Kvalita foťáku u Redmi N4, případně jaký foun do 6k?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Jose5 1. 9. 2017 14:42

Prosím, jaká je kvalita fotek, Xiaomi Redmi Note 4, chci ze zkušeností majitelů, recenze jsem už četl.
Nebo mě doporučte, nějaký tel. do 6000, potřebuji 2 sim, a paměťovku, Nokia 5 mě zklamala, nebo jen 2 sim, ale aspoň 32 GB paměť.
Děkuji Radek
Naposledy upravil dockalacek dne 1. 9. 2017 16:46, celkově upraveno 1
Důvod: Upraven název tématu na nový, výstižnější
Jose5
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 1. 9. 2017 15:09

99 procent majitelu chvali to co ma.
Mrkni treba sem http://www.bgr.in/news/xiaomi-redmi-not ... rison/amp/
Nebo dobry je na treba flicker jit, vyfiltrovat si exif na danej model a koukat.Nikdo z lidi co tam ma fotku totiz nedela co se dela bezne - ten tyfus co mi to foti za sera na forum nepastnu, ten hnus co z toho leze pri velkych kontrastech taky nepastnu.Skrin v obyvaku, ta je super, tu pastnu :-)
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 9. 2017 15:16

na focení Honor 6X, teď klesla cena ve všech známých eshopech na 6tis.
https://mobilni-telefony.heureka.cz/hon ... 9810645898
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 1. 9. 2017 23:00

Jen se musi pocitat s tim, ze 32GB pamet znamena, ze bude mit realne dostupnych tak 20GB.
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod oooooooooo 2. 9. 2017 03:46

redmi note 4 podporuje myslim sdkarty.pokud kartu nevyndava staci zapnout adaptet storage a vlozit 128 gigovou kartu a razem ma teda fakt obri uloziste,Adapted storage je jina pisnicka nez sdcard1 a sdcard0 a to uplne, jenonze malokdo tusi jak se vlastne pouziva.Proto poznamky ma to jenom 16 giga vnitrni pameti , v dnesni dobe nepouzitelne jsou mimo.Adapted storage neni o tom ze si z sd karty delam skladiste souboru a stejne v okamziku kdy potrebuji giga mista v internal memory jsem nahranej i kdyby sdkarta byla uplne prazdna.
Adapted storage muze si kazdej v systemu zapnout kdo ma android6 a vyse.Nevhodne pro setrilky co kupuji karty podle toho jestli je o 200 levnejsi..
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 3. 9. 2017 13:19

Nahore pise, ze potrebuje i dve SIMky, kdyz tedy nebude zkouset narvat SIM i microSD do sdileneho slotu, tak se mu tam zadna karta nevejde a zadne adapter storage tak ani nezapne :)
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod oooooooooo 3. 9. 2017 16:14

Jo pokud potrebuje dve sim pochopitelne.Jinak se ale blbost s tim ze 16 giga je nepouzitelnych line jako cervena nit tady v diskuzich u libovolnyho modelu.V ten moment je mi jasny ze adapted storage ten kdo to pise ani nevi co je.
A jenom na okraj..Mnohem radej si koupim neco co ma v tabulce oddilu obří /system i kdyz to bude mit 16 giga než něco s malym /system s 32gigovou internal memory.Tri velky app, tim nemyslim velikost apk to at ma klidne 200 mega a jste namydlení.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků