Rámečky fotek

Fórum pro všechny, kteří chtějí vylepšit své fotografie. Návody všeho druhu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Puntík 30. 3. 2015 10:39

Calven píše:Môžeš, rád si to odložím, aby si si to následne nerozmyslel. A pokojne začni tým, kde sa do koho navážam (na rozdiel od niekoho, kto každého považuje za blbca, že áno?), pretože ak nič nedáš, tak...
Zdravím.
Vydrž, mám tu někde slovník vulgarizmů a nespisovných výrazů, abys věděl, co si myslím o člověku, který druhým upírá svobodu v myšlení, v úpravě vlatních fotek..... ;-)
A ne každého, ale o takovém člověku jsem - jako o blbci - psal.

Zdravím
Puntík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Calven 30. 3. 2015 10:44

Takze ziadna citacia? Skoda, myslel som si ze...

Zdravim
Calven
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Puntík 30. 3. 2015 11:02

Víš ty co, kup si to, nebudem tu plevelit vlákno. Třeba tohle - http://www.kosmas.cz/knihy/61105/velky- ... tych-slov/ A jsou i jiné, například tohle - http://www.cbdb.cz/kniha-30802-slovnik- ... i-jazycich - když to prostuduješ, budeš pak vypadat jako světák. :D

Zdravím
Puntík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Calven 30. 3. 2015 11:06

Takže žiadny argument alebo citácia, len kecání a kecání... Jak typické jednému tunajšiemu teoretikovi, ktorý má odpoveď na všetko, ale tu...

Zdravím
Calven
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 30. 3. 2015 13:13

Puntík píše:...co si myslím o člověku, který druhým upírá svobodu v myšlení, v úpravě vlatních fotek.....


Stihomam jak vysitej.
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod extremo 30. 3. 2015 17:07

Lotrandor píše:Takže když to pod zvětšovákem vznikalo automaticky, tak to tam budeme teď vyrábět uměle. Skvělej argument. S tímhle přístupem budeš chodit stále do kadiboudy, orat rádlem, jen ti mamuti už to zabalili.


Nechtěl jsem se k tomuto tématu vracet, ale stalo se a nestačim se divit. Přešel jsem z Temné komory sem neboť jsem se digitalizoval a tam bych se s tímto příspěvkem nechytal. Komoru jsem měl a dělal jsem barvu (RA 4), pod zvětšovákem nic automaticky nevznikalo (kdo temnou komoru měl ví) buď se nechal použít rámeček pro bílé okraje anebo ne, záleželo na vás.
Tak, vesměs na stránkách Temné komory se do diskuze přidávaly osoby co chtěly poradit, nebo to něčim úsměvným odlehčit, jen výjimečně tam někdo někoho napadl a hned byl káranej.
Doufám, i když neznám další zdejší články, že tomu tak zde běžně není.
Jinak zdravím všechny na tomto webu a přeji dobré světlo
extremo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod reign 30. 3. 2015 17:17

extremo: to jsou roztahané spory a špička ledovce, nechtěj vidět pod hladinu 8-D
reign
Návštěvník

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků