Zoner Photo Studio 9 ve vylepšené verzi jen za 99 Kč

Všeobecná diskuze o grafických programech pro práci s fotografiemi

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Tomáš Holčík 29. 6. 2007 13:09

V Computeru 13-14/07 (vychází 4. července) najdete na DVD plnou verzi Zoner Photo Studia 9 ve verzi Computer. To je upravená verze Xpress s některými funkcemi verze Professional.
Computer s DVD stojí jako obvykle 99 Kč, zdarma tak máte Photo Studio nebo časopis, podle toho, jak se rozhodnete
více informací najdete tady:
http://computer.zive.cz/?q=zoner-photo-studio-zdarma
Tomáš Holčík
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 6. 2007 18:59

[quote="Tomáš Holčík"uV Computeru 13-14/07 (vychází 4. července) najdete na DVD plnou verzi Zoner Photo Studia 9 ve verzi Computer. To je upravená verze Xpress s některými funkcemi verze Professional.
Computer s DVD stojí jako obvykle 99 Kč, zdarma tak máte Photo Studio nebo časopis, podle toho, jak se rozhodnete
více informací najdete tady:
http://computer.zive.cz/?q=zoner-photo- ... rmat/quote]
K čemu Photo Studio? Neznáš Photoshop? :wink:
anonymni

Odeslat příspěvekod Jeffe 29. 6. 2007 19:08

Jsou lide co radsi budou pouzivat legalni Photo Studio nez nelegalni Photoshop ;)
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 29. 6. 2007 19:09

To by mě zajímalo v čem je Photoshop lepší než Photo Studio?
vaclavbarak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KubaPa 29. 6. 2007 19:15

Podle toho, co se píše v článku na titulce to není verze Xpress s některými funkcemi verze Professional, ale Xpress s některými funkcemi verze Home, takže ještě horší než Home. Tím pádem to nebude mít např. hromadnej filtr. Mám tu Pro verzi už asi rok, ale kdybych se měl rozhodovat, jestli koupit ji za plnou cenu, nebo vydržet s tou časopisovou za 99 (pravděpodobně i zdarma kdybych ukecal nějakýho předplatitele, kterej to nevyužije), tak neváhám a platím.
2 vaclavbarak: Delal jsi někdy v Photoshopu? A pokud ano, tak v jaký verzi? Mě se Zoner hodně líbí na dávkový úpravy, tam je to pro mě první volba, ale když si mám pohrát s jednotlivou fotkou, tak dám přednost kombinaci Gimp + UFraw. A pokud bych naprosto neřešil cenu, volil bych Photoshop.
KubaPa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 29. 6. 2007 19:40

Ne, s Photoshopem sem ještě nepracoval jen s Photo Studiem.
vaclavbarak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kromec 29. 6. 2007 19:41

vaclavbarak píše:To by mě zajímalo v čem je Photoshop lepší než Photo Studio?t/quote]


V jednoduchosti, prehlednosti, v cene, rychlosti ....
edit: JE TO PRESNE OBRACENE
Naposledy upravil kromec dne 29. 6. 2007 20:00, celkově upraveno 1
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 29. 6. 2007 19:55

Ve vrstvách...
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miiiba 29. 6. 2007 19:56

V čem je lepší Zoner Photo Studia 9 zde zmiňovaný než Zoner Photo Studio 8 ?
Díík
miiiba
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kromec 29. 6. 2007 20:00

miiiba píše:V čem je lepší Zoner Photo Studia 9 zde zmiňovaný než Zoner Photo Studio 8 ?
Díík?/quote]

http://www.zoner.cz/photo-studio/novinky.asp
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goodoldalex 29. 6. 2007 20:03

Dokaze Photo Studio efekty vrstiev a pracovat so 16-bit farebnou hlbkou? U Gimpa mi to dost chyba.
The worst creator will always be better than the best critic.
goodoldalex
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kromec 29. 6. 2007 20:05

Zoner vubec neumi vrstvi.

Přepracované jádro programu nyní podporuje zpracování fotografií v barevné hloubce 16 bitů na kanál. V této barevné hloubce jsou operace s fotografiemi prováděny pomocí zcela přepracovaných algoritmů, což má za důsledek výrazně menší ztrátu kvality obrazu. Funkce přibližuje Zoner Photo Studio blíže profesionálním uživatelům, neboť se stává plnohodnotným partnerem specializovaných fotostylizačních nástrojů. Implementace zpracování v 16 bitové hloubce se neomezuje na několik málo operací, ale dotýká se drtivé většiny úprav obrazu a podpory obrazových formátů.
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 6. 2007 23:22

vaclavbarak píše:To by mě zajímalo v čem je Photoshop lepší než Photo Studio?t/quote]

Ve všem :lol: algoritmy, vrstvy, HDR, práce s perspektivou a mnoho dalšího... Jen si nejsem jistý, jestli ho někdy někdo přidá za 99,- Kč k výtisku magazínu :wink:
anonymni

Odeslat příspěvekod Pety 30. 6. 2007 09:14

Photoshop a ZPS jsou úplně jiná třída programů. Photoshop začínal jako grafický editor, ZPS jako prohlížeč.

Fakt je, že s výjimkou těch vrstev - tedy HDR, montáží, umělých mlh a podobných "úprav" - stačí editor ZPS9 na prakticky všechny myslitelné potřebné úpravy fotek pro běžného amatéra..

K té verzi v Computeru - bude toho umět řekněme docela dost, ale 16bit určitě ne - to je vyhraženo verzi Professional... Kdo chce ZPS9 Pro a je mu líto platit 2000 Kč za elektronickou licenci, ať počká na dobu těsně před Invexem, to bývají v Zoneru výprodejní akce. Já takhle koupil ZPS8 Pro za necelých 9 stovek a pak hned po Invexu fair upgrade na 9 za 600. Mám ZPS9 Pro za 1458 Kč, jestli se nepletu...
Naposledy upravil Pety dne 1. 7. 2007 11:19, celkově upraveno 1
Pety
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod irmo 30. 6. 2007 09:50

medzi photoshopom a photo studiom je asi taky rozdiel ako medzi photo studiom a paintom.
irmo
Návštěvník

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků