nelze se přihlasit pod microsoft účet

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 10

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod xjurasek 29. 12. 2017 01:44

zdravím stal se mi menší problém, přestal mi fungovat účet ve windows. Do windowsů se přihlásím pod mojím jmenem normalně ale problem nastane pokud dám nastavení - účty - dam možnost přihlášení tak se neděje nic jen se tam točí to kolečko na čekání, Přestalo mi fungovat i počasí s tím že mi to píše že nejsem přihlášený pod účtem microsof. A pokud se chci přihlásit tak to hodí chybu. Zkoušel jsem i vytvořit nového uživatele ale lze jen jako obyčejny uživatel pokud ho chci přihlasit pod nějakym microsoft účtem tak to nelze. NEvíte někdo co s tím?

-- 29. 12. 2017 02:46 --

tak jsem vyzkoušel zaregistrovat nový účet od microsoftu a vytvořil jsem nového uživatele dal jej jako správce a chyba se objevuje pořád. Dám třeba počasí a píše mi některé funkce windows jsou k dispozici pokud používáte účet Microsoft.
což teda nechápu když se můžu přihlasit do windows pod mým účtem ale windowsy se tváří jak kdybych přihlášeny nebyl. Nevim někdo co s tím? Rady typu reinstall OS nechavam pouze jako poslední řešení :(
xjurasek
Junior

Odeslat příspěvekod vladimir 29. 12. 2017 19:00

Máš aktivní body obnovy (aktivovanou "Ochranu systému")? Zkoušel jsi vrátit systém do stavu před tímto problémem?
vladimir
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xjurasek 29. 12. 2017 21:24

mám ale vymazal jsem omylel staré body obnovení :(

-- 2. 1. 2018 14:02 --

tak po instalaci aktualizací se problém vyřešil sám :)
xjurasek
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků