Fotokurzy v zahraničí - Ilumio.cz

Diskuze o výstavách a fotoakcích, pozvánky, doporučení, nejlepší weby

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Lotrandor 19. 3. 2016 08:50

pemar: takový fotky (3 poslední) je přesně důvod, proč bych jel sám. Já jsem si před lety udělal výlet do Barcelony, byl jsem tam 5 dní a chodil jsem sám po městě jen s foťákem. Ke konci pobytu už jsem měl naprosto jasno v tom, co chci vyfotit. Jediný problém jsem měl, když mi při odjezdu na letiště taxikář vysvětlil, kdo je dealer, kdo je zloděj,atd. Chodil jsem kolem těch lidí i pozdě večer celý týden :). Nic se mi nestalo, asi štěstí.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lotrandor
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pemar 19. 3. 2016 09:23

Ono to samozřejmě mohla být náhoda, zrovna špatný výběr fotek, ale ty fotky z webu pana Březiny mne vyprovokovaly k tomu dotazu, kdo ho zná a jakou s ním má zkušenost.

Přesně jak jste to napsali, já bych přidanou hodnotu fotoexpedice viděl v tom, že lektor ví, v jakou hodinu kam jet, z jakého bodu jsou nejatraktivnější záběry, prostě jako u myslivců, kteří vám nadhánějí zvěř. A ví, kde jsou zloději a dealeři a kde vás může kousnost infikovaný komár nebo krokodýl.

Ty fotky z Barcelony jsou moc pěkné, Barcelona je obecně velmi fotogenické město, Gaudí, ...
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod pemar 6. 4. 2016 19:47

Nakonec jsme to objednali přes eventovou agenturu, kdyby se někdo z vás tam na konci října chystal také, dejte vědět, budeme polovinu týdne dole u pláží a druhou polovinu v Ubudu u rýžových polí a opičího chrámu. Chtěl jsem ještě jet fotit delfíny na sever do Loviny, ale je to pětihodinová nepohodlná cesta, tak jsem to odpískal.

Oproti akci s Ilumio jsme upgradovali hotel, máme domluvený program s průvodcem a řidiče atd., na flickru jsem si ověřil místa, ze kterých lodé dělali zajímavé fotografie, ověřil jsem si hotely a restaurace. Vynechali jsem sever a západ ostrova, chceme na jihovýchod na Safari se slony a divokými zvířaty, bude to dost akční, více než 7 dní dovolené na to dát nemohu. Kdybych tam nejel se ženou, ubral bych na akcích a výletech, i tak zkusím dříve vstávat a chytit nějaké zajímavé momenty a ranní světlo. Tady by pomohl fotograf se znalostí místa, ale pan Březina to asi nebude. Takže dám na vaše postřehy a zorganizujeme si to sami.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 6. 4. 2016 21:20

Myslim, ze takhle si to pro tvoje potreby vyresil idealne....
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků