Dvojčata, Newton, fyzika

Diskuze na témata, která se vůbec netýkají digitálů

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 19. 11. 2018 00:53

"To ale znamená, že si si ju kúpil. Zaplatil si za ňu. Potvrdil si tým moje slová:"

Jsem svobodny a svepravny clovek. Mam pravo nalozit se svymi penezmi jak uznam za vhodne, ne jak by se libilo ci nelibilo nejakemu Gancovi. Ze mas problem akceptovat tento fakt, si dokazal opakovane i v diskusi o fotoaparatech. Opakovane si nebyl schopny pochopit, proc si nekdo chce koupit prave DSLR a tak si mu vermomoci zacal cpat MFT system. Doslo to az tak daleko, ze te samotni nekteri tazatele sami poslali do p*dele :tleskani

"Hehe, ty niekomu zaplatíš za fantasmagorickú teóriu .. a ja som vraj voľačo "zbastil""

Vzhledem k tomu, ze obsah teto petisetstrankove knihy neznas, necetl si ji, je jakekoliv oznaceni jejiho textu tvuj pouhy vymysl, presneji receno argumentacni klam. Ostatne argumentancimi klamy se tve prispevky napric digiarenou jen hemzi.

"Nielenže to, ale aj tvrdíš, že Wald popiera existenciu 2 fyzikálnych zákonov. Čo je ďalší znak toho, že si niekomu naletel.
(popieranie fyzikálneho zákonu treba totižto dokázať .. no a podľa spôsobu ako sa to dokazuje .. sa zvyčajne preukáže, či ten kto niečo o tých zákonoch tvrdí ich aj ovláda .. alebo nie)"

Jak a cim Waldova palacinkova teorie popira treti Newtonuv pohybovy zakon a zakon o zachovani hybnosti jsem ti nekolikrat velice podrobne napsal. V pripade Newtona jsem ti dolozil i citaci docenta Nemce, ktery vtrdi totez co ja. Ze nemas koule se k tomu vyjadrit me neprekvapuje.
"To nie je žiadne "rozpadnuti na prach"!
Jedná sa len o bežné fyzikálne javy, ktoré by si ako fotograf mal poznať:
- "motion blur" je rozmazanie spôsobené pohybom
- "mpeg kompresia" spôsobuje u videa ďalšiu neostrosť v častiach záberu s pohybom"

Kdyz uz se opiras o fyziklani jevy, tak mi vysvetli, jaky fyzikalni jev pripustil, ze se prach dokazal ve vertikalni poloze udrzet na tech ocelovych sloupech? Nekdo ho tam prilepil vterinakem :lol:

"Mimochodom, na tých 4 záberoch (pri texte "Na svojej stránke ukazuje tieto zábery") si si nevšimol nič podozrivé?"

V jeji knize nejsou 4 zabery na mizejici sloupy, ale 5 zaberu. Stranka 109. Mel by sis informace overovat, nez jim uveris :)

A nyni zpet k otazce, kterou si dosud nezodpovedel:

Kam zmizelo tech dalsich vice jak 40 sloupu, co tvorily jadro WTC1, co a jak je znicilo?
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Petr Luňák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 27. 11. 2018 22:34

U.S. Attorney Takes First Step toward Prosecuting Explosive Destruction of World Trade Center on 9/11

https://www.ae911truth.org/news/503-u-s ... er-on-9-11
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Petr Luňák
Návštěvník

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor