Wacom Intuos Pen CTH-480S - 2 monitory

Fórum pro všechny, kteří chtějí vylepšit své fotografie. Návody všeho druhu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Mcfee 13. 3. 2014 18:25

Zdravím, pořídil jsem si tablet Wacom Intuos Pen CTH-480S. Nainstaloval nejnovější ovladače a jelikož používám 2 monitory (notebook + velky IPS) nastavil jsem si pro jednotlive aplikace (LR, PS) v ovládání parametry (hlavně mapování aby při práci v PS, odpovídala tabletu jen plocha ext. monitoru). Nicméně po každém, uspání/vypnutí/odpojení se znova ovladače nastaví na výchozí hodnoty...
Nemáte s tím někdo zkušenost?
Mcfee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mikeczcz 14. 3. 2014 17:41

Mám ten samý a stalo se mi to jenom jednou, pak jsem to všechno znovu nastavil a od té doby nic.
Mikeczcz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mcfee 14. 3. 2014 18:00

hmm, nastavuju to v tom "Wacom Tablet Properties" a pokažde mi to hodi zpatky defaultni hodnoty :/
Mcfee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mikeczcz 14. 3. 2014 19:40

Zkusil bych reinstall toho driveru a s tabletem to zkusit i na jiném počítači, pro jistotu.

BTW: na jakém os to máš? Já jedu na W7 professional 64-bit
Mikeczcz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kozakm 14. 3. 2014 21:33

Mně dnes zatuhl počítač a taky se mi Wacom tablet properties nastavily do defaultu (Intuos Pro Large)
kozakm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mcfee 14. 3. 2014 21:49

Tak jsem reinstaloval ovladace restartoval a zajimavy je že při odpojení zůstalo nastavení v pohode, ale jakmile jsem notas uspal tak zase všechno na default...
OS: Win 7 ultimate 64-bit
Mcfee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mcfee 25. 3. 2014 22:35

Tak problém doufám vyřešen, všechno nastavení zůstávalo v pohodě až na "mapping" kde jsem měl pro PS nastevenou jako aktiv. plochu pouze druhý monitor, po každém uspání nebo vypnutí se ale vždy mapping nastavil na default(plocha tabletu odpovídala oběma monitorům), teď jsem v založce "screen area" nastavil "Portion" a dal ořezzleva o 1920px čím mi zůstala aktiv plocha jen na druhém monitoru a toto nastaveí už zůstalo i po uspání :)
Tak třeba to někomu dalšímu pomůže ;)
Mcfee
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků