Kde dělají dobrý fotoobraz?

Tiskneme a vyvoláváme digitální fotografie

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod monicka24 2. 12. 2015 08:01

Ahoj, potřebovala bych poradit kde dělají dobrý fotoobraz, velikost cca 60 cm.
Děkuji
monicka24
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Flor.cz 2. 12. 2015 10:45

moje zkušenost - http://blog.flor.cz/fotky-na-platno-prakticky/ i s tím na co si dát pozor.
✔️ Galerie pro fotografy zdarma:.. http://_Story_Show_Gallery_.flor.cz
Flor.cz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jiříS 2. 12. 2015 22:43

Muzeum fotografie Jindřichův Hradec. Mohu zaslat kontakt.
jiříS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod refugees welcome 22. 12. 2015 20:41

ahoj rád bych se zeptal těch co mají zkušenosti - když jim tam zašlete objednávku a soubor na vytisknutí, tak prohlídnou to tam pořádně před případnym tiskem na nějakém zkalibrovaném monitoru, jestli to je +- dobře resamplované, nezmršené barvy, kontrast, správně naostřené ?
nebo to vždy vytisknou tak jak jim to dodám ?
refugees welcome
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kakabrematu 22. 12. 2015 23:28

Většinou kouknou na exif a pokud je v něm info o Nikonu, tak to nechaj vytisknout na jehličkový tiskárně.
kakabrematu
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Calven 23. 12. 2015 07:29

Došla invencia a už ideš na prvú signálnu?
Calven
Návštěvník

Odeslat příspěvekod landov 23. 12. 2015 07:54

Netreba uz na týchto exotov reagovat, inac tu budu ***** donekonecna. Admin by to mohol premazat.
landov
Expert

Odeslat příspěvekod Calven 23. 12. 2015 08:02

No jo no... Ale keď už sú tie Vianoce... :-D
Calven
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kakabrematu 23. 12. 2015 09:39

Calven píše:Došla invencia a už ideš na prvú signálnu?

To neni tim bratko, ze by dosla invencia. To je tim, ze par mrtek se chovalo tak jak se chovalo, tak dlouho, az jsem se puvodne slusne se dotazujici tazatel zmenil v to, co jste z nej od zacatku delali.
Vas problem je v tom, ze jste si pro svuj omyl nasli nevhodnej objekt. Objekt, kterej je docela nesmazatelnej. Jedinyho ceho mohou mrtky dosahnout je meneni nicku, pripojeni, zarizeni. Pak maj mrtky jeste jednu sanci a to je udelat si z toho soukromy neverjny forum a furiantit se navzajem. Toz tak bratko.

-- 23. 12. 2015 10:42 --

landov píše:Netreba uz na týchto exotov reagovat, inac tu budu ***** donekonecna. Admin by to mohol premazat.

Ofšem najhorší su taci, čo tie reakcie ani nepotrebujů.
Jen je mi tak trochu líto těch pár normálních tady, ty to může obtěžovat aniž by si to zasloužili.
kakabrematu
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hoax 23. 12. 2015 10:35

kakabrematu píše:Ofšem najhorší su taci, čo tie reakcie ani nepotrebujů.
Jen je mi tak trochu líto těch pár normálních tady, ty to může obtěžovat aniž by si to zasloužili.

Přesně tohle děláš a obtěžuje mě to.
hoax
Návštěvník

Odeslat příspěvekod soowa 23. 12. 2015 11:06

kakabrematu píše:Vas problem je v tom, ze jste si pro svuj omyl nasli nevhodnej objekt. Objekt, kterej je docela nesmazatelnej. Jedinyho ceho mohou mrtky dosahnout je meneni nicku, pripojeni, zarizeni. Pak maj mrtky jeste jednu sanci a to je udelat si z toho soukromy neverjny forum a furiantit se navzajem. Toz tak bratko.

To prostě nemáš co dělat ve volném čase? Nebo co tě vede k rozhodnutí, že se teď budeš věnovat trollení na fóru, které tě něčím naštvalo? Protože plánovat si to, měnit nick, firewall a tak, to už vyžaduje dost úsilí...
Sony α7IV | Laowa 15/2.0 | Sony 20-70/4.0 | Sony 28/2.0 | Sony 35/2.8 | Sony 55/1.8 | Sony 85/1.8 | Samyang 135/1.8
soowa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kakabrematu 23. 12. 2015 14:59

Co mi trochu nejde do hlavy je, proc tak vadi zrovna ty my nesmysly, kdyz zcela obdobnejch tu je min. 50% obsahu :D
kakabrematu
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petrsek 23. 12. 2015 16:10

Milý Kakájebatur, to co tu píšeš ty, jsou úplný sr*čky. Krásné vánoce všem!
Petrsek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dominik.prucha 18. 10. 2016 18:14

Já mám dobré zkušenosti se Sporeto web: http://www.sporeto.cz/reklama-tisk/fotoobrazy-a-tapety/
jsou opravdu kvalitní už mam tři fotoobrazy doma, můžu jen doporučit
dominik.prucha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod husakh 18. 6. 2018 13:52

Nezkoušel jste někdo fotoobraz od www.dantek.cz ? Chtěl bych něco opravdu kvalitního. nic z masové výroby jako je Fotolab nebo Happy foto. Dříve jsem objednával u Aaronu.cz, ale už nefungují...
husakh
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků