Fotografovani v mistnosti s dennim svetlem

Fotografové radí fotografům: kompozice, použití filtrů, příklady

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod chel 2. 6. 2014 12:52

V sobotu jsem si zafotil v jednom hotelu a kupodivu jsem nepotreboval blesky. Mel jsem to stesti ze do oken svitlo slunko a na oknech byla nejaka bila polopruhledna latka, ktera fungovala jako softbox. Okna byly 3 a tak jsem mohl zavesem regulovat kde a jak bude svetlo proudit. Zajimava zkusenost. http://vitavecera.cz/blog-fotograf-ostrava/ Obrázek
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil chel dne 3. 6. 2014 11:23, celkově upraveno 1
Světlo, to je, oč tu běží.
chel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 2. 6. 2014 13:50

No pani, kdo by to byl rekl.
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chel 2. 6. 2014 13:53

I slepa veverka nekdy nejde orisek :D Slepa tim ze neblyska a tak nevidi .. ale ted malo svetla co tam bylo i stacilo ;) Vetsinou jsem musel mit ISO400 cas 1/60-100 a clonu podle potreby 1.4 - 2.8
Světlo, to je, oč tu běží.
chel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lotrandor 2. 6. 2014 13:54

Takže jsi zkrotil denní světlo? :)

Na prvni fotce mě ruší to opěradlo, ale jinak pěkný.
Lotrandor
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chel 2. 6. 2014 14:09

Ono to denni svetlo bylo krocene tema oknama .. byl jsem prepvapeny jak dobre to tam svitilo, to asi ty latky na sklech a obcas jsem si pomohl i velkou odrazkou.
Světlo, to je, oč tu běží.
chel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Callgaro 2. 6. 2014 18:27

Světlo dobrý...
Kompozice pokud chceš znát můj názor, tak na druhy má slečna amputovány konečky prstů, třetí je pak už hodně divoká. Levá ruka nepřirozeně zkroucena, useknuty koleno...
A nesedí mi modelka do tohoto prostředí, její výrazné obočí a piersing nad rtem
Callgaro
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chel 3. 6. 2014 07:35

Callgaro píše:Světlo dobrý...
Kompozice pokud chceš znát můj názor, tak na druhy má slečna amputovány konečky prstů, třetí je pak už hodně divoká. Levá ruka nepřirozeně zkroucena, useknuty koleno...
A nesedí mi modelka do tohoto prostředí, její výrazné obočí a piersing nad rtem

;)
chel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bob222 3. 6. 2014 07:59

Skoda ze si v komponovani nevyuzil ako motiv aj to tetovanie. Vypada zaujimavo.
Inak ok.
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod chel 3. 6. 2014 08:22

Mam jine fotky, kde mam to tetovani, ale tyhle jsou asi nejlepsi. Teda mam jeste vybrane dalsi 3 fotky, ale po techto jsem hrabl jako po prvnich a to znamena ze budou nejlepsi. Nechtel jsem se omezovat tematem a tak jsem vybral to co nejvice sedelo. Priste to bude chtit Styling a treba udelat neco s vlasama .. ted uz to chce jen dat fotkam poradny fyzicky obsah. Jak neni co cvakat tak se z toho fotka neudela.
Světlo, to je, oč tu běží.
chel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Puntík 4. 6. 2014 08:02

Fotky vcelku pěkné, ale při pohledu na tu první jsem si vzpomněl na pana profesora Šmoka, který u nás měl ve druhém a čtvrtém járu akt, jak nám vždycky zdůrazňoval, že modelka se zásadně fotí před použitím, že to je pak na fotce vidět. Je zjevné, že autor fotek toto pravidlo nedodržel... ;-)

Zdravím
Puntík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Nastafa 8. 7. 2014 12:05

Pekne fotky. Hlavne ta prva sa mi paci :tleskani len skoda toho kresla nalavo. rusi to
Nastafa
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků