Mám ´malý´problém - nikdo mě nechce hodnotit...

Rady, náměty, připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Rozinka 10. 9. 2006 21:48

...proč?
Proč ani jeden z 261 lidiček, který udělal ´klik´ a prohlédl si moji předposlední vloženou fotku ji neohodnotil. Byť jedním bodem jako naprostou nedokonalost. Je to reporážní momentka, chápu, ale ani takových není v Aréně málo.
Moje otázka nepramení z touhy po bodech...je v podstatě jen otázkou řečnickou...

//Pety: úprava názvu vlákna
Rozinka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TA 10. 9. 2006 21:53

dôvodov môže byť x... :) od toho, že ťa nechceli raniť až po to, že pri pohľade na ňu stratili reč :mrgreen:
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 11. 9. 2006 09:37

Ahoj Rozinko, myslíš fotku "...MUŽ..."? Fakt je, že tuhle jsem v bodování nějak vynechal, neboť moc nevím, co si s ní počít. Ta fotka mě nijak moc nezaujala, ale má alespoň nápad a já ji nechci srazit nízkou známkou.

btw: Možná je to taky tím, že tahle fotka mi do tvé tvorby nějak moc nesedne.
Naposledy upravil USER47 dne 11. 9. 2006 09:41, celkově upraveno 1
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr.kkk 11. 9. 2006 09:38

Kde je? Já ji zhodnotím :twisted: Nápad jo,ale toho muže mohlo být víc :lol:
Petr.kkk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jan Křítek 6. 6. 2007 20:36

proč tak málo lidí hodnotí moje fotky???!!!
Podívám se na ně a koukám-"Zrození"-96zobrazení-jen 2 hodnocení,"Vězeň"-asi 260zobrazení-3hodnocení...
Což je takový problém,když už si tu fotku prohlížíte,kliknout na známku,které podle vás ta fotka odpovídá? Já jsem jen amatér a i když mě focení baví,tak dobře vím,že to nedělám dokonale a ještě se mám hodně co zlepšovat-proto dávám svoje fotky sem do galerie-protože chci,aby se na ně ti co umí víc než já podívali,zhodnotili je a případně k nim napsali to a to je dobře,tohle špatně,tohle bys měl udělat jinak...
Já jsem rád za každou známku-dobrá potěší a špatná sice nepotěší,ale alespoň většinou poučí.
Jan Křítek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr1968 6. 6. 2007 20:50

To je tedy hrozný problém :cry: :cry: :cry: Navrhuji zkousnout ampuli kyanidu ve falešném zubu. :P
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goodoldalex 6. 6. 2007 22:21

Ja mam asi rekord s 384 zobrazeniami a jednym hodnotenim :)
The worst creator will always be better than the best critic.
goodoldalex
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr1968 6. 6. 2007 22:26

goodoldalex píše:Ja mam asi rekord s 384 zobrazeniami a jednym hodnotenim :)
To bude tím,že máš tak skvělé fotky,že je každý úplně mimo a není schopen žádné reakce :shock:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kzatnz 7. 6. 2007 08:53

Nedávno jsem četl pěkný článek/komentář (asi na iHNed), kde bylo rozebrané téma tzv. Web 2.0, tedy podílení se uživatelů na obsahu webu. Jako příklad byl uvedený You Tube a Flickr (tedy něco jako photogalerie na Digiaroně) a bylo konstatováno, že jen mizivé procento návštěvníků, myslím že v řádu desetin procenta se podílí na obsahu, tedy že uploaduje/nahraje svůj příspěvek. Většina se prostě jen kouká ... :shock:

Ale že by bylo až tak obtížné kliknout na jedno políčko bodové škály? Nebo napsat líbí - proč, nelíbí - proč? No asi jo. Pro někoho ...
kzatnz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kzatnz 7. 6. 2007 09:39

Tak jsem si dal tu práci a článek si našel.

http://digiweb.ihned.cz/c4-10074080-211 ... vem-obsahu

No ale váhal jsem, jestli mám podpořit lenost případných čtenářů a vložit sem ten link. Nebo jen napsat klíčová slova článku a nechat ostatní si ten článek vyhledat.
Zvítězila moje lenost testovat co člověk dohledá se zadanými slovy a proto jsem sem dal nakonec ten link ... :-)
kzatnz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mi-ro 7. 6. 2007 14:49

No já nevím ale jsem ještě větší rekordman, 0 zveřejněných fotografií, 0 hodnocení, co stím?
mi-ro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod TA 8. 6. 2007 12:41

asi žijeme v príliš hektickom svete a nie každý má čas sa zastaviť a čosi napísať ( alebo má pomalý net? :) ) :P

kým sa za hodnotenie nebude nejako odmeňovať, tak to bude asi stále rovnako ako teraz 8)
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vrtul 1. 7. 2007 14:29

Rozinka píše:...proč?
Proč ani jeden z 261 lidiček, který udělal ´klik´ a prohlédl si moji předposlední vloženou fotku ji neohodnotil. Byť jedním bodem jako naprostou nedokonalost. Je to reporážní momentka, chápu, ale ani takových není v Aréně málo.
Moje otázka nepramení z touhy po bodech...je v podstatě jen otázkou řečnickou...

ecolor=orange]//Pety: úprava názvu vláknak/color]


... to zní hezky v kontextu útoků všech možných postižených mým hodnocením, když si dovolím nemít na digiaréně fotky a realisticky hodnotím... :)
vrtul
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků