Ktera verze fotografie je nejlepsi?

Fórum pro všechny, kteří chtějí vylepšit své fotografie. Návody všeho druhu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Ktera z nich? fotky jsou cislovane.
posledni 1 7 %  43%  [ 7 ]
2 1 %  6%  [ 1 ]
3 0 %  0%  [ 0 ]
prvni 4 8 %  50%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 16

Odeslat příspěvekod chel 7. 10. 2014 13:56

Ktera je nejlepsi?
Naposledy upravil chel dne 7. 10. 2014 18:56, celkově upraveno 1
Světlo, to je, oč tu běží.
chel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daf 7. 10. 2014 14:42

Za mě ta poslední. Myslím že by šla i pěkně převést do BW. Velká škoda toho tmavého fleku v pozadí.
Daf
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chel 7. 10. 2014 14:52

Ony ty tmave dvere zase hezky zduraznuji bradu. Kdo vi jak by to vypadalo bez nich.

-- 7. 10. 2014 15:55 --

Jak tu nekdo psal. Proc bych mel kastrovat fotku prevodem do CB?
Naposledy upravil chel dne 7. 10. 2014 14:52, celkově upraveno 1
chel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T-Lama 7. 10. 2014 15:02

Mě by zajímalo, jakou barvu pleti má ta holka doopravdy, protože ani jedna mi nepřijde reálná, nejblíž je tomu asi poslední (tedy číslo 1), druhá a třetí jsou úplně z jinýho vesmíru.
I tak mám ale pocit, že táhne až moc do červena.

A vůbec by nevadilo trochu víc místa po pravý straně (spíše formát 3:4, možná i čtverec by to sneslo), ale na to je hádám pozdě.
T-Lama
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kozakm 7. 10. 2014 15:22

barevně/tonálně první, retuší ani jedna
kozakm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod houghs 7. 10. 2014 15:45

Ta poslední, ale lepší by byla v barevném provedení té první. U prvních třech mě vadí extra malá hloubka ostrosti, je to přehnané, patrně PP.
houghs
Návštěvník

Odeslat příspěvekod antoninn 7. 10. 2014 18:22

Ta první.
antoninn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chel 7. 10. 2014 18:52

Rozdil mezi prvni 4 a posledni 1 je v tom ze jsem vychazel z posledni 1. Desaturoval cervenou, pridal sum do okoli, rozostril okoli, a celkove potahl expozici do svetlejsich odstinu. Me se taky libi prvni 4 jako polovine ostatnim.

-- 7. 10. 2014 19:54 --

A jako diky ukazu original
Světlo, to je, oč tu běží.
chel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek71 7. 10. 2014 19:04

Ja tam mam nejaky problem s pleti, pres kterej se nedostanu. Vypada to jako kdyby si naparila oblicej a pouzila leukoplast a vytahala spinu z poru, protoze cely oblicej ma jeden krater vedle druhyho. Skoro jako kdyby mel nekdo strach aby to nebyl modurit.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chel 7. 10. 2014 19:05

Je to tim ze svetlo je z boku. Cvakal jsem na denni svetlo.

-- 7. 10. 2014 20:09 --

Ale ja vim jak by jsi to Radku vyresil .. muzes to napalit do cb a potahnout kontrast. Tim pory zmizi a zustane tam krasna bila plocha ;)

-- 7. 10. 2014 20:16 --

treba ... tomu se rika art ne? ***** se na vsechno a udelat nejakou sracku za pokud mozno nejkratsi dobu .. tohle trvalo tak minutu. :D
Světlo, to je, oč tu běží.
chel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek71 7. 10. 2014 19:41

No já to tam vidím pořád. Počkej třeba na Kozáka, ten se taky položil z toho postprocesu, třeba řekne něco stejně nebo jinak. Nebo zkus nějakou FB skupinu, tak to do BW dávat nemusíš, tam se ten Verdun bude líbit.
Přílohy
Výstřižek.JPG
Výstřižek.JPG (14.28 ) Zobrazeno 4116 krát
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chel 7. 10. 2014 20:57

JJ tomu se rika neretusovana textura kuze :D realita

-- 7. 10. 2014 22:09 --

Radek71 píše:No já to tam vidím pořád. Počkej třeba na Kozáka, ten se taky položil z toho postprocesu, třeba řekne něco stejně nebo jinak.

Povolavas cloveka, ktery postproces kuze vubec nepotrebuje? Pro sportovni reportaz se retus nedela. viz fotky v jeho galerii
http://www.martinkozak.com/blog/wp-content/uploads/2014/04/PulmaratonPraha2014_14.jpg ... ale nech toho. Prosim povolej nekoho povolanejsiho.
Ale je to lepsi BW ne? Zmizely vsechy ty barevne fujky, na kterych si kazdy vylame zuby jak se o to pokusi.
Jinak mi to pripada ze me tlacis do cistejsi a tudiz plastovejsi kuze ..... tady neco ***** ...
A zajimave ze mi to rikas ty ... viz tva prvni fotka na tvem webu ;-)
Světlo, to je, oč tu běží.
chel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek71 7. 10. 2014 21:53

Ty ses takovej chytrejsi Ganec s trosku vetsim egem :-) Vidim tu drobne nuance, Kozak se vyjadril sam, jenom jsem napsal at to rozvede, sum ani zrno neni porovej kontrast, nikdy jsem nepsal ze jsem hyperpeclivej pracovnik v photshopu a neoslavoval jsem postproces aj.
Zitra se podivam jestli je to vubec editovany, jestli je to film nebo digi, je to z doby kdy jsem fotil obojetne. Nicmene vzhledem k tomu ze si davam pozor co rikam a co mam tady v podpisu tak mam mandat vyfotit treba jeden velkej upocenej por pres celou plochu cipu :-)
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chel 7. 10. 2014 22:15

Na to jak jsi psal o naparovani pleti, leukoplasti a vytazene spiny z poru jsi ted trosku ubral. Ja se ti nedivim. Mam rad lidi kteri umi tak hezky prirovnavat a nadruhou stranu .....

-- 7. 10. 2014 23:19 --

Jo a pro divaky bavime se porad o tech barevnych nahore. Tu CB co jsi vystrihl to bylo trosku podpasove.... Praha?

-- 7. 10. 2014 23:20 --

Vystrihni pls tu barevnou ;)
chel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blacksquare 7. 10. 2014 23:15

Chele, ta tvoje černobílá, to je žert, že jo? :)
Za minutu to jde udělat koukatelnější, i když jak píše Radek, ta pleť je divná.
Přílohy
VVF_3133.jpg
blacksquare
Návštěvník

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků