Koupě foťáku - bezzrcadlo?

Diskuze pro všechny zájemce o koupi digitálního fotoaparátu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Ganec 20. 10. 2017 11:39

landov píše:no a hlavne tam chyba podmienka c. 5
landov, čo ty tu robíš?
(v diskusii "Koupě foťáku - bezzrcadlo?")
Chceš si kúpiť bezzrkadlovku?
To ti už D500 nestačí, podobne ako ti nestačila D7200?
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bob222 20. 10. 2017 11:59

Stačí ak je to na Gancovkách, potom je to automaticky směroplatný!
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod landov 20. 10. 2017 12:13

Ganec píše:
landov píše:no a hlavne tam chyba podmienka c. 5
landov, čo ty tu robíš?
(v diskusii "Koupě foťáku - bezzrcadlo?")
Chceš si kúpiť bezzrkadlovku?
To ti už D500 nestačí, podobne ako ti nestačila D7200?

Ja ho nepotrebujem kupovat, mam ho uz davno. :roll:
BTW, ak by kazdy chodil iba do topicov, ktore sa ho tykaju, tak by mi bolo zahadou, co tu robis ty na DA ako takej ?! :mrgreen:
landov
Expert

Odeslat příspěvekod DUDISKO 20. 10. 2017 12:28

Podpásovka..

-- 20. 10. 2017 13:29 --

;-)
DUDISKO
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Grimjaur 20. 10. 2017 12:39

bob222 píše:Stačí ak je to na Gancovkách, potom je to automaticky směroplatný!

Tak to rozhodopádně!
Technika : Furt se to mění
http://fotomobil.blog.mobilmania.cz/
Grimjaur
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ltokar 20. 10. 2017 13:23

bob222 píše:To je zaujímavý nový veletoč. Ak Ťa nikto necituje, si troll. LOL

Minule pisal Ganec, ze cita aj PL aj moje posty. Ked sa nudi, sa mi zda. Samozrejme, realne to cita, ale tvari sa, ze nie, lebo by musel reagovat /hrat mrtveho chrobaka nestacilo, po opakovanych otazkach nas dal do ignore - zle sa hra mrtvy chrobak/ a tazko sa reaguje na to, ked ho niekto prichyti pri klamstve a aj to dokaze. Preto sme na ignore liste. Len Ganec stale nedokaze pochopit, ze ignore list znamena, ze on to nevidi, ale ostatni to samozrejme vidia .. cize pridat si do ignore listu neznamena, ze su prispevky ignorovane vsetkymi. To si pomylil s moderatorskym ignore listom (offtopic prispevky), zrejme preto sa minule na tento post ponukal.

Flor.cz píše:
ltokar píše:Najmensi profi objektiv s EQ 600mm na trhu :D .. tak to je dobre drzá lož :) .. ale oni to myslim potom stiahli. Ale aspon je tu okolapny dokaz toho, ze klame aj Ganec a to vedome.


To není lež, ale slovíčkaření, celé to nejspíš bude v tom slově profi ;-)

No neviem, vsetky ine 300/f4 su lahsie a mensie, ale moze byt, ze profi znamena vyrobene fy. Olympus. Potom ano :D

-- 20. 10. 2017 14:25 --

Ganec: ad 600EQ .. kazdy jeden objektiv 300/f4 ,co je na trhu toto splnuje :) /a je ich celkom dost/ .. apropo, preco chodis do vlakien o kupe zrkadlovky, ked sa ta to netyka ? Lebo takych tem bolo viac nez dost, kde si zurivo diskutoval.
A30, S45, Ixus, FZ18, K-x, E-PL1, Stylus 1, K-5iis, E-M10
ltokar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ganec 20. 10. 2017 13:39

landov píše:
Ganec píše:landov, čo ty tu robíš?
(v diskusii "Koupě foťáku - bezzrcadlo?")
BTW, ak by kazdy chodil iba do topicov, ktore sa ho tykaju, tak by mi bolo zahadou, co tu robis ty na DA ako takej ?! :mrgreen:
No ja tu poskytujem svoje vedomosti, ktoré som získal svojimi pokusmi, sledovaním aktuálnych informácií o foťákoch, sledovaním diskusií, diskutovaním a preverovaním tvrdení diskutérov.

Čo tu ale robíš ty?

Zatiaľ som si všimol len že:
- prikladáš do diskusí nesúvisiace fotky - z čoho usudzujem, že v galériách s nimi nemáš žiaden úspech, keď ich pcháš sem
- reaguješ podráždene na všetko čo napíšem - z čoho usudzujem, že si "pod papučou" a potrebuješ sa na niečom odreagovať

Trafil som sa? ;-)

-- 20. 10. 2017 14:42 --

Mimochodom, to vždy na indiskrétne otázky neodpovedáš, ale spytuješ sa to isté toho druhého?
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod smikoto 20. 10. 2017 13:55

Ty v o l e č k u mám fakt dost :D
smikoto
Návštěvník

Odeslat příspěvekod landov 20. 10. 2017 14:21

Ganec píše:
landov píše:
Ganec píše:landov, čo ty tu robíš?
(v diskusii "Koupě foťáku - bezzrcadlo?")
BTW, ak by kazdy chodil iba do topicov, ktore sa ho tykaju, tak by mi bolo zahadou, co tu robis ty na DA ako takej ?! :mrgreen:
No ja tu poskytujem svoje vedomosti, ktoré som získal svojimi pokusmi, sledovaním aktuálnych informácií o foťákoch, sledovaním diskusií, diskutovaním a preverovaním tvrdení diskutérov.


Čo tu ale robíš ty?

Zatiaľ som si všimol len že:
- prikladáš do diskusí nesúvisiace fotky - z čoho usudzujem, že v galériách s nimi nemáš žiaden úspech, keď ich pcháš sem
- reaguješ podráždene na všetko čo napíšem - z čoho usudzujem, že si "pod papučou" a potrebuješ sa na niečom odreagovať

Trafil som sa? ;-)

-- 20. 10. 2017 14:42 --

Mimochodom, to vždy na indiskrétne otázky neodpovedáš, ale spytuješ sa to isté toho druhého?


Tak poporiadku Cvachu:
- ty poskytujes resp. poskytoval si akurat mozno zabavu, momentalne uz sa len strapnujes s kazdym svojim postom, ale tvoja vec
- uz minule si rypal, ze v galeriach nemam uspech (to nech hodnotia ini), ale ked som ti napostoval moju fotku na titulke DA, tak si sa stratil (asi ta to velmi zerie, co ?)
- pod papucou nie som. A to ako reagujem na tvoje dristy je tvoje zrkadlo, ale to tebe nikdy nedojde :-P
- a o akych indiskretnych otazkach to melies ? :hm
landov
Expert

Odeslat příspěvekod Ganec 20. 10. 2017 14:40

landov píše:
Ganec píše:landov, čo ty tu robíš?
(v diskusii "Koupě foťáku - bezzrcadlo?")
...blablabla...
landov píše:
Ganec píše:Čo tu ale robíš ty?
Tak poporiadku Cvachu:
...blablabla...
- a o akych indiskretnych otazkach to melies ? :hm
Opakujem tretí krát: Čo tu (na digiarene, v diskusiách o bezzrkadlovkách) robíš ty?

-- 20. 10. 2017 15:48 --

Ganec píše:Chceš si kúpiť bezzrkadlovku?
landov píše:Ja ho nepotrebujem kupovat, mam ho uz davno.
A myslíš si, že tvoj bezrkadlovko (podľa tvojich rečí "dávno kúpený") nepotrebuje upgrade? :--
Naposledy upravil Ganec dne 20. 10. 2017 14:50, celkově upraveno 1
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod landov 20. 10. 2017 14:49

landov píše:
Ganec píše:
landov píše:no a hlavne tam chyba podmienka c. 5
landov, čo ty tu robíš?
(v diskusii "Koupě foťáku - bezzrcadlo?")
Chceš si kúpiť bezzrkadlovku?
To ti už D500 nestačí, podobne ako ti nestačila D7200?

Ja ho nepotrebujem kupovat, mam ho uz davno. :roll:


A upgrade mozno potrebovat v buducnosti bude, ale s urcitostou to uz bude FF
landov
Expert

Odeslat příspěvekod ltokar 20. 10. 2017 15:11

Ganec sa pyta landova, co robi v diskusiach .. asi dalsi level v strapneni sa. A po tretikrat! :mrgreen:
A30, S45, Ixus, FZ18, K-x, E-PL1, Stylus 1, K-5iis, E-M10
ltokar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Grimjaur 20. 10. 2017 17:03

Ganček, ty jsi poslední kdo by tu mohl někoho dirigovat. Zklidni hormon poloamatére.
Technika : Furt se to mění
http://fotomobil.blog.mobilmania.cz/
Grimjaur
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ltokar 20. 10. 2017 17:42

Zamyslel som sa este na chvilu nad dovodmi, ktore Ganec uviedol .. a pripomina mi to chovanie EU .. nase vedomosti, pokusy a citanie diskusii, poznatky, ku ktorym sme dostali, chceme zdielat so vsetkymi obcanmi EU, aj ked budu nesuhlasit. A ti, co nechcu, sa dostanu na zoznam.
A30, S45, Ixus, FZ18, K-x, E-PL1, Stylus 1, K-5iis, E-M10
ltokar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ganec 20. 10. 2017 20:03

DUDISKO píše:Podpásovka..
Ale vôbec nie.
Ja dokážem na túto otázku odpovedať, no landov sa na odpoveď nezmohol ani po troch výzvach. :eh

-- 20. 10. 2017 21:03 --

Grimjaur píše:Ganček, ty jsi poslední kdo by tu mohl někoho dirigovat.
Na čo reaguješ? :shock:
Kde píšem o nejakom dirigovaní niekoho?
Grimjaur píše:Zklidni hormon poloamatére.
Ja som kľudný .. ale všimol si si, čo pôvodne napísal landov v príspevku z 15:49? (predtým, než ho prepísal) :--

-- 20. 10. 2017 21:04 --

Inak ráta sa mi, ako sa ltokar snaží niečo napísať .. a každý (okrem PL) ho ignoruje:
- za posledné strany bola na jeho príspevky len jediná reakcia - aj to s pokusom vysvetliť mu, že sa mýli :oops:
- nikto už na jeho príspevky nereaguje

Má výdrž .. som zvedavý, kedy si to všimne aj on sám .. a dokedy ho takýto štýl "diskutovania" ešte bude baviť...
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků