklo k Fuji 24 f/2 a byl spokojený jak blecha. A ani druhé jeho sklo nebylo 16-9000, ale 35 f/1,4. Z fotek rozhodně nebylo poznat, že by byl jediným ohniskem nějak limitovaný nebo se s tím pral.
Nebo z nedávné doby Petra Kotrlík a jeho Dolomity - taktéž měl s sebou jen 24/2.
18-35 je super rozsah, "obsahuje" vlastně pevné 18, 24 a 35. Na mě je to teda velké a těžké, ale svoje místo a použití určitě má.
Ani tahle problematika není černobílá, žádné "šílenství".
ondrasheq
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Flor.cz 13. 11. 2017 12:01

Já měl asi půl roku k A6000 jen toho Samyanga 12mm a k tomu kompakt. Nebyla to špatná kombinace, podle situace jsem jen vytáhl odpovídající foťák a nemusel měnit objektivy.
✔️ Galerie pro fotografy zdarma:.. http://_Story_Show_Gallery_.flor.cz
Flor.cz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bob222 13. 11. 2017 13:56

Jo jo, keby dokázali robiť sklá 35+85 alebo 24+50 v jednom (nemyslím zoomy!) to by bolo pošušnáníčko!
A dosť bolo sníčkov! :D
bob222
Pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků