FOTOGRAFI A CHUDNUTIE

Diskuze na témata, která se vůbec netýkají digitálů

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod DUDISKO 5. 1. 2018 18:50

TAK.. ako som povedal, prišiel čas na plnenie novoročných "výplodov"..
do 1.5.2018 som si zaumienil zhodiť 10 kg..
počiatočý stav:
- 95KG /výška 186cm/
- obvod pása 104 cm
20180105_183336_resized[211].jpg


kto má odvahu nech prihodí foto a záväzok

p.s. vždy som sa čudoval ako môžu mať baby 90/60/90 .. a pás 60 kurňa :-)
DUDISKO
Návštěvník

Odeslat příspěvekod smikoto 8. 1. 2018 10:40

Hehe. Taj já už začal před Vánocema.
Výchozí stav:
44let
váha 106
výška 178
procento tuku nekonečno. Foto nemám
Dnešní stav:
váha 97
výška kupodivu stejná
obvod pasu 104cm. Mám to měřeno trošku víš jak Dudisko (přes pupek) a myslím že méně stažený metr. Foto nemám ale v mezičase něco cvaknu ať si to taky můžu srovnávat.

Cíl: nemám nějaký datum do kdy, ale 80kg a max 10%tuku :-)
počítám tak do července, srpna (možná)
smikoto
Návštěvník

Odeslat příspěvekod DUDISKO 8. 1. 2018 19:06

Fajn výkon.. 9kg za tak krátku dobu.. No.. Opatrne..
Čo robíš?
Ja zatial nejake kardio a obmedzol som bielu muku ( pečivo)
Zatial nič moc :-/
DUDISKO
Návštěvník

Odeslat příspěvekod smikoto 9. 1. 2018 08:08

No ono to není před Vánocema jako třeba týden. Spíš tak dva měsíce :-)
No stravu sem upravil do deficitu. Já sem nějak velké sračky nejedl ani předtím, ale spíš jsem jedl poměrně hodně a téměř 0 pohyb.
jinak snažím se 3xtýdně "silovku" s vlastním tělem (kliky, dipy, shyby, stojky, mosty, dřepy)
1xtýdně badminton
občas k tomu dám nějakej HIIT nebo kardio (orbitrek), někdy si po té silovce dám třeba 30minut lehkého kardia. Pohyb tak 5xtýdně.
smikoto
Návštěvník

Odeslat příspěvekod DUDISKO 18. 7. 2018 11:58

Tak..nejako som sa zasekol na 91.. Chcem sa donutit trochu tak zvazujem nejke chytre hodinky na optimalny trening a aby som videl na grafoch nejake zlepsenia a tak pri sporte..
Chcel som len na ruku nieco a vysli mi garminy forruner 235 ale cena za motivaciu je dost premrstena.. Neviete o niecom podobnom a lacnejsom..
Nevyznam sa a ani neviem co mam hladat.. Ale chce to merat tep rychlost a trasu..
Od xiaomy - je nejaky bend 3

Mate niekto nieco podobne a viete mi dat typ cena/vykon?
DUDISKO
Návštěvník

Odeslat příspěvekod DUDISKO 25. 7. 2018 07:20

no.. ak to bude nikoho zauímať.. objednal som garminy forrunner 235
https://sporttestery-a-computery.heurek ... nner-235/#
sivý doplnk

look - vyzerajú masíve a ale nemajú kovové prvky tak tiež trochu plastovo.. bojím sa že ich rozfákam :-)

ovládanie intuitívne.. bez návodu po jednom dni /až na upozornenie tepu v určitých medziach/ som zvládol a fungujem ako keby som ich mal mesiac..

prax - fajn.. gps sa chytí do 2 sekúnd je pripravené.. aj keď tvrdia že je presné - lietalo pri pozretí trás aj 3-4m od cestičky /neviem či je to OK/, ovládanie mechanické len tlačítka, na slnku dobre čitaťeľný displej, remienok je príjemný gumovo silikónový sa mi zdá a má dosť dierok na nastavenie si optimálnej pevnosti.. oproti bežnému noseniu som pri behu pritiahol o eden dielik.. meranie tepu - trochu nepresné - teda treba dať pozor kde si dáte hodinky /pri 2 behu dom uz nemohol a tep bol nizky.. Trochu som posunul hodinky na ruke a už okolo 165 ;-)/- maly by byť na žile ale potom je v takej neprirodzenej polohe cez kosti zápestia - asi zvyk /hodinky som nenosil lebo mi vadili - ale toto som chcel aby ma to zase nakoplo behať :-)/ vodotesnosť OK /sprcha/
športy - beh, beh v interiéry, cyklistiky a iné/nešpecifikované len aktivita/ - mohli dať korčule aspon ešte, ale asi vyššie modely by boli zbytočné asik. Nemaú barometer ale dráhu mi ukazuje prevýšenie tak neviem..
Baterka odhad 30% za den s asi 1.5 hod gps tak na 3dni pripadne jeden den s 8hod gps
skúsim nahrať aktivity

https://connect.garmin.com/modern/activ ... ique_id=28

https://connect.garmin.com/modern/activ ... ique_id=26

https://connect.garmin.com/modern/activ ... ique_id=24


p.s. a hej.. nakoplo ma to makať.. začínam z cca 93,5kg .. Zase ;-)
Naposledy upravil DUDISKO dne 25. 7. 2018 08:02, celkově upraveno 2
DUDISKO
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fidko 25. 7. 2018 07:40

Ja mam momentalne len naramok od Garminu (Vivosmart 3), ale chyba mi GPS. Zvazujem, ze kupim Vivoactive 3, pripadne mozne Fenixy. Da sa k Vivoactive pripnut hrudny pas ?
Fidko
Pokročilý

Odeslat příspěvekod DUDISKO 25. 7. 2018 07:42

A prepinanie medzi obrazovkami nie je svižné - asi slabsi procesor.. Najhoršie je to pri navrate na domovsku obrazovku.. Niekedy až 2 sek. Inak tak pol sek oneskorenie /prekreslenie/

Fidko.. Zacal som sa o toto zaujimat tak pred tyzdnom a som samouk z netu.. Viem ze k mojim by to šlo ale to som prave nechcel.. Ale zvazujem dokupit cisto len na aktivitu - beh..

-- 25. 7. 2018 08:44 --

Asi to pojde vygooglit. No som Bez elektriky tak len mobil a data ;-/
DUDISKO
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fidko 25. 7. 2018 07:50

Jo, ide to. Asi to kupim. Tiez som zvazoval Forerunery, ale uplne ma neberie design a Fenixy su asi trochu overkill. Vivoactive vyzeraju ako rozumna volba. V podstate by som asi zobral aj nejaku inu znacku, ale u nas v praci robime nejake challenge cez Garmin Connect, takze sa viazem an Garmin :-D V kazdom pripade dufam,z e pomozu :-) Ono to vie motivovat aspon kym to je nove :)

Inak ten hrudny pas je fajn. Je ok ze mas snimac priamo v hodinkach, ale nie je to najpresnejsie.
Fidko
Pokročilý

Odeslat příspěvekod DUDISKO 25. 7. 2018 07:54

Dufam ze ma to bude drzat co najdlhsie.. Aspon na 85kg ;-)
DUDISKO
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fidko 25. 7. 2018 07:56

Ja som to teraz vymyslel tak, ze behavam do prace. Doteraz som chodil peso, cca 30 minut a teraz som si nasiel trochu dlhsiu trasu, cca 4km a snazim sa to robit trochu intervalovo. Aj preto chcem nieco s presnejsim meranim rychlosti :-)
Fidko
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků