různa kvalita papírů canon?

Tiskneme a vyvoláváme digitální fotografie

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod wind of light 17. 7. 2007 13:39

Vybiram leskly papir Canon ( A4 i 10x15 )pro tisk fotografii na sve tiskarne Canon a prave jsem se u Skody dozvedel, ze typy "PR-101", "PP-101", GP-401, GP-501 se lisi jen gramazi coz na kvalitu tisku ani zivotnost pry NEMÁ vliv. Pokud je tomu tak koupim klidne ten nejtenci tj. nejlevnejsi protoze sila papiru je mi vcelku sumak? Jenomze canon ve svem letaku tvrdi,ze se "IMAGE QUALITY" lisi a i ja jsem na vzorniku papiru na prodejne videl rozdily v obraze. Tak jak je to vlastne? poradite, prosim? Dekuju
wind of light
Návštěvník

Odeslat příspěvekod irmo 17. 7. 2007 14:13

Celkovo plati, cim sirsi papier tim lepsi, lebo moze tlaciaren pouzit viac atramentu a papier je nato prisposobeny. Ako je to konkretne u canonackych papierov netusim.
irmo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pavel.tenista 31. 12. 2008 22:38

u skody vetsinou umej poradit... ale jak to overit? a hlavne kdo to v praxi pozna? si kup ten nejlevnejsi a pak ten nejdrazsi, vytiskni tu samou fotku a pak to dej porovnat nekomu kdo si myslis ze tomu rozumi a uvidis jak se zplete :-) :-)
Caonon 400D, Canon 16-35 f2,8L, Canon 70-200 f4L, Canon 50 f1,8.... Teď jěště vědět, jak s tím zacházet...
pavel.tenista
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků