Náhradní baterie Canon

Diskuze o libovolném příslušenství k digitálním fotoaparátům

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod litr 14. 4. 2017 09:16

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jestli má někdo nějaké zkušenosti s náhradní baterií na Canon G7x mark 2. Jestli se vyplatí koupit originál, který je však celkem drahý, nebo za polovinu ceny neoriginální baterii (třeba značka Avacom, T6). Bude tato neoriginální baterie plně komunikovat s fotoaparátem? Má někdo nějaké zkušenosti? Děkuji
litr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DUDISKO 14. 4. 2017 11:13

ja som kupoval už 2 krát s číny na c 6D a pohoda.. výdrž aj ukazuje vybíjanie.. nijako som to už neriešil.. ide.. a za 1/5tinu ceny origo baterky...
DUDISKO
Návštěvník

Odeslat příspěvekod miroslav.cizek 14. 4. 2017 14:08

Já mám taky zkušenost s Canon 6D, tam je stejná batekra jako v Canon 70D. Na focení to není velký rozdíl originál Canon vs Avacom. Ale na video v 70D je výdrž poloviční. Pokud by to bylo stejné na G7x II , kde je ta baterka dost malá, tak by to bylo skoro na hranici použitelnosti pro video. A možná i pro focení, protože na kompaktu dost používáš displej a asi to bude problém.
Naposledy upravil miroslav.cizek dne 14. 4. 2017 15:12, celkově upraveno 1
miroslav.cizek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 14. 4. 2017 14:37

Mam k 6D 1x original a 2x Avacom a nafoceni zadny zasadni rozdil. Max v hodne velke zime mi prijde, ze ae ten Avacom rychleji vybiji. Ale to se bavim o teplotach po -10...
lukas_highenergy.cz
Moderátor


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků