Úprava fotek v tabletu

Fórum pro všechny, kteří chtějí vylepšit své fotografie. Návody všeho druhu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Bajinka14 27. 8. 2014 17:20

Ahoj,
jaké byste doporučili aplikace na úpravu fotek v tabletu?
----------------
Barbora Skopalová
Bajinka14
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Davierm 27. 8. 2014 17:32

Za mě rozhodně Lightroom mobile. Ovšem je třeba mít předplatné na Adobe CC. Viz.: https://www.adobe.com/cz/products/photo ... troom.html
Davierm
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kozakm 27. 8. 2014 18:01

Lightroom mobile za moc nestojí.

Na iPadu Photoforge 2, Filterstorm nebo Snapseed, na Androidu to bude horší, tam asi jen Snapseed. V nouzi poslouží i nějaký ten mobilní Photoshop
kozakm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bajinka14 27. 8. 2014 18:08

iPad nemám, takže ten Android.
----------------
Barbora Skopalová
Bajinka14
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Davierm 27. 8. 2014 18:30

kozakm píše:Lightroom mobile za moc nestojí.

Na iPadu Photoforge 2, Filterstorm nebo Snapseed, na Androidu to bude horší, tam asi jen Snapseed. V nouzi poslouží i nějaký ten mobilní Photoshop


Nestojí za moc? Však nabízí většinu možností úprav z velkého Lightroomu. Snad pro hraní bych se ještě mohl přiklonit k tomu Snapseedu. Alespoň to tak já vidím :)

-- 27. 8. 2014 19:37 --

Bajinka14 píše:iPad nemám, takže ten Android.


Tak to zkusit jedině třeba Pixlr: https://play.google.com/store/apps/deta ... lr.express
Davierm
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lotrandor 27. 8. 2014 18:41

Photoshop Express, Snapseed apod.
Lotrandor
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pemar 27. 8. 2014 20:15

Mám na Androidu PhotoMate, upravuje to RAWy docela obstojně a dále Perfectly Clear, na rychlé projasnění fotografií před vložením na internet (takové batchové úpravy). Rád používám i Pixlr Expres a Aviary, ořez, vyvážení bílé, kontrast, expozici, rozostření, doostření.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod Skulivert 27. 8. 2014 22:50

Na Androidu určitě stojí za vyzkoušení i Zoner Photo Studio
Skulivert
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chel 27. 8. 2014 23:48

Cela otazka je fail
Světlo, to je, oč tu běží.
chel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod smikoto 28. 8. 2014 06:25

A jaké je smysluplné využití, upravovat fotky na mobilech?
smikoto
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kultus 28. 8. 2014 07:15

Ja se zeptam: jake chces delat upravy? co mas za tablet? Uz uprava na notebooku bez kvalitnejsiho panelu je tak na hrane...proto zvazuji koupi monitoru. Na tabletu bych to videl tak na upravy pro FB a internet.galerie. Ze bych si troufl zalohovat jen fotky upravene na mobilu/tabletu, to bych si asi netroufl...ale tak kazdy ma na to svuj nazor. Problem tabletu vidim v nekvalitnich panelech u levnejsich i nekterych drazsich pristrojich a evidentne nedostatek poradneho SW, pritom vykon uz na to maji i ty levnejsi (ne vsechny)...asi se to jeste nerozjelo :twisted: zrejme to tak zhave nebude...
kultus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Flor.cz 28. 8. 2014 08:50

pemar píše:Mám na Androidu PhotoMate, upravuje to RAWy docela obstojně a dále Perfectly Clear, na rychlé projasnění fotografií před vložením na internet (takové batchové úpravy). Rád používám i Pixlr Expres a Aviary, ořez, vyvážení bílé, kontrast, expozici, rozostření, doostření.


Potřebuješ upravovat fotky v terénu, nebo proč je upravuješ na tabletu? Nedovedu si moc představit upravovat desítky RAWů na tabletu, to musí být hodně nepohodlé.
✔️ Galerie pro fotografy zdarma:.. http://_Story_Show_Gallery_.flor.cz
Flor.cz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grimjaur 28. 8. 2014 09:20

na iPad i na Note2 mám Snapseed, HandyPhoto a Photoshop Touch. Zkoušel jsem i Lightroom a nějak mě nenadchl. Na lítačku (xichtokniha apod) to stačí nad hlavu.
Technika : Furt se to mění
http://fotomobil.blog.mobilmania.cz/
Grimjaur
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lotrandor 28. 8. 2014 10:57

Pokud jde o rozsah úprav v LR mobile, tak je tam opravdu jen základ.

Co se mě u LR mobile líbí, je integrace s velkým LR. Vyfotím něco mobilem, přidám do kolekce, večer sednu ke kompu a je to tam, sync trvá desítky vteřit maximálně. Co se mi líbí méně je, kam to cpe, dělá totiž nějakou svojí strukturu. Radši bych mu odpověděl, kam s tím.

Jako doplňková funkce k CC je to dobrý, samo o sobě to nic moc oproti konkurenci nepřináší.
Lotrandor
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod antoninn 28. 8. 2014 12:17

antoninn
Návštěvník

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků