Tak za co plánujete letos utrácet?

Diskuze pro všechny zájemce o koupi digitálního fotoaparátu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Radek71 24. 1. 2017 15:16

Lidi se deli pouze na dve kategorie. Hyperaktivni lidi typu Dadajax, kteri 8 let neco foti, neco z nich pada a v osmym roce nahodou reknou, ze to celou dobu upravuji na NTB za 17 000 Kc.
A pak je druha kateogorie typu TX, ktery provadi scenicke tance, mava listky na vlak, aby dojel do tovarny v Krakowe, kde si overi kvalitu primo na lince a kupuje jiz treti HW sondu.
Normalni lidi, co si koupi druhy EIZO zespoda a za 14 let ho vyhodi neexistuji.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ForeignerOnEarth 24. 1. 2017 15:33

Lidi se dělí pouze na dvě kategorie. Jedni dělí lidi na dvě kategorie a ti druzí ne.
ForeignerOnEarth
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Puntík 24. 1. 2017 15:42

FOE, pokud se ti nechce psát že Ganec lže, nepiš nic. Jinak si o tobě budou vyprávět i rybičky v akvariu. :-) :-)

Zdravím
Puntík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 24. 1. 2017 16:06

Nekdo jeste dela rozsahlou typologii fotografu, pak je tech kategorii ovsem alespon 8.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dolgor 24. 1. 2017 17:32

Nekdo zase dela univerzalni zavery o lidech kolem, protoze si nekde precetl, ze lidi s ocima daleko od sebe maji rozvinutejsi prostorove videni a jsou to lovci, zatimco ti ostatni pasou ovce nebo sbiraji boruvky. Jinde zase psali, ze lidi s modryma ocima nebo malou bradou jsou nerozhodni a ti s ostre rezanymi rysy, ze maji pevny charakter. Ze tam jsou korelace typu 48 vs 52 % neresi, protoze tomu nikdo nerozumi a vzdyt je to prece tak jasny, protoze Jarda od Aleny na to presne sedi.
Dolgor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Radek71 24. 1. 2017 18:02

Pojdme podepsat petici, proti tmarstvi! Uz treba ta typologie postav, hruska, jabko, obraceny trojuhelnik! Je to jako rakovina prorostle ve vsech oborech. Pritom lidi jsou tak pestri, samy orginal. To nejsou lidi z mesta a vesnice, vzdy i ten clovek z Libne muze umet orat, nebo hasici z Mrakotina maji na dedine dve kavarny jako v Praze!
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod smikoto 24. 1. 2017 18:15

Proč je zamklé vlákno bezzrcátko, nějakej fajt? Ne že by mi chybělo, ale když je čas tak mrknu :-)
smikoto
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dolgor 24. 1. 2017 18:49

No vzdyt to rikam. Znam nejmin dva tatiky z panelaku, kteri maji za konicka zabijacku.
Dolgor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Radek71 24. 1. 2017 19:38

Ja znam cloveka, co v cca 1991 prezil diky nezapnutym pasum, vypadl, mel otevrenou zlomeninu stehenni kosti a zlomenych par zeber, ale neshorel s autem. Vsude to rikam, lidi totiz furt votravujou s pasama.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dolgor 24. 1. 2017 19:44

Prave jsem utratil 375,73 Kc za grip k X-T10. Snad se s tim parnik nepotopi, je to dost penez.
Dolgor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pemar 24. 1. 2017 20:02

Letos zatím docela marně hledám, čím bych si udělal radost, takže jsem upgradoval zatím jen počítač. Ve fototechnice se zatím nic zajímavého neobjevuje, takže asi "ušetřené" peníze dám do zážitků a dovolených, ta doba, kdy jsou děti s námi ochotni trávit čas, se krátí.

Mám v plánu Toskánsko a v létě švýcarské alpy, konkrétně Mürren, s výlety přes Jungfraubahnen. Uvažovali jsme i o Demänovské dolině, ale nakonec v domácím hlasování těsně zvítězilo to Švýcarsko. Lákaly mne i Benátky a ostrov Burano, ale podle zbytku rodiny by tam byla nuda.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 24. 1. 2017 22:14

Tohle vypada na dobry tip pro nakup v 2017 :)

http://nikonrumors.com/2017/01/24/pictu ... a009.aspx/
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grave80 25. 1. 2017 14:26

To vypadá dobře :-)
Grave80
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikJech 26. 1. 2017 19:39

Ten Tamron vypadá dobře. Bohužel spousta recenzí je jen v duchu optické kvality. Vždy ocenuji nějaké porovnání třeba i spolehlivosti autofokusu, rychlosti ustálení stabilizace, servis atp. Třeba nedávno se mi stalo, že se mi na Nikonu 85mm F/1.8 objevil nejspíš vlivem chladného počasí back focus.

Jako 70-200 jsem si pořídil Nikon E FL ED, tak snad budu spokojený. Máte někdo zkušenosti?
PatrikJech
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Melancholický Trol 26. 1. 2017 21:25

Si říkám, jak je možné ve čtyřech lidech dosáhnout "těsné hlasování"?
Jste měli každý 1, 2 a 3 body a udělovali je třem lokacím?
Melancholický Trol
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků