Mobil: baterka/foťák

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod HonzaP56 6. 9. 2018 19:09

Ahoj,

Mám THL 4000. Po 4 letech dosloužila baterka a čočka asi nejde vyčistit jen tak a fotí se šmouhou. Tak jsem si řekl, že si třeba koupím nový mobil.

Na mobilu jsem nikdy nehrál hry a neplánuji to.

Jediné kromě standardu na mobilu chci občas použít internet a co je pro mě důležité, tak velká výdrž baterky. A taky by mohl dělat pěkné fotky.

Hledám teda mobil co by se chodil na tyto moje požadavky. Ten co mám kvalitu videí má tak špatnou, že je na to nepoužitelný, tak by nebylo špatné něco lepšího. A fotky by taky mohly být lepší, i když to celkem šlo.

Sice teď vidím THL 5000. Ale nevím jak na tom bude s fotkami a videem. Třeba opět nic moc.

Ale určitě bych chtěl baterku 4000 ideálně ještě více.

Cena: .. max 4000Kč. IDeálně do 3K. :) Žádný super nový "nabušený" mobil ani nechci. Nepotřebuji to.

Jesli to THL 5000 dělá videa/fotky s dobrou kvalitou, tak klidně. Ale nevím po té zkušenosti se starší verzí. Nemám čas prolézat fóra a jinak do mobilů absolutně nedělám, tak nic nevím.

Díky za tipy.
AMD RYZEN 7 2700X@4Ghz; Noctua NH-D15 SE-300ot, GIGABYTE X470 AORUS ULTRA GAMING; DDR4: 64GB; Palit GeForce®GTX 1050 Ti KalmX; SSD Intel 320, 120GB; Transcend SSD220S - 240GB, Corsair RMx Series RM1000x; Viewsonic VX4380-4K - LED monitor 42,5"
HonzaP56
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 9. 2018 19:21

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paja-indian 6. 9. 2018 19:46

Pokud ti nezaleží na značce (jakože Moto je určitě proslulejší značka) můžeš zkusit i tento kousek, který má také 3GB operační paměti, Android Nougat a 13MPix foťák ale navíc má další 1000mAh baterie (celkem 6000)

https://mobilni-telefony.heureka.cz/ige ... gp2-lite/#
Paja-indian
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků