vytvoření vlastního webu http://www.wix.com ?

Diskuze o výstavách a fotoakcích, pozvánky, doporučení, nejlepší weby

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod qwerts 24. 5. 2014 22:03

U Wixu jde vlastni domena jen na placenem tarifu... Juicefolio vychazi na 150/mesic, taky ted resim co a jak, zkousim wix, ale asi zkoncim u wordpressu.
qwerts
Návštěvník

Odeslat příspěvekod SonyFalko 6. 8. 2014 08:37

Dobrý Den.

Chtěl by jsem se zeptat, jestli náhodou někdo neví, jak propojit dva widgety, aby se my přesouvali zprávy z jednoho do druhého. Mám internetové noviny a potřeboval by jsem , aby se my starší správy přesouvali z jednoho sloupce do druhého. Mám to dělané přes wix.com
Zde je odkaz na můj web: http://martinkirschner87.wix.com/vip-no ... a/mainPage
SonyFalko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chel 6. 8. 2014 09:11

CZ domena stoji asi 250kc + hosting 500MB station.cz dalsich 250 na rok. + free wordpress. Cena vlastni domeny s provozem je 500 na rok. wix?????????? proc???
Světlo, to je, oč tu běží.
chel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod antoninn 6. 8. 2014 09:51

Doména .cz 151,-Kč s DPH, webhosting na rok 363,-Kč s DPH a dají se na netu ještě najít slevové kupóny na webhosting. Tohle je konkrétně wedos.cz
antoninn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 6. 8. 2014 10:41

Dostat neco rozumnyho z wordpresu je problem. Tedy neco aby tam mohlo byt repre portfolio. Free sablony ai nahodou a placenych jako safranu. Reseni je najmout si grafika na priohnuti. Nebo neco hotovyho jako je wix.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chel 6. 8. 2014 10:49

Radek71 píše:Free sablony ai nahodou a placenych jako safranu.

http://themeforest.net/search?utf8=%E2% ... hotography Opravdu je tech placenych malo? ;-)
Světlo, to je, oč tu běží.
chel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod antoninn 6. 8. 2014 11:14

A na co hned wordpress, takový koken.me by nestačil? Nějaké šablony jsou pro něj taky k dispozici a je to snadné na instalaci i správu a má i plugin pro Adobe Lightroom.
antoninn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kozakm 6. 8. 2014 12:13

Šablon na Wordpress jsou desetitisíce, placených i neplacených. Pokud si někdo nevybere, tak si může vyrobit (nechat vyrobit) vlastní. Základem ale je, že má všechna data nasázena v poměrně robustním redakčním systému a do budoucna bude muset řešit jen výměnu šablony, pokud se ta stará okouká. Což se u různých free služeb říct nedá, tam je budoucnost nejistá...
kozakm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 6. 8. 2014 21:03

Chele, delal jsem asi 20 wordpresovych serveru, dnes spravuju asi 6 kusu, tak polovina z nich mela placene sablony, zbytek free, tezko orla ucit letat, free sablony jsou hruza a placene se musi priohybat. Je to velmi nestastna rada pro neinformovaného. Na web FC Kralovice nad Labem - ideal, na prezentaci nekoho kdo chce mit odladenej web nabizejici fotosluzby je to horsi. Samozreme lepsi nez estranky.cz nebo inpage nebo neco takovyho. Smugmugy apod existuji prave proto, ze mam trochu pravdu.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chel 7. 8. 2014 09:39

Pokud byl nekdo neinformovany, tak po 3dennim trapeni a funkcnim webem, je ten clovek uz informovany. Ale to plati skoro pro vse. Dokud jsi to nedelal, tak moc nevis. Ale jde rict, ze web na wordpressu zvladne uplny laik s malou pomoci nastaveni DB a hesly za dva dny v zakladnim provedeni a ladit to pak muze postupne. Neni to nic tezkeho ... to Joomla je tezsi.
Světlo, to je, oč tu běží.
chel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek71 7. 8. 2014 10:33

No ladit samozrejme, to je vyvar z mych zkusenosti to ladeni, vsichni ladi a telefonuji. Akorat z toho pak vznikaji silene hruzy. Uz treba logo, kdyz se ho tam nekdo pokusi "jednoduse nahrat", to je vam legrace. To je oborovy akvarium jak z praku. Na jednu stranu postavim moznost prezentovat fotky na Smugmugu nebo i tam tom Flickeru zadarmo, kontra totalni bastl na masivnim redakcnim systemu, na kterem se daji postavit u zasne veci, ale je nutno aby si nekdo kdo dela design a castecne kod udelal nekolik dnu cas. Rad privitam typ na portfoliovou sablonu free. Kolekce, sety, stream, posledni nejlepe hodnocene...apod
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Flor.cz 7. 8. 2014 10:43

Problém je v tom "free". Smugmug taky není zdarma
✔️ Galerie pro fotografy zdarma:.. http://_Story_Show_Gallery_.flor.cz
Flor.cz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek71 7. 8. 2014 11:14

No ale Flickr ano. Predpoklad je, ze pokud nekomu nestaci flickr (a ze staci dobrym fachmanum) tak je asi narocny. A pak si zaplati neco na klic a je mozne ze ten co mu to bude delat pouzije WP. Ale aby nekdo kdo tomu nerozumi poskladal sam, to je absurdni. Neco tam spusti, ale skoro vzdy katastrofa. Mezicesta je vyuziti specialnich sluzeb pro fotografy jako je Smugmug nebo wix (taky jsem ho mel, ale nevyhovoval).WP je stejne extremni jako to dat na rajce. A to mam dva osobni weby na WP, takze ho mam rad. A i presto ze umim vlest primo do kodu, tak jsem si to musel nechat odladit. Jo a Smugmug jsem mel taky a opustil jsem ho, pripadal mi drahej. Kdyby delal vic komerci, tak si ho necham.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kozakm 7. 8. 2014 11:47

Flickr za poslední rok asi 3x změnil způsob zobrazování fotek... nevím, jak vás, ale mě by to teda štvalo. Souhlasím, že WP není úplně pro začátečníky.
kozakm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chel 7. 8. 2014 11:51

Radek71 píše:A to mam dva osobni weby na WP, takze ho mam rad. A i presto ze umim vlest primo do kodu, tak jsem si to musel nechat odladit.

http://ondra.cz/doufam ze nemluvis o tomhle ... jeden slider a nahore email ...

-- 7. 8. 2014 12:54 --

muj vypada takhle http://vitavecera.cz/ a muzu rict ze to neni uplne slozite. WP je pomerne jednoduchy intuitivni. (to joomla to je maso ;) )
Světlo, to je, oč tu běží.
chel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků