Kde publikovat fotografie

Diskuze o výstavách a fotoakcích, pozvánky, doporučení, nejlepší weby

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Radek71 1. 7. 2014 11:36

Malokdo ma na to, postnout nejlepsi fotku co ma v tomto mesici aby se dozvedel neco strasnyho. Nicmene kritika pusobi s casovym odstupem a samozrejme je dulezity kdo to komentuje. Ja jsem treba pred 12 lety vyfotil v tereriu na tu dobu nadprumerne chameleona a asi 5 lidi mi napsalo neco jako "wau, ty fotis pro national geog.", tak jsem si to vytiskl na 30/45 a dal na stenu. Po roce mi tam nejmenovany poweruser napsal neco jako "tak jsi trefil chameleona a co ted?". Nic vic. To me behem dalsi doby rozhodilo tak, ze jsem to smazal, papirovou fotku jsem donesl kamaradovi na chatu v ramci nejake oslavy. Od te doby jsem vyfotil tak 200 zvirat jakoby mimochodem, ale jelikoz nejsem clenem zoo klubu Pribram, ani nemam stranky o dravcich a closeup snimku zvirat je asi miliarda, tak to k nicemu vlastne neni. To uz je lepsi krajina, ta se da za urcitych okolnosti i povesit v predsini, co ale s hlavou postolky, ze... :-)
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Callgaro 1. 7. 2014 12:12

Já to mám takhle se zimnima fotkama. Člověk je hrdej že vstal, vydrapal se někam v minus patnácti, vyfotil tam 50mpx snímek dva dny se s nim moril ve fotokramu, pak si přečte pár wau a co dál. Dá si někdo zimní krajinu na zeď? Nedá, je to studený, ani já bych jí nechtěl. Takže letos musím co nejvíce potůčků, z toho by se pověsit něco dalo, voda působí příjemně.
Callgaro
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek71 1. 7. 2014 17:02

Ja delam reportaze a pak obcas nafotim neco nejake holce, aby mela budto nejakou profilovku nebo alespon zaznam z nejake doby, coz oceni tak za 10 a vice let. No a pak fotim dokumentacne mesto a to systemove uz 6 let. A jednorazove si zkusim kazdou hovadinu, ale jenom jednou, to prestane bavit okamzite.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod sesty 10. 6. 2016 14:09

Objevil jsem toto vlákno náhodou, když jsem chtěl zjistit co je s photoserverem. Už jsem tam nebyl moc aktivní, chodil jsem se tam mrknout tak jednou za půl roku a najednou je nefunkční? Ne že by mě to mrzelo, ale spíš překvapilo, bylo to tam dost aktivní se silnou základní komunitou (ke které jsem tedy nepatřil)

A za druhé bych se klidně takhle po letech vrátil k původní diskuzi. Něco nového? Na 500.px něco mám, ale už léta jsem tam nic nepřidal. Mám vlastní web, který bych rád nějak propagoval a hledám cesty. S facebookem moc kamarád nejsem.

Také prodávám na fotobankách. (hlavně tedy vectory) Taktéž přemýšlím, zda nějak propagovat fotky třeba na Shutterstocku. Má tu někdo zkušenosti?
sesty
Návštěvník

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků