Tak za co plánujete letos utrácet?

Diskuze pro všechny zájemce o koupi digitálního fotoaparátu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Alešak 26. 5. 2017 04:38

PL zajímavá fotka...
Alešak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 26. 5. 2017 06:29

...HDR z mobilu. Nic vetsiho do kapsy nestrcim, nejsem Ganec :)
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alešak 26. 5. 2017 06:55

Neřeším tech. kvalitu, ale pěkná scéna a kompozice. Gance by nic takového asi ani nenapadlo :-) ...
Alešak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod metatron 26. 5. 2017 07:06

PL: gratulujem, pekny kusok. Teraz pride to, ze budes potrebovat vyletny fotak a Ganec ti doporuci Olyka :-D
metatron
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 26. 5. 2017 07:07

Mikeczcz píše:Gratulace Petře, já pokukuju po mt07, ale moje lepší polovička pokukuje spíš po pozemku na barák.


No ja bych chtel zase kabrio a misto toho budeme v lete a na podzim prechazet na klasickou ceskou dvojkombinaci Octavia kombi + Fabia kombi.... Holt dve deti :-D A barak jsme zatim odlozili. Se zacatkem skoly by to bylo nekde v satelitu za Prahou asi dost peklo. Takze jsme se dohodli, ze az budou jednou deti vetsi.

Kazdopadne na fotak resim jeho transportovani po meste, kdyz vyrazim "slusne" a nic moc. Kozeny brasny nejsou nebo jen maly. A nechat si usit brasnu uz by byl dost ulet :-)
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Mikeczcz 26. 5. 2017 10:01

Jo tak to já se zase dívám po Jaguar XF... Vzhledem k tomu, že s přítelkyní oba začneme vydělávat zhruba dvojnásobek co teď, tak by mohl být za chvíli doma. Ale myslím, že nejdřív musím postavit ten dům.
Mikeczcz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 26. 5. 2017 10:21

Tak to je hodne slusny plan - ze oba zacnete vydelavat dvojnasobek :-) To se me asi jen tak nepodari. Teda pri stejnych nakladech. Kazdopadne ja beru auta prakticky. Zvazoval sem ze vezmu Superba, ale Octavie udela nakonec stejnou sluzbu a dost usetrime.
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Mikeczcz 26. 5. 2017 10:37

No ono už se to děje. Přítelkyně podepsala smlouvu včera, já až se vrátím zpátky do Evropy. Navíc začnu na FT, takže částka co dostanu na účet bude 4x vyšší což už se docela počítá. Největší výzva bude udržet náklady nějak rozumně, aby nám z toho nehráblo.

Oktávka je samozřejmě rozhodnutí hlavou a službu udělá fakt dobrou. Nicméně už i ten superb je fakt hezké auto a nezadá si ani s Němcem, ikdyz image značky je pořád jinde. Což platí zejména Evropě, ale v Asii už o dost míň. Asi i proto se škodovce v Číně tak daří.
Mikeczcz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 26. 5. 2017 10:38

Alešak píše:Neřeším tech. kvalitu, ale pěkná scéna a kompozice. Gance by nic takového asi ani nenapadlo :-) ...


Diky. Ganec by ti na to ale rekl, ze je to spatna stredovka :)
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 26. 5. 2017 11:14

Tak to jeste jednou gratulace - ja prave ty vydaje drzim, hlavne se dvema detma a manzelkou na matersky to chce. Ono staci, ze kdyz by se ted starsi nedostal do skolky, tak budu rok platit soukromou a to je min 6-7t mesicne. Jinak Superb je parada. Jezdil sem s nim na sluzebky po celym nemecku a mam ho radsi jak Passata. Ale uz je to 870 vs 620t (po slevach) a to uz je sakra znat.

No aspon, ze fototechniku nemam nejak potrebu obmenovat :-)
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Alešak 26. 5. 2017 12:30

PL: co by mi ganec řekl mě je samozřejmě jedno, on stejně ničemu nerozumí...
Nechci aby mě někdo osočil, že ti lezu do zadku, normálně se k fotkám nevyjadřuji.
Ale ten snímek se mi fakt líbí. Podle mě se ti podařilo vyjádřit jednoduchý příběh daný
moderní technologií (motorka) a krásnou, starou architekturou toho zámečku, středovou
kompozicí a sbíhavou linií živého plotu. Pěkné, jednoduché a působivé. Docela si dovedu
představit, že by mi visela doma (neprodáš? :D). Ještě by mě zajímalo, jak by ten snímek
asi vypadal v BW. Ono by to asi trochu odpoutalo pozornost od té mašiny a její výrazné
barvy a více by vynikl zámek a ta parádní sbíhavost ž.plotu. Ale kdož ví :mrgreen: ...
Alešak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mikeczcz 26. 5. 2017 13:11

Lukas_he dík. Já si právě chci ještě trochu vyhodit z kopejtka než přijdou na řadu děti. Nejenom, že je to sakra drahý špás,ale taky spousta zodpovědnosti. I ta blbá oktávka je na normální ježdění fajn. Měl jsem tu čest po dva roky s posledním modelem R.v. 2015 a na vzdálenosti po Čechách úplně v pohodě. Západní Německo nebo Holandsko už bylo docela na hraně. A chyběl tam teda automat.
Mikeczcz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 26. 5. 2017 14:30

Alesak: ti klidne poslu original, ale necekej rezavou kresbu a nulovy sum :) To se tam radsi vypravim s dslr to prefotit.
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alešak 26. 5. 2017 15:02

PL: a víš, že to samé napadlo také mě, že bys tam (kde to vůbec je, ten krásný zámeček?) mohl
ještě jednou zajet s "pořádným foťákem, třeba zrcadlovkou" a nasnímat to do RAWu a pak by jsme
se dočkali třeba i té černobílé verze...
Alešak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 26. 5. 2017 15:16

Zamek Liblice. Tady pohled z druhe strany:

Obrázek
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků