Náhrada za LG G3

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mašoun 9. 7. 2017 07:54

Zdravím, hledám náhradníka za LG G3. S telefonem jsem maximálně spokojen, bohužel mi spadnul a opravit display nemá smysl.

Od zaměstnavatele mám možnost koupit telefon od O2 za zvýhodněných podmínek (bez dph, 6000 kč příspěvek). Bohužel O2 nemá v nabídce LG G6, který se mi zdál jako logický krok.

Otázka zní co vybrat. Nabízí se Samsung S7 edge nebo HTC U11. S8 je moc úzký, Honor 8 pro ve mě nebudí důvěru a oproti LG G3 mi to nepřijde jako upgrade.

S7 edge by vyšla okolo 8k, U11 cca 12k. LG G6 u vodafone je za 16k a to už dávat nechci.

Má s7e dnes pořád smysl nebo už je to stařec? :) Telefon budu mít dva roky. Díky
mašoun
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 9. 7. 2017 10:23

V čem konkrétně Honor 8 Pro nebudí důvěru? :)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Doodier 9. 7. 2017 15:11

A co koupit tu G6 u nějakého jiného internetového prodejce a přes firmu odečíst DPH? To by ses taky mohl vlézt do limitu.
Doodier
Junior

Odeslat příspěvekod marseb 9. 7. 2017 17:35

A pozadavky? Nebo proste uprade ve vsech smerech?
Ja bych se podrobneji podival na HTC U11. Skvele odladeny foun, skvele foto. Procti si recenze.
marseb
Junior

Odeslat příspěvekod zmarek20 4. 9. 2017 06:56

ja som presiel z LG G3 (zacala protestovat Maticna doska,displej ok) na Moto Z PLAY , Zostal mi z LG G3 funkcny displej s dotykom.
Novy display na LG G3 ide v cenach 50-80€
Beyerdynamic T1 1g/2g & dx160
Earsonics Velvet
Schiit Bifrost Multibit & Magni3
Woo Audio WA2
Viablue NF S6 0,7m
Supra Sword ISL 1m
Cosmic Audio Pure Gold 0,75m
Wireworld Supernova 6 1m
Sony SCD XB940 QS
Fiio X7 (AM3A-AM5-Am1)
zmarek20
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Setapouch 4. 9. 2017 08:23

Mám LG G3 už skoro 3 roky a holt holka zpomaluje i po restartu do "továrny" ... špatně nevypadá V30 ( jenže nechci skleněná záda ) a tak čekám co přinese Huawei s Mate 10 - takže asi ten, aspoň za mou maličkost :-)
Setapouch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TakyPepa 5. 9. 2017 08:45

[quote="mašoun"]Zdravím, hledám náhradníka za LG G3. S telefonem jsem maximálně spokojen, bohužel mi spadnul a opravit display nemá smysl.

Dobrý den, poslal jsem Vám SZ. Můžete mi, prosím, odpovědět?
TakyPepa
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků