Nástupce LG G3

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ttomm 6. 10. 2017 15:27

Ahoj,
v současnosti používám přes 2 roky LG G3, který ovšem poslední dobou začal zlobit. Nejdříve se často odpojovala SIM karta, potom úplně odešla, telefon psal hlášku Chyba karty a po obstarání nové SIMky odešla tato taky asi po 3 dnech provozu. Obávám se, že to není chyba SIMek, ale telefonu. Nesetkal jste se s tím někdo? V servisu doporučují výměnu desky, protože čtečka SIM se prý nedá samostatně vyměnit, nebo přehrání software. To je však celkem drahé, proto se zajímám i o možnost obměny. Nechci však už investovat 12 000, protože to podle mě nemá smysl s výdrží dnešních mobilů. G3 mi přišla ve všem dostačující a výborný byl hlavně foťák. Dá se sehnat něco zajímavého do cca 6 000? Jde mi asi dost o fotky, protože výkonově to bude vše dostačující. Samozřejmě bych uvítal podporu navigace Galileo, ale bez toho se asi dá žít. Měl by to být dual SIM.

Díky za vaše tipy a odpovědi.
ttomm
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 10. 2017 15:33

Honor 6X
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod skimoto 6. 10. 2017 17:40

Honor 6X
skimoto
Junior

Odeslat příspěvekod Nery 11. 10. 2017 14:43

Řešil jsem podobný problém. Těšil jsem se na Zenfone4, ale mobil jsem zklamaný vrátil. Nyní jsem pořídil výše uvedený Honor 6x a zatím jsem spokojený.
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků