Gancove otázky a odpovede

Diskuze na témata, která se vůbec netýkají digitálů

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Ganec 13. 3. 2018 12:45

Prosím administrátora, aby zmazal predchádzajúcich 5 príspevkov v tejto diskusii (kľudne aj s týmto príspevkom).

Provokatérovi menom "Petr Luňák" tu bolo jasne napísané, že v tejto diskusii mu nebudem odpovedať.
Aspoň 7x som mu tu napísal:
Ganec píše:Dokiaľ nezačneš diskutovať bez urážok, obvinení a klamstiev, tak sa tebou nebudem normálne baviť.
No napriek tomu svoj prístup nezmenil: naďalej porušuje pravidlá fóra a zásady slušného správania.
Preto som mu napísal, že pre mňa v tejto diskusii už neexistuje a úplne som na neho prestal reagovať.

No zjavne to nestačí a stále tu vypisuje ďalšie a ďalšie neoprávnené obvinenia, offtopic príspevky a urážky.
(dokonca tu reaguje na príspevky z inej diskusie, namiesto toho aby v nej odpovedal na položené otázky)
Prosím teda o riešenie tohto problému. Navrhujem "pokarhanie s výstrahou".
V prípade ďalšieho provokačného príspevku do tejto diskusie žiadam o trvalý BAN.

Vopred ďakujem.

-- 13. 3. 2018 13:35 --

A ešte ďalšia vec, tentokrát odkaz programátorom: keď kliknem na hociktorý skrytý príspevok na tejto strane, na "Zobraziť tento príspevov.", tak sa mi ten príspevok nezobrazí, ale otvorí mi predchádzajúca strana diskusie.
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 13. 3. 2018 13:36

Ganec si tu sam rozjel OT a ted skemra jak maly decko o smazani :D :D :D

Edit: tema: "Gancove otazky a odpovede"

Takze to vlastne OT vubec neni a Ganec opet lze.
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků