Předplatné

Rady, náměty, připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod yaroslav 6. 2. 2006 18:05

Ročník DIGIfoto 2004 jsem si kupoval na stánku a nedodržování termínu vydávání uvedeném vždy v předešlém čísle, mě přiměla k zaplacení předplatného na rok 2005. Myslel jsem si, že budu DIGIfoto dostávat včas (ostatně jako mnoho dalších), bohužel opak byl pravdou. :( Nyní však zjišťuji, že loňský rok byl v podstatě "v pohodě". Předplatné ročníku 2006 jsem zaplatil na konci listopadu 2005 a jen náhodou jsem do redakce poslal e-mail, proč letos neposílají potvrzení přijetí předplatného. K mému zděšení jsem se dozvěděl, že nemám zaplaceno! :x Doložil jsem výpisem z banky, že mám zaplaceno. DIGIfoto 1/2006 dostanu, ale se spožděním, protože již vypršel termín expedice. Jsem zvědav jestli ještě v únoru nebo až v březnu. Je to sodoma-gomora! Já se snad přestěhuju z Ostravy do Brna a vše budu kontrolovat a odebírat osobně, abych neměl problémy. :?
Má ještě někdo podobné zkušenosti, nebo jsem výjimka?
yaroslav
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radek72 13. 11. 2007 23:19

Včera jsem se konečně dostal k poslednímu číslu DigiFota. Měl jsem k němu přiloženou složenku s dopisem, asi jako každý předplatitel. V dopise je mimo jiné věta:
"Jako náš stálý předplatitel si nyní můžete prodloužit za zvýhodněnou cenu předplatného a to jen za 619Kč (běžná cena 749,-Kč)".
Sleva jistě potěší každého. Leč prolistoval jsem se na stranu 9, kde je komukoliv nabízena cena předplatného 550Kč.
No nemám spíše jako stálý předplatitel náhodou přirážku? Abych pravdu řekl, tak si připadám, že ze mě DigiFoto spíš dělá blbce. Vám ostatním stálým předplatitelům to tak nepřijde?
pinhole <1mm; Praktica MTL50 + 50mm 1.8; Canon EOS400D+seťák :( + Velbon Sherpa 600R + Lowepro Rover Plus AW + KALAHARI KAPAKO K-31 khaki
radek72
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Eva Sedláková 14. 11. 2007 08:49

Dobrý den,

s číslem 10/07 byla předplatitelům, kterým končí předplatné, nedopatřením odeslána složenka se špatnou cenou. I pro vás samozřejmě platí akční cena 550 Kč uvedená v časopise, za kterou můžete předplatné obnovit do 31. 12. 2007.
Na složenku, kterou jste obdržel tedy můžete zaplatit 550 Kč, vaši platbu si spárujeme a předplatné prodloužíme na další rok.
V případě dotazu nás, prosím, kontaktujte na bezplatné telefonní lince 800 11 55 88.

Děkujeme a omlouváme se za nesrovnalost.
Eva Sedláková
Computer Press, odd. distribuce
Eva Sedláková
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radek72 15. 11. 2007 06:04

Dobrý den, děkuji za odpověď
pinhole <1mm; Praktica MTL50 + 50mm 1.8; Canon EOS400D+seťák :( + Velbon Sherpa 600R + Lowepro Rover Plus AW + KALAHARI KAPAKO K-31 khaki
radek72
Návštěvník

Odeslat příspěvekod natar11 29. 11. 2010 11:18

Dobrý den, objednal jsem si tento výborný časopis. Abych pravdu řekl, velkým rozhodujícím faktorem k objednání byly slibované dárky pro předplatitele. Objednávku jsem uskutečnil a zaplatil cca 10.8.2010 ale dopisud mi nic slibovaného nepřišlo. Na můj telefonický dotaz, mi bylo sděleno že dárky se budou rozesílát 6 týdnu po skončení reklamní kampaně, i když v časopise bylo uvedeno do 6 týdnu po obdržení platby. Myslím že tento problém nemám sám. Můžete mi sdělit co je pravdou a jak toto budete řešit?
natar11
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků