Lightroom - workflow, rady, atd.

Všeobecná diskuze o grafických programech pro práci s fotografiemi

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod snopa 11. 12. 2017 17:16

Zdravím, přeinstalovával jsem PC a na LR6/ 6.13 mi teď nechce fungovat čeština od Metličky. Máte někdo zkušenost, jak se s tím vypořádat? Já jsem bez češtiny v řiti. Metličkovi rady jsem všechny zkusil a furt nic. Díky.
snopa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod n3pi 11. 12. 2017 19:01

Ta čeština je neoficiální a ani ta pro v6.8 (kdy se struktura lokalizace lehce pozměnila) není úplná.
Já to kdysi řešil souborem cs.pak ve složce "locales" a pak v podsložkách "strings" u "shared/webengines" mít složky s přeloženými stringy, které jsem někdy kdysi splašil na netu.
Po každém upgradu jsem tyto věci jen překopíroval ze zálohy a jelo se v češtine/slovenštině dál.
Od té verze 6.8, kdy se to pozměnilo, už jen v ENG.
n3pi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ondrej Bobek 19. 12. 2017 15:37

Prave vysla posledna verzia LR 6.14 (posledna = definitivne posledna): https://helpx.adobe.com/lightroom/help/ ... -2015.html
Dali tam podporu A7R3, tak mi dufam vydrzi este dalsich par rokov bez nutnosti platit 4x viac za CC :)

Tu si mozete stiahnut posledny update samostatne (do buducna, ak by zahadne zmizol z Adobe stranky):
https://helpx.adobe.com/lightroom/kb/li ... loads.html
Ondrej Bobek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Allydamm 9. 1. 2018 12:52

Neřešil někdo jak dostat více výstupních formátů pod jednu publikační službu?

Rád bych měl pohodlnější kontrolu nad publikací snímků do jedno úložiště, ale nestačí mně pro něj jen jeden "export". Tak to řeším více publikačními úlohami na to samé místo. Ale znamená to, že musím všechny projíždět, dávat aktualizace a hlavně nemám jednoduchý přehled, co všechno je k publikaci, republikaci. Kompletní přehled bez statusu publikace, dělám zase přiřazováním do kolekce, ale to je jen prostý seznam snímků které kdy byly na úložiště odeslány.
Allydamm
Návštěvník

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor