Náhrada za LG G4 kolem cca 10 000

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Topes 3. 2. 2018 22:16

Hledám náhradu za LG G4 která musí být ve všem lepší.

požadavky :

1. displej 5,5 - 6 palců , snad bych zkousl i downgrade na 5 palcovej,(záleží na celkové velikosti), mobil nesmí bejt větší než to LG co bylo už na hraně únosnosti, a proto mi taky furt padal z rukou
2. kvalitní zvuk ve sluchátku, repráčku i do sluchátek a vysoká hlasitost všeho
3. čtečka prstu, ideál asi vepředu ale takových mobilů už moc není když kvůli min. rámečkům se to dopředu prostě nevejde
4. baterie musí vydržet běžný pracovní den až do večera při běžném používání což je cca 1 hodina hovorů, 20 sms, messenger, hodina muziky a občasný podívání na internet.
5. výkon na hry a celkový chod telefonu, nechci žádný pomalý a zasekaný krám
6. zadek mobilu pokud možno ne ze skla což je ale dneska fakt už problém, holt pak jedině pouzdro
7. interní paměť min 32 GB, ale spíš už těch 64, na fotky atd chci kartu ale na aplikace a hry je dneska i těch 32GB už celkem málo
8. perfektní foťák, minimálně jako na LG G4, takže jak kvalita, tak rychlost ostření. Video rovněž musí být perfektní
9. podpora rychlonabíjení (mám powerbanku s quick charge 3.0)
10. rád bych i bezdrátové nabíjení
11. podpora výrobcem - aktualizace
12. čtečka otisků musí být velmi rychlá a přesná, nehodlám čekat
Zatím jsem se díval na galaxy S7 ale nevím jestli má smysl kupovat 2 roky starej mobil, pak honor 8 pro a 9, huawei p10 plus (už dost nad limit), LG G6 a tak nějak nevím. Nic mě vyloženě neoslnilo, jelikož na každém je něco co se mi nezdá - chybějící stabilizace, loterie co se týká foťáku a riskovat zas nějakej bootloop či jinou zásadní vadu (LG G6) atd. Limit jsem stanovil 10 tisíc, ale jsem ochoten přitlačit když budu mít důvod, ale samozřejmě čím méně, tím lépe. Navíc dělám ve skladu kde je prach + na mobil šahám špinavejma rukama, takže zase nechci dát ranec za telefon, kterej za půl roku bude zralej na odpis.
Huawei ascend G620s
Topes
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 2. 2018 23:26

Požadavky jak na smartphone za 20-30tis. :)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Topes 3. 2. 2018 23:35

tak třeba ta G4-ka to (až na čtečku, podporu a bezdrát. nabíjení) splňovala a dal jsem za ní něco přes 9 tisíc, taže moje požadavky přehnané nejsou když u LG to v mém cenovém limitu šlo.
Huawei ascend G620s
Topes
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 2. 2018 00:07

Xperia XZ Premium, Nokia 8, Samsung S8
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 4. 2. 2018 08:03

Co se tyce interni pameti..I bez rootu jde tvuj pozadavek resit u drtive vetsiny telefonu a to i s 32 giga.
Nastaveni - info o telefonu, cislo sestaveni.6 krat klik, odemknout mod pro vyvojare, vynuceni moznosti aplikace na externi uloziste - kazdou aplikaci bude moznost zapsat na ext. uloziste, bez ohledu na hodnoty manifestu.U Androidu sedum je to standart volba pokud vyrobce nesahl do default nastaveni moznosti pro vyvojare.Ono mimochodem internal memory mas rozdelenou, /sys atd atd..A muzes mit klidne 128 , pokud velikost klicoveho oddilu je mensi u mobilu s 128 internal memory, tak narazis na limit daneho oddilu driv nez u mobilu s 64.Toto neni automaticke reseni 32 vs 64,vetsi versus mensi obecne.Stopro reseni je pouze vnuceni at se nechova dle pokynu v manifestu, pokud mobil neni rootlej, tam ma clovek jeste dalsi variantu.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Topes 4. 2. 2018 18:14

ok, když bych tedy vzal v potaz i nějakou 32 GB alternativu tak co v dané ceně dle mých požadavků koupit ?
Huawei ascend G620s
Topes
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeterPan 4. 2. 2018 18:29

Huawei Mate 10 Lite 8 jádro, 64GB
S10+
PeterPan
Junior

Odeslat příspěvekod Topes 4. 2. 2018 18:58

ten podle recenze nic moc - foto a video slabota, špatná wifi, micro usb. No nevím. Stále koukám na tu S7 , LG G6 a hua P10 jenže nic není dost dobrý
Huawei ascend G620s
Topes
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 2. 2018 20:23

Však říkám, potřeboval by jsi zvednout limit aspoň na 20k
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurec 4. 2. 2018 22:22

Pokud se ti tento vyber nelibi tak zvedni limit.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod oooooooooo 5. 2. 2018 00:06

Taky uprimne receno nevim co.Protoze slepa ulicka - bezdratovy nabijeni :-) je prvni vec o kterou jsou soucasny mobily do 10000 orizly.Opravdovy bezdratovy bude az budes mit mobil v kapse a ten se bude nabijet, dnes je to tisickrat nepraktictejsi funkce nez blba powerbanka..Takze vypust toto a mas kandidatu habadej, nekteri budou mit mozna i zvuk, tedy poradnej audio chipset misto toho co vyluzovalo LG, coz bych osobne ocenil vic.
Perfektni fotak je pozadavek uplne mimo, mels dat pozadavek opticka stabikizace.Perfektni, vlastne spis vybornej maji rekneme 4,5 modelu z tech 25000 co jsou na trhu.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BigT 5. 2. 2018 07:13

bezdrátové nabíjení není problém u žádného modelu, na Aliexpressu je toho plno, nálepka, co se nalepí na mobil, konektor se zastrčí do portu, má to 0,6mm a normálně to funguje
PC: PC: Intel i5 8400, Asus ROG Strix B360‑G , 16GB Kingston HyperX, SSD Adata SP920+WD Blue 1TB, GIGABYTE GTX 1050 OC 2G, be quiet! Pure Power 10, CM Elite 333, LG IPS235P 1920x1080

NTB: HP 430 G5

Mobil: Samsung A52s 5G
BigT
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Spike26 5. 2. 2018 07:31

Tak to je opravdu vyborny zpusob bezdratoveho nabijeni, to se musi nechat :-D
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod BigT 5. 2. 2018 07:35

Funguje to, funguje a když to někdo vyžaduje a nosí mobil v pouzdře, tak to není ani poznat. 5V a 2A výstup...
PC: PC: Intel i5 8400, Asus ROG Strix B360‑G , 16GB Kingston HyperX, SSD Adata SP920+WD Blue 1TB, GIGABYTE GTX 1050 OC 2G, be quiet! Pure Power 10, CM Elite 333, LG IPS235P 1920x1080

NTB: HP 430 G5

Mobil: Samsung A52s 5G
BigT
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 5. 2. 2018 11:46

ach jo, asis nepochopil pointu..bezdratove nabijeni znamena bezdratove, bez dalsich pochybnych curamendu s konektory, bez zakladen.Potom to bude fakt bezdratove nabijeni..Zatim bohuzel, fyzika a soucasne technologie je proti tomu aby bylo financne dostupne, a efektivni reseni bezdratoveho nabijeni.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků