Tisk na měkký papír.

Tiskneme a vyvoláváme digitální fotografie

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod cistirna 30. 5. 2014 18:13

Ahoj
chystám projekt na který potřebuji vytisknout velké množství fotografií na A4. Minimálně 60 fotografií a každá 50x. Mělo by to být na papír s nižší gramáží, něco jako se používá u dražších časopisů. Kvalita fotografií by taky měla být na řekněme použitelné úrovni. Například jako je k vidění ve fotografických časopisech. Vzhledem k množství mě dost zajímá také cena. Věděl by tady někdo o nějakém řešení? Myslíte že by mělo smysl pořídit nějakou lepší tiskárnu a tisknout si to sám, nebo má smysl oslovit jen tiskárnu?? Množství totiž bude nejspíš ještě větší a do budoucna se celý projekt bude asi opakovat. Zatím jsem tiskárny neoslovoval, protože chci slyšet nejdřív názor někoho nestranného. Předem dík :)
cistirna
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod T-Lama 30. 5. 2014 19:23

Nemám akurátní přehled o cenách, ale v tomhle objemu je to asi zakázka pro tiskárnu, která by podle množství mohla nabídnout i nějakou množstevní slevu, narozdíl od "domácího tisku", který by vyšel dráž už jen kvůli investici do tiskárny.
T-Lama
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tor47h 30. 5. 2014 22:57

Řekl bych, že foto časopisy nemají zrovna malou gramáž a v většinou to je lesklá křída. Ale nevím, jak to myslíš. Jestli máš na mysli něco míň než je obyčejný 80g kancl., tak to je v domácích pomínkách dost problém. Už 60g je hodně vopruz. Já bych s tím vyrazil někam na slušný laser a určitě pořídíš líp než s nákupem vlastní tiskárny. Ofset je v tomhle množtví mimo.
tor47h
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků