Potrebuju poradit ohledne nejaky levny databanky

Diskuze o libovolném příslušenství k digitálním fotoaparátům

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod foton 4. 7. 2005 17:20

Potrebuju poradit ohledne nejaky levny databanky s idealnim pomerem cena/vykon. Jedu v srpnu na dovolenou k mori a hodlam fotit az sebudou hory zelenat, ale s 256 kartou toho moc dom neprivezu. Slysel sem, ze nektere jsou dost poruchove a docela nerad bych si koupil neco, co mi tam prestane fungovat.
foton

Odeslat příspěvekod honzaova 15. 7. 2005 07:04

Mohu doporučit X-drive II se 40GB diskem, která je rychlá a spolehlivá. Měl jsem ji kdysi a bl jsem spokojený. Pak jsem to vymenil za FlashTrax a ta má několik mínusů. Jednak je drahá 40GB (cca 13k), baterie dlouho nevydrží (max 1,5hod) a při načítání z karty pomalá. Má ale své výhody: prohlížení fotografií, MP3, USB2.0. Chci se jí časem zbavit, ale zatím je mi líto fin. ztráty. Na druhou stranu je to pořád lepší, než s sebou nosit notebook a na mnoha akcích typu svatby, mod. přehlídky vykonala dobrou službu.
honzaova
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radon99 15. 7. 2005 07:34

když nejlevnější, tak tahle :
http://www.mpx200.ic.cz/apacer1.htm
tedy za předpokladu, že si od kamaráda seženeš nějaký starý disk do notebooku (9GB běžně za 400,-Kč) a máš nějakou malou čtečku paměťových karet.
Radon99

Odeslat příspěvekod kralishek 15. 7. 2005 08:57

A co si takhle koupit vic pametovych karet? Popr. nezapomen na to, ze pokud se pri dovolene dostanes nekam do civilizace a nejdes tam nejaky digi/fotolab, tak casto jiz nabizi zapis fotek na CD z pametove karty. Ja si par CD privezla z Irska. :)
kralishek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků