Gancove otázky a odpovede

Diskuze na témata, která se vůbec netýkají digitálů

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 21. 7. 2016 19:16

:D :D :D

Ty si Gance napsal, ze drivejsi fotaky trpeli bandingem na vysoke citlivosti ci pri zesvetleni stinu a uvedl si Canon 5D MKII a Nikon D700. Jesti si to na Gancovkach prepsal a mas tam ted neco jineho, tak to nakrasno dokazuje moje predchozi slova:

viewtopic.php?p=11173896#p11173896

Ze D700 netrpi bandingem na vysoke iso nebo pri zesvetleni stinu jsem dolozil, protoze narozdil od tebe fotoaparat, o kterem horim vlastnim, takze timto je pripad uzavreny, Ganec je usvedceny ze lzi, ale protoze to je zbabela bezpaterni luza, tak se bude donekonecne vymlouvat a sve clanky prepisovat a pozmenovat vyznam vet... cimz sam neprimo uznava argumentacni prohru, bravo.

Co se podpisu tyce, tak ano, vsiml. Po par letech nekomu najednou zacal vadit odkaz na muj youtube profil, ktery jsem tam mel jiz od dob ID player. Na vzneseny dotaz, cim ten link porusoval pravidla fora, mi zadny z moderatoru neodpovedel, presto tato zprava v mem podpisu zustava a nikdo ji neodstranil.

Tak, ted se zasmej sve mimoradne hlouposti. To zvladnes.
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ganec 21. 7. 2016 23:36

Petr Luňák píše:Na vzneseny dotaz, cim ten link porusoval pravidla fora, mi zadny z moderatoru neodpovedel
A to si si tie pravidlá nedokázal vyhľadať sám? To si fakt taký tupý? :oboze

Položiť takú otázku nie je žiaden "vzneseny dotaz" :pozor. Keďže tie pravidlá sú ľahko dostupné a prehľadné, je to buď čistá provokácia (na ktoré slušný ľudia nereagujú) .. alebo prejav idiotizmu (a takým je zase múdrejšie sa vyhýbať).
=> len si tým zo seba spravil nekompetentného analfabeta

FYI: v pravidlách fóra sa píše (v odstavci "Profil"):
SuperFórum.cz píše:Upozorňujeme však, že podpis nesmí obsahovat žádný webový odkaz, který nesouvisí s projekty společnosti Mladá fronta; v takovém případě může být administrátory fóra editován bez předchozího upozornění.


-- 22. 7. 2016 00:54 --

"Že žiaden boh neexistuje, dokladám touto fotkou, na ktorej žiaden pánbožko nie je"
=> myslíš si, že takýmto tvrdením by si u veriacich uspel?

-- 22. 7. 2016 01:14 --

Na gancovkách chcem mať "zovšeobecnené skúsenosti z praxe", čosi ako "súbor tvrdení o predmete výskumu, ktoré v danej etape poznania považujeme za pravdivé". A navyše vždy aktuálne.
Je logické, že v prípade nejasností je vhodné takéto tvrdenia preformulovať, v prípade nových faktov doplniť (a v prípade chyby zmazať). Už to konečne chápeš?
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bob222 22. 7. 2016 04:54

Chlapi, tie Vaše rozhovory mi pripomínajú môjho malého pred rokom v škôlke. Obsah iný, ale inak podoba.
To chce novú babu a prísť na iné myšlienky.
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 22. 7. 2016 09:02

Opakuji:

"Po par letech nekomu najednou zacal vadit odkaz na muj youtube profil, ktery jsem tam mel jiz od dob ID player. "

A ted bacha, ted prijde to nejlepsi, zamerne jsem si to nechal na pozdeji. Ty opakovane tvrdis, ze mam podpis:

Ganec píše:On tam ale fakt podpis má. Aha ako vyzerajú všetky jeho príspevky (napríklad v chrome)


Jako dukaz dokonce vlozis printscreen :D
Obrázek

Ja opakovane tvrdim, ze zadny podpis NEMAM. A co ze se to tedy v onom udajne MEM podpisu pise? Cituji:

"Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra."

Takze Ganec se sam tituloval na tupce fora, nezna rozdil mezi casem pritomnym a casem minulym a nechape, ze to, co je v zapati, NENI MUJ PODPIS, nybrz automaticky generovana zprava po zakroku administratora, blahopreju :tleskani :lol:

A to tve prirovnani k Bohu se ma tykat ceho? Snad ne dokazane absence bandingu? To by byl totiz argumentacni epic fail :tleskani

Chybna tvrzeni je v poradku preformulovat, ale v tomto kontextu se slusne vychovany a ferovy clovek omluvi a prizna, ze se predtim spletl. Ne vsak ty!
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ganec 22. 7. 2016 12:09

Petr Luňák píše:to, co je v zapati, NENI MUJ PODPIS
v tomto sa veľmi mýliš, dokonca hneď 3x:
1) "zapati" je tvoj podpis
=> každý používateľ má v profile kolónku "podpis", ktorá sa mu zobrazuje pod príspevkom ako "zapati"

2) je to "tvoj" podpis
=> lebo je to text v tvojom profile v kolónke "podpis"

3) v tvojom texte "Ja zadny popis v profilu nemam" o nijakom tvojom podpise nepíšeš, ale o všetkých
=> teda nech by si v profile mal aj cudzí podpis, stále by si tam mal podpis

Petr Luňák píše:Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra
znamená, že to, čo odporovalo pravidlám fóra bolo odstránené .. a .. teraz napočítaj do 10 aby si to došlo .. a bolo doplnené textom, ktoré pravidlám neodporuje. Tvoj podpis teda teraz už pravidlám neodporuje, len z teba robí ignorantského vola ;-)

-- 22. 7. 2016 13:14 --

jo, a to zvýraznené slovo "podpis" je slovná hračka: že máš v profile nielen kolónku "podpis", ale aj slovo "podpis" :D
(teda že "podpis" máš v profile dokonca až dvakrát!)
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 29. 7. 2016 14:41

Gance, na tvou diagnozu asi nic nezabere, nicmene presto to zkusim. To, co je uvedene v zapati pod mym prispevkem, NENI muj text, nepsal jsem ho ja. Neni to tedy MUJ podpis. Muj podpis, tedy MUJ TEXT, byl totiz odstraneny administratorem, jak tam presne stoji. To jsou dolozena fakta. Ze ses krivej jak sikma vez v Pise, to se davno vi, proto me vubec neprekvapuje, ze se to cele snazis preformulovat do tveho vesmiru.

Vyraz "ignorantsky vul" je asi zbytecne rozebirat, jen dodam, ze kdyz to placne dusevne chory jedinec jako ty, tak se to da pokladat za kompliment.
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ganec 28. 8. 2016 08:22

Všetko som tu už vysvetlil, všetky tvoje argumenty vyvrátil.
Tým, že tie isté vyvrátené argumenty vyťahuješ stále dookola, len dokazuješ, aký si nechápavý.

No skúsim ešte raz: bez ohľadu na vznik a priebeh, je to stále TVOJ (internetový) PODPIS. Ním sa svetu prezentuješ.
Je len na tebe, ako s touto informáciou naložíš.

Máš len 2 možnosti, ktoré s tým môžeš spraviť: buď nič, alebo niečo.
Z ani jednou neskončíš "ako víťaz", teda mne je úplne jedno, čo si nakoniec zvolíš ;-)
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 2. 3. 2017 12:14

A hele, Cvach po mesici sesmolil dalsi snuzku demagogickych plku, prej ze vse vyvratil :D :D
Gance, kdyz se podepisu na tvou obcanku, bude z ni razem moje obcanka? :)) No nedelam si iluze, ze tvuj asocilni sebestredny mozecek tuto otazku vstreba.
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ltokar 2. 3. 2017 12:45

Tuto kauzu som postrehol a pobavil som sa na nej. Nechal si Ganca krasne nachytat , kazdy normalny clovek by napisal aspon "pardon, prestrelil som" /kedze on sa paradne nachytal, mysliac si, ze teraz nasiel chybu - s tym prispevkom z mobilu - a vpalil do tohto "ehm" v plnej rychlosti :D/ .. ale on namiesto toho vyrobil spustu elaboratov, kde sa snazil dokazat, ze chybu nespravil on :) Je to pomerne klasicky pripad chyby osobnosti, ale kedy sa z toho dostane, tazko povedat. Par rokov som nevidel ziaden progress, ale uz vidim sem tam naznaky , ze sa lame. Holt, clovek nemladne a ci chce, alebo nie, casom musi zmudriet. Len to niekedy moze trvar prilis dlho a pochopi to prilis neskoro.
A30, S45, Ixus, FZ18, K-x, E-PL1, Stylus 1, K-5iis, E-M10
ltokar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ganec 2. 3. 2017 18:28

Petr Luňák: keby si sa mi podpísal na občiansky preukaz, stále by bol môj
(presne tak ako tvoj podpis: zostáva stále tvojím)
No spôsobil by si mi problém, ktorý by som mal riešiť. Aj ty by si mal riešiť ten tvoj...
(analógia s preukazom: keď už prestane vyhovovať, treba si vybaviť nový)

ltokar: podľa toho čo píšeš, tak PL nie je normálny človek, lebo si v súvislosti s týmto podpisom nepriznal chyby, ktorých bolo pomerne dosť. Aj ty si vyprodukoval veľa chýb a neodôvodnených obvinení, na ktoré som ťa aj upozornil, aj ti dokázal že nemáš pravdu, no nepamätám sa, že by si za to vôbec niekedy ospravedlnil, alebo žeby si priznal, že si sa mýlil.
Ja ale podľa tvojho merítka normálny som, keďže som napísal "uznávam že som sa pomýlil" ;-)

-- 2. 3. 2017 18:38 --

ltokar píše:on namiesto toho vyrobil spustu elaboratov, kde sa snazil dokazat, ze chybu nespravil on :)
až na to, že tie elaboráty typu "nepsal jsem ho ja" som nevyrobil ja ;-)
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 5. 3. 2017 22:34

Obcanka to klidne byt tva dal muze, ale ten podpis na ni bude muj, nikoliv tvuj, Gance. Stejne tak jako "Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra" neni muj podpis, nepsal jsem to ja, ackoliv je to text soucasti meho profil. Ja vedel, ze to nepochopis, krasne si opet naletel :)) :))

Navic je tu stale ten tvuj nepriznany megatrapas s osocenim me, ze jsem si to smazal a pote zase dopsal :D
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ganec 6. 3. 2017 10:02

Keď mi dáš tvoju fotku, bude potom tá fotka tvoja, alebo moja? ;-)

Petr Luňák píše:Ja vedel, ze to nepochopis
Prestaň sa vyjadrovať takýmto spôsobom! {to je rada, nie vyhrážka}
(uvedom si, že obviňovanie druhých nie je argument, ktorý by tvoj oponent uznal; naopak, keď už vidí, že nemáš žiaden konštruktívny argument a uchyľuješ sa k osobným útokom, dávaš tým najavo svoju prehru)

Tebe ešte stále nedošlo, že ten, kto nechápe písanému slovu a osočuje z toho druhých, si práve TY!?
(a nech aj miliónkrát z toho obviníš druhých, nič sa na tom nezmení)

Robíš zásadné chyby uvažovaní, keď sa tvrdohlavo držíš len jedného vysvetlenia (asi preto sa tak často mýliš), hoci ich môže byť viac. Len na tomto "podpise" sa to prejavilo 2 krát:
- pojem "môj" nie je výlučná vec - nielenže jedna vec môže patriť viacerým (napríklad dieťa je aj otcove aj matkine), z rôznych pohľadov môže byť aj "vlastník" rozdielny (napríklad obraz je buď maliarov alebo kupujúceho)
- jedno slovo môže mať viac významov - tak ako kohútik na vodovode je iný ako v kuríne, internetový podpis je iný ako na preukaze
=> suma sumárum: to čo máš v zápätí je TVOJ internetový podpis, bez ohľadu na to, kto ho vytvoril a ako

-- 6. 3. 2017 10:11 --

Jo .. a ten "megatrapas" nielenže vôbec nebol nepriznaný (veď som priznal, že som sa pomýlil v dedukcii) .. ani nebol vôbec "mega". Len som nepredpokladal, že majú v mobilnej aplikácii chybu, ktorá spôsobuje, že sa tento podpis pri mobilných príspevkoch nepridáva.

Ty si takých chýb v dedukcii (a rádovo významnejších) predviedol nespočetne krát viac. Napríklad, keď si ma osočoval z toho, že nešportujem. Netuším ako ťa to vôbec napadlo, keďže ti muselo byť jasné, že stolný tenis je moja srdcovka (ktorá by nemohla byť takou srdcovkou, keby som ho nehrával).
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 9. 3. 2017 21:38

"to čo máš v zápätí je TVOJ internetový podpis, bez ohľadu na to, kto ho vytvoril a ako"

kontra

"Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra."

Jak muzu mit neco, co mi bylo odstraneno? :lol:
Prosim Gance pokracuj, neni nad to, kdyz ze sebe sam delas naprosteho debila. To neni urazka, to je diagnoza :tleskani

"(veď som priznal, že som sa pomýlil v dedukcii)"

Lzes. Nepriznal si to a neomluvil ses za ty nadavky na mou osobu. To, jak to ted "dovysvetlovavas", je uzasne odkopani se, jak by rekl Radek. Ale je zjevne, ze si to OPET neuvedomujes. Asocial jako ty, si to totiz ani uvedomit nemuze.
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ganec 9. 3. 2017 22:25

Petr Luňák píše:neomluvil ses za ty nadavky na mou osobu
Kto sa tu kedy ospravedlnil za nadávky? :shock:
Prečo by tým, ktorý by sa "mal ospravedlniť", mal byť práve ten, komu sa nadáva suverénne naviac? :shock: :shock:

Slová ako "debil", diagnoza", "Asocial", "asocilni sebestredny mozecek", "ses krivej", "ignorantsky vul", "dusevne chory jedinec", "tupec fora", "zbabela bezpaterni luza", "neuveritelnej zbabelec" .. a podobné (toto sú len z tvojich posledných 7 príspevkov) .. podľa teba nadávky nie sú? :grr:
Kedy sa mi za ne ospravedlníš? :--

Petr Luňák píše:Jak muzu mit neco, co mi bylo odstraneno?
V skutočnosti máš teraz niečo iné ako to, čo ti bolo odstránené. No stále to spĺňa pôvodnú definíciu.
Vysvetlím na príklade: Určite si sa už zbavil nejakého foťáku (teda "bol ti odstránený"). Máš foťák? ;-)
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 10. 3. 2017 10:35

A dalsi zakecavani. Presne dle ocekavani, ona se totiz lez nikdy obhajit neda. Proto ses krivej a ze si debil neni urazka, nybrz konstatovani faktu, protoze jenom debil nedokaze pochopit, ze to, co je v zapati, neni zadny muj podpis, kdyz jsem to nepsal ja. Tim spis, ze je tam doslova napsane, ze byl podpis odstranen. LOL.

Koneckoncu nejsem jediny, kdo ti tuhle diagnozu prirknul, ze?
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků