chtěli bychom zrcadlovku

Diskuze pro všechny zájemce o koupi digitálního fotoaparátu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Frantisek Br 28. 6. 2016 17:01

Ahojes!
Tak s přítelkiní přemýšlíme, že bychom si k moři letos o prázdinách jedeme totiž na dovolenou i s jejíma rodičema, takže bude dost sranda, ale tchán dost pije, tak nevím no, ještě uvidíme. No takže s tou přítelkyní přemýšlíme, že bychom si koupily nějakej fotoparát se dvěma objektivy tak do patnácti tisíc, možná i trochu více. Chceme hlavně a její rodiče nás v tom teda dost podporují, aby to dělalo cool fotky jakože u vody a abychom je mohli ukládat na flikr. Jako pokud nám přidaj rodiče, tak by mohl bejt i třeba za třicet, záleží, kolik pustěj peněz. No takže jako by bylo dobrý, aby to dobře fotilo, aby to na facebuku vypadalo suprovově.
Já bych moc chtěl, aby aspoň jeden ten oběktiv byl pořádně dlouhej, vypadá to cool. Hlavně aby to nebylo na film, ale na ty karty. Jo a taky bych k tomu chtěl blesk, ale přítelkyně moc ne. Ta hlavně chce, aby se s tím fotili bezvadný selfi. Viděl jsem někde takovej červenej a černej byl, ale známej říkal, že prej je to šrot. No my vůbec právě nevíme, co je cool k tomu moři, tak jestli nám poradíte, budeme vám lidičky moc vděčný.
Frantisek Br
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bob222 28. 6. 2016 17:19

Marty?
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Frantisek Br 28. 6. 2016 18:33

O tom jsem zatím nikde nečetl. Měl byste prosím nějaký odkaz?
Frantisek Br
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod landov 28. 6. 2016 18:36

Filip Susic z Prahy ?
landov
Expert

Odeslat příspěvekod Frantisek Br 28. 6. 2016 20:36

Ten to proddává? Tak mě nenapínejte a poraďte prosím.
Frantisek Br
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 28. 6. 2016 21:07

Ano prodava za vyhodne ceny, i nejaky program ti zdarma vypali na CD, ma na to zivnost (ICO71098712). Kontaktni adresa je:

Na sutce 400, Praha 8. Klepej na dvere v prvnim patre.
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chel 29. 6. 2016 07:23

:D
chel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iggi 29. 6. 2016 08:01

Mozno tie jednorazove podvodne by vyhovovali
Na fb to bude cool.
iggi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jack08 29. 6. 2016 13:18

Tady je to někdy úplnej Dikobraz
jack08
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Frantisek Br 30. 6. 2016 19:17

Petr Luňák píše:Ano prodava za vyhodne ceny, i nejaky program ti zdarma vypali na CD, ma na to zivnost (ICO71098712). Kontaktni adresa je:

Na sutce 400, Praha 8. Klepej na dvere v prvnim patre.

On nemá kamennou prodejnu? Tak to mi tchán asi neschválí u něj nakupovat. Nějakej jinej typ by nebil prosím?

-- 30. 6. 2016 20:18 --

To nám nemůžete poradit? To jste tu samí puberťáci nebo co? Tedy krom Petra Luňáka. Fakt jakože strašná legrace, že někdo asi nerozumí foťákům tak jako vy.
Frantisek Br
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod AwwA 1. 7. 2016 07:06

Vemte si k tomu mori toho pana Susice z Prahy. Urcite Vam poradi a budete spokojeni. Hlavne ho tam prosim nepoustejte na net.
AwwA
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lukas-snb 1. 7. 2016 09:34

rada....Susic je nejakej zdejsi trotl tecka....nemuezte to chapat. za druhe...vas dotaz je stupidni a nidko vam tedy neporadi a ani nejspis nechce. nedivim se. za treti ... moje rada mobil a nejaka ta aplikace na zkrasleni fotek vam jiste bude stacit .... iPhone neb nejakej podobnej kram se "i" za 30 tacku da sehnat ;)
Lukas-snb
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kubajs84 1. 7. 2016 11:13

Frantisek Br: Dokud se tu budeš vyptávat jak pubertální retard, budeš dostávat odpovědi stejnýho ražení. To, že tvůj tchán chlašče tady nikoho nemusí zajímat, stejně tak kam fotky budeš ukládat a kde vemeš na foťák peníze. Cool fotky nedělá foťák, ale fotograf. A objektivy se nevyrábí "pořádně dlouhý" aby to vypadalo cool. Takže jsou 3 možnosti: 1) buď jsi jdi dělat p*del z plastelíny 2) něco si o foťácích a jejich fungování přečti a pak se přiď zeptat znova jako svéprávnej člověk nebo 3) pokud je opravdu toto tvůj způsob myšlení, kup si smartphone, ten ti na "cool" fotky od moře a selfíčka poslouží víc než dobře
Kubajs84
Návštěvník

Odeslat příspěvekod santilub 1. 7. 2016 11:22

Take doporucuji prikoupit misto cool dlouheho objektivu pravidla ceskeho pravopisu.....pokud ty hrubky nebyly vytvoreny schvalne.
santilub
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Frantisek Br 4. 7. 2016 10:39

Tož ogaři, vy ste tu velcí drsoni, ale neporadí žádnej :( Jaký hrubky v pubertě, co to tu motáte? Vůbec vám nerozumým. Takže neporadíte jo? A jakej troll susic trol? Vubec nerozumim. Co ma trol susita z jaky prahy zas. Ah jo.
Frantisek Br
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků